קניית קישורים

מה בעמוד זה?

גוגל מדרגת אתרים בהתאם לפרמטרים שונים. אחד הפרמטרים החשובים ביותר בדירוג הוא הקישורים שמפנים מאתרים חזקים ברשת לאתר שלכם. קניית קישורים מאפשרת לכם להגדיל את כמות הקישורים שמפנים לאתר שלכם ולקדם את האתר ברשת. אז מה עוד צריך לדעת על קישורים לקידום בגוגל?

קניית קישורים היא אחת הדרכים היעילות לקידום אתרים ברשת. מדובר למעשה על קנייה של שטח בו ניתן לפרסם כתבה ולהוסיף לה קישור חיצוני

מה זה בעצם?

קניית קישורים ממומנים היא אחת הדרכים היעילות לקידום אתרים ברשת. מדובר למעשה על קנייה של שטח בו ניתן לפרסם כתבה ולהוסיף לה קישור חיצוני שיפנה את הגולשים לאתר העסק שלכם. קניית קישורים seo תכלול בדרך כלל רכישה של כתבה המכילה בין 300 ל-700 מילים, 2 קישורים ותמונה. בעלי אתרים רבים שמעוניינים לקדם את האתר שלהם באופן אורגני יכולים לעשות זאת ביעילות על ידי רכישת קישורים.

בדרך כלל כאשר מדברים על קניית כתבות לקידום בגוגל או שאומרים גם קניית קישורים יש שתי מחשבות שונות שצצות אצל אנשים. המחשבה הראשונה היא שיש לפנות לבעלים של אתרים חזקים ואיכותיים הקשורים לתחום של האתר שלנו. המחשבה השנייה היא שכאשר נעזרים בחברת לקידום על מנת לקדם את האתר שלנו ואת העסק שלנו באופן דיגיטלי, הקידום יכלול גם קישורים. לכן חשוב לציין- רכישת קישורים היא שירות בפני עצמו. קידום על ידי חברת קידום לא כולל קישורים ובדרך כלל פנייה לבעלי אתרים חזקים לא תניב תוצאות טובות. על מנת לקנות קישורים אתם צריכים לפנות לחברה המתמחה בבניית קישורים ולשלם לה על כך. לפני שאתם קונים קישור חשוב מאוד לוודא כי מדובר בקישור איכותי שיוטמע באתר חזק.

כיצד הקידום מתבצע באמצעות קישורים?

גוגל הוא מנוע החיפוש הגדול ביותר בעולם. כאשר גולשים רוצים לחפש מידע על נושא מסוים הם יכולים להזין ביטוי מסוים בגוגל ולקבל תוצאות בהתאם. תוצאות החיפוש שיתקבלו מדורגות בסדר מסוים. בדרך כלל רוב הגולשים יסתפקו בדף התוצאות הראשון ולא יעברו לדפים הבאים. כלומר, ככל שהאתר יופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש וידורג גבוה יותר כך הוא יקבל חשיפה גדולה יותר של גולשים והתנועה בו תגדל.
דירוג תוצאות החיפוש מתבצע בהתאם לפרמטרים שונים כמו איכות התוכן, ביטויי מפתח וקישורים נכנסים. בעבר, הפרמטרים המרכזיים ששימשו את גוגל לדירוג תוצאות החיפוש היו איכות התוכן, אורך התוכן ומספר הפעמים בהם ביטוי המפתח הופיע במהלך התוכן.

בעקבות כך בעלי אתרים ומקדמי אתרים רבים החלו ליצור תכנים ארוכים וסתמיים שכללו פעמים רבות את ביטויי המפתח גם ללא סיבה. שיטה זו הובילה את גוגל לדרג אתרים לא איכותיים במקומות גבוהים. לכן, על מנת למנוע דירוג גבוה של אתרים לא איכותיים, גוגל החליטה להוסיף פרמטרים לדירוג האתרים. אחד הפרמטרים החשובים שנוספו הוא כמות הקישורים הנכנסים לאתר. למעשה, גוגל מתייחסת לקישורים הנכנסים כאל המלצה הניתנת מהאתר המקשר על אתר היעד. הקישורים למעשה מהווים כהמלצה כי מדובר באתרים איכותיים שיש לקדם.

כלומר, על ידי קניית קישורים בעלי האתרים יכולים לקדם את האתר, להעלות את הדירוג שלו בגוגל וכך להגדיל את החשיפה שהוא מקבל. בנוסף, על ידי הנעת הגולשים להיכנס לאתר שלנו ניתן לשפר את מדד חשיבות הדפים של האתר וכך לשפר את רמת הרלוונטיות של האתר בביטויים מסוימים. כלומר, על ידי קניית קישורים לאתר ניתן לקדם את האתר באופן אורגני ויעיל במיוחד.

בנוף הדיגיטלי של היום, נוכחות חזקה באינטרנט היא חיונית לעסקים המחפשים להצליח. היבט חיוני אחד של שיפור הנראות המקוונת שלך הוא באמצעות שירותי בניית קישורים. בניית קישורים משחקת תפקיד משמעותי באופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO) ויכולה להשפיע רבות על דירוג האתר שלך במנועי חיפוש פופולריים כמו גוגל.

אנו מבינים את החשיבות של בניית קישורים ומציעים פתרונות מקיפים שיעזרו לך לשלוט בתחום הדיגיטלי. צוות המקצוענים והקופירייטרים המנוסים שלנו בקידום אתרים מחויבים לספק שירותי בניית קישורים מהשורה הראשונה שיתנו לאתר שלך יתרון תחרותי. עם המומחיות שלנו, אתה יכול להשאיר את המתחרים שלך מאחור ולהניע את העסק המקוון שלך לגבהים חדשים.

מה חשוב לקחת בחשבון כאשר רוכשים קישורים לאתר?

סוג האתר אחד הדברים החשובים שיש לקחת בחשבון בקניית קישורים לקידום לאתר הוא סוג האתר ממנו קונים את הקישור. על מנת לבחור את האתר יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים בהם ציון האתר שמדורג מ-1 עד 100. ככל שהציון גבוה יותר כך האתר נחשב לאתר חזק יותר והקישורים שיוצאים ממנו מקבלים יותר כוח. בנוסף יש לקחת בחשבון את כמות הקישורים היוצאים מהאתר, את הוותק שלו ואת כמות הכניסות האורגניות שלו. בנוסף, חשוב לקחת בחשבון את הנושא או התחום בו עוסק האתר. שימו לב שאתם בוחרים באתר שהנושא שלו קשור לנושא של האתר שלכם. במידה שלא יהיה קשר בין האתרים גוגל עלולה להוריד את הדירוג בעקבות חוסר אותנטיות. לכן חשוב לקחת זאת בחשבון.
מיקום לפני שאתם קונים קישורים מאתרים חשוב מאוד לבדוק מה המיקום של הקישור. כפי שציינו קניית קישורים איכותיים היא קניית שטח הפרסום. בכל אתר יש שטחי פרסום במיקומים שונים. יש מיקומים שמתאימים לקידום אורגני ויש מיקומים שיכולים ליצור תנועה לאתר. לכן, חשוב לבחון זאת מראש. קישורים שיוצרים תנועה לאתר הם קישורים שממוקמים בדפים עם הרבה צפיות ומומלץ לבחור בהם.
המחיר פרמטר חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון במכירת קישורים לאתר הוא מחיר הרכישה. קודם כל הגדירו תקציב לקידום האתר. בנוסף חשוב מאוד לוודא האם מדובר במחיר חודשי או במחיר חד פעמי. ההמלצה שלנו היא לבחור בקנייה שכוללת מחיר חד פעמי. כך תוכלו לבחון האם הקישור מניב תוצאות טובות ולהגביר אותו במידת הצורך.

שמרו על קניית קישורים איכותיים

כפי שהבנו עד עתה, על ידי קניית קישורים ניתן לקדם את האתר באופן יעיל ברשת. אך לשם כך חשוב מאוד לקנות קישורים איכותיים לאתר. מכירת קישורים לקידום לא איכותיים עלולה לעשות את ההפך מקידום האתר שלנו ולגרום ליותר נזק מתועלת. על מנת לבחון אם קישור הוא איכותי או לא יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים. אחד הפרמטרים המרכזיים הוא נושא האתר. חשוב מאוד להתאים בין נושא האתר בו נטמיע את הקישור לבין נושא האתר שלנו. כלומר, שני האתרים צריכים להיות קשורים בנושא שלהם על מנת שהקישור ייחשב לקישור איכותי ויסייע בקידום האתר ברשת. בנוסף, חשוב מאוד שהקישור שיוטמע באתר יהיה חלק ממאמר עם קשר תוכני לתחום העיסוק של האתר. המאמר צריך להיות מעשיר ולכלול ערך מוסף עבור הגולשים שיקראו אותו. ככל שהאתר יהיה מקצועי יותר, עם תוכן איכותי יותר והנושא שלו יהיה קשור לאתר שלנו כך הקישור ייחשב לאיכותי יותר ותהליך הקידום יהיה יעיל יותר.

שמרו על גיוון הקישורים

קידום אתרים וקידום בכלל מצריך לשמור על גיוון. למעשה הגיוון יעשה את ההבדל בין קידום מוצלח לקידום פחות מוצלח. הגיוון בא לידי ביטוי במספר היבטים שונים.

  • התוכן- ההיבט הראשון בו יש לשמור על גיוון הוא ההיבט של התוכן. בקניית קישורים לקידום חשוב מאוד לא לבסס את הקישורים על מילות מפתח בנאליות וכלליות. גוונו בביטויי המפתח שאתם מקדמים על מנת ליצור פרופיל קישורים טבעי ואמין ככל הניתן.
  • כתובות IP- היבט נוסף בו יבוא לידי ביטוי הגיוון הוא כתובות IP. האלגוריתם של גוגל סורק את הקישורים שאנחנו מטמיעים. על מנת שהקידום יתנהל כהלכה חשוב שהקישורים שנסרקים יהיו מאתרים המאוחסנים על שרתים שונים.
  • סוגי האתרים- עוד היבט שיש לקחת בחשבון בהתייחסות לגיוון הוא סוגי האתרים בהם נטמיע את הקישורים. קיימים אתרים מסוגים שונים כמו לדוגמא אתר תשתית, אתר חדשות, אתר פרטי, בלוג ועוד. מומלץ לקנות קישורים מאתרים מסוגים שונים.
  • מועד הטמעת הקישורים- היבט נוסף בו יש לשמור על גיוון הוא מועד הטמעת הקישורים. חשוב מאוד שהטמעת הקישורים תפזר על פני תקופה ארוכה. אל תטמיעו עשרה קישורים ביום אחד אלא פזרו את ההטמעה על פני מספר מועדים שונים.
Picture of חברת ירדן גרופ
חברת ירדן גרופ

גאים להוביל את ענף האינטרנט בישראל עם 800+ אתרים בבעלותנו במגוון רחב של תחומים פורטלים מובילים עם מאות אלפי גולשים, בנוסף מקדמים מגוון רחב של אתרים באמצעות קידום אורגני, מומן, וקניית קישורים

להזמנת קישורים ותוכן אונליין
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
פרופיל קישורים חיצוניים
פרופיל קישורים חיצוניים

להבדיל מ"קישורים יוצאים" אשר נטמעים בתוך האתר שלכם ושולחים לינקים לאתרים אחרים, פרופיל קישורים חיצוניים משמע בנייה של מערך לינקים ששולחים טראפיק מאתרים אחרים לאתר

טעויות נפוצות בבניית קישורים
קניית קישורים ממומנים

קניית קישורים ממומנים הוא תהליך נפוץ בקידום אתרים. קניית קישורים עשויה להיות מורכבת, אבל כשעושים את התהליך בצורה מקצועית ונכונה התוצאות מעולות. ניתן לקנות קישורים

נכסים דיגיטליים
מה זה פרופיל קישורים?

רוצים לקדם את האתר שלכם ברשת ולהגדיל את החשיפה שהוא מקבל? אחת הדרכים היעילות ביותר לכך היא לבנות פרופיל קישורים. אך מה זה פרופיל קישורים?

יועץ שיווק באינטרנט
בניית פרופיל קישורים

מה זה בניית פרופיל קישורים? בניית פרופיל קישורים מתייחסת לשיתופי פעולה, הצבת קישורים פנימיים או קניית קישורים לצורך קידום אתר. קישורים הם חלק מתוך מכלול

שירות בניית קישורים חיצוניים
בניית קישורים בתשלום

בניית קישורים בתשלום הוא אחד השירותים החשובים לבעלי אתרים. על ידי בניית קישורים בתשלום ניתן לקדם את האתר ברשת, להעלות את הדירוג שלו במנועי החיפוש,

רכישת קישורים לאתרים
רכישת קישורים לאתרים

כשזה מגיע לקידום אתרים, קישורים נכנסים הם חלק חיוני מהמשוואה של כל תהליך SEO בסיסי או מתקדם יותר. בלעדיהם, האתר שלכם לא ידורג גבוה כמו

התקשרו עכשיו!
הכירו את מערכת המתקדמת בישראל להזמנת קישורים ותוכן אונליין

רוצה שגשוג והצלחה כלכלית

אנחנו מדברים תוצאות - לידים לעסק שלך!

מלאו פרטים בטופס וקבלו ייעוץ ראשוני ללא עלות.

הצוות שלנו כאן עבורך