עוקבים באינסטגרם

עוקבים באינסטגרםעוקבים באינסטגרם

אינסטגרם הפכה לרשת החברתית השלישית בגודלה בעולם. יותר ויותר אנשים משתמשים ברשת זו וכיום יש יותר ממיליארד משתמשים פעילים באינסטגרם. כל מי שמשתמש באינסטגרם רוצה עוקבים באינסטגרם ורוצה אותם כמה שיותר. כיצד מעלים את כמות העוקבים באינטסגרם?

 

כיצד נעלה את כמות העוקבים באינסטגרם?

קיימות מגוון דרכים להעלאת כמות העוקבים באינסטגרם. ריכזנו לכם את המרכזיות בהן-

תעקבו אחר חשבונות של אחרים

מילת המפתח פה היא הדדיות. אתם רוצים עוד עוקבים, תעקבו אחרי עוד חשבונות. לאנשים רבים יש נטיה לעקוב אחרי אנשים שעקבו אחריהם. מומלץ לא סתם לשלוח עוקבים לכל כיוון, אלא לעשות זאת חכם. עקבו אחר אנשים עם תחומי עניין דומים לשלכם שירצו לעקוב אחריכם גם אם תסירו להם עוקב. 

חיבור בין הרשתות החברתיות

כיום חשבון חזק בטיק טוק הופך לחשבון חזק באינטסגרם וכך להפך. הרשתות החברתיות תורמות האחת לשניה גם ללא כוונה. העוקבים הם בסופו של דבר אנשים שכאשר הם מגלים עניין במישהו הם יעקבו אחריו בכל פלטפורמה אפשרית. לכן, יצירת חשבונות בטיק טוק, בפייסבוק, ביוטיוב או בכל רשת חברתית אחרת יכול לעזור לכם להעלות עוקבים באינסטגרם. 

מעורבות

כאשר אתם מעורבים באינסטגרם אתם הופכים לחשבון פעיל יותר ואנשים רבים יותר נחשפים אליכם. לכן, מומלץ להגיב בפוסטים של אחרים וכך להעלות את החשיפה שלכם ברחבי האינסטגרם. 

מגוון השירותים של אינסטגרםמגוון השירותים של אינסטגרם

ככל שתשמשו ביותר שירותים שאינסטגרם מציעה לכם כך החשבון שלכם יגדל ויקבל יותר חשיפה. כמו כן, בחנו מה הפלטפורמה השימושית ביותר עבורכם- האם העלאת פוסט? האם סטורי? האם רילז? 

טיפים להעלאת עוקבים על ידי השירותים של אינסטגרם-

  • תמונות- העלו תמונות באיכות גבוהה ובעיצובים מגניבים. לא חייב להשקיע מיליוני שקלים בכך, גם עיצוב באפליקציה חינמית שיש בטלפון יכול להעניק תמונות מגניבות. 
  • תדירות- פרסמו פוסטים בתדירות גבוהה של לפחות פעם ביום או ביומיים. 
  • סטורי- הסטורי הוא אחד הכלים החשובים ביותר. אנשים אוהבים להסתכל בסטורי. העלו סטורי לפחות פעמיים ביום כאשר האחת בבוקר והשניה בערב. 
  • הפעלה- תפעילו את העוקבים שלכם- תעלו סקרים, תשאלו שאלות, תנו להם לשאול אתכם שאלות ולהביע את דעתם. 
  • האשטאג- האשטאגים הם כלי חשוב מאוד לקידום באינסטגרם. שימו לב כי ישנם האשטאגים עם חשיפה יחסית נמוכה וישנם האשטאגים עם חשיפה גבוהה מאוד. 
 • שימוש בשירותים השונים- אינסטגרם לייב, רילס, IGTV, מדריכים ועוד- השתמשו בכל אלה ליצירת חשיפה והעלאת כמות העוקבים. 

רכישת רובוט

רובוט אינסטגרם למעשה יוצר עבורכם אינטראקציות שונות עם משתמשים. כך אתם מגדילים את החשיפה שלכם באינסטגרם ואתם לא משקיעים בכך זמן ומאמץ. 

קניית עוקבים

על מנת להעלות את כמות העוקבים באינסטגרם ניתן לקנות עוקבים. הרכישה מתבצעת על ידי חברות שונות המספקות את השירות תוך תקופת זמן שהוגדרה מראש. אתם בוחרים את כמות העוקבים הרצויה, כמובן בהתאם לתקציב שלכם. שיטה זו חוסכת זמן רב ומאמץ רב ובנוסף מעלה לכם את העוקבים באינסטגרם באופן מידי. 

חברת קידום אתרים בגוגל
בלוג

חברת קידום אתרים בגוגל

חברת קידום אתרים בגוגל ההיא חברה שתחום ההתמחות שלה הוא להוביל את האתר שלכם לראש מנוע החיפוש של גוגל. מדובר על מלאכה לא פשוטה בכלל

בניית אתרים לאמנים
בניית אתרים

בניית אתרים בדרום

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו כראוי, על מנת לגדול ולהתפתח ולזכות להכרה. עסק מצליח הוא עסק אשר יגיש את כלל שירותיו ללקוחותיו, וללקוחות

חברות קידום אתרים ברשתות חברתיות
בניית אתרים

בניית אתרים ואפליקציות

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו כראוי, וכן אפליקציה ייעודית, על מנת לגדול ולהתפתח ולזכות להכרה. עסק מצליח הוא עסק אשר מנגיש כלל שירותיו

חברת קידום אתרים בגוגל
בניית אתרים

בניית אתרים למסעדות

עסקים, בפרט עסקי מסעדות, צריכים אתר אשר יציג אותם כראוי, אשר ינגיש ויגיש את שירותיהם ללקוחות ולקוחות פוטנציאליים על מגש, תרתי משמע. האתר יתאר את

באילו פלטפורמות אפשר לבנות אתר אינטרנט לבד
בניית אתרים

קורס בניית אתרים באינטרנט

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו, ינגיש אותו ואת שירותיו, יתאר את פרטיו בצורה הטובה ביותר. מדובר בצורך הכרחי עבור כל עסק, ועל כן

חברות קידום אתרים ברשתות חברתיות
בניית אתרים

בניית אתרים לילדים

עסקים, בפרט עסקים מסוג מאד ספציפי כמו אתרים שנועדו להעסקת ילדים מכל סוג שהוא, צריכים אתר אשר יציג אותם כראוי וינגיש את שירותיהם לקהל היעד

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

עיקרי הדברים: