כמה עולה פרסום ממומן בפייסבוק

אם אתם שואלים כמה עולה פרסום ממומן בפייסבוק, התשובה משתנה מעסק לעסק ומקמפיין אחד לאחר. מחירי פרסום ממומן בפייסבוק תלויים בסוג המודעה, היכן היא ממוקמת ומספר ההופעות, אך לא רק

אם אתם שואלים כמה עולה פרסום ממומן בפייסבוק, התשובה משתנה מעסק לעסק ומקמפיין אחד לאחר. מחירי פרסום ממומן בפייסבוק תלויים בסוג המודעה, היכן היא ממוקמת ומספר ההופעות, אך לא רק. הנה המדריך המלא לשיווק במדיה החברתית הפופולארית בעולם.

פוסטים ממומנים בפייסבוק הם אפשרות הפרסום המשתלמת ביותר עבור מפרסמים. ניתן להשתמש בהם כדי ליצור חיבור משמעותי עם הקהל ולעודד מעורבות, אבל גם קיימות אסטרטגיות שיווקיות אחרות שניתן להשתמש בהן עבור העסק. וכאשר שואלים כמה עולה פרסום ממומן בפייסבוק, חשוב קודם להבין את סוגי השירותים שחברות שיווק בפייסבוק מציעות.

סוגי השירותים שחברות שיווק בפייסבוק מציעותאם אתם שואלים כמה עולה פרסום ממומן בפייסבוק, התשובה משתנה מעסק לעסק ומקמפיין אחד לאחר. מחירי פרסום ממומן בפייסבוק תלויים בסוג המודעה

חברות שיווק בפייסבוק מציעות מגוון שירותים כדי לעזור ללקוחותיהן להצליח בפייסבוק. אלה כוללים קהלים מותאמים אישית, מיקוד מחדש, מודעות ומסעות פרסום ועוד. זאת, בעוד שחלק מהחברות הללו מציעות גם שירותי ייעוץ שיכולים לעזור לעסקים למקסם את מאמצי השיווק שלהם בפייסבוק.

ישנם שלושה סוגים של שירותים עיקריים שחברות אלו מציעות. קודם כל, שיווק במדיה חברתית. זה השירות שבו החברה עוזרת לשפר את הנוכחות של העסק במדיה החברתית באמצעות יצירת תוכן וקידום. כמו כן, קיים גם השירות של קידום בתשלום. זה השירות שבו החברה עוזרת לקדם את המוצר או השירות באמצעות מודעות בתשלום בפייסבוק. ולבסוף, חברות שיווק בפייסבוק יציעו גם שירותי שיווק אחרים כמו אסטרטגיות שיווק כגון SEO, יצירת תוכן וכו'.

מחירי פרסום בפייסבוק

אם שאלתם כמה עולה פרסום ממומן בפייסבוק, כדאי לדעת שמחירי פרסום ממומן בפייסבוק אינם קבועים כמו אלו של פלטפורמות מדיה חברתית אחרות. הם משתנים בהתאם לתוכן, לקהל ולסוג הקידום. בעוד שניתן להעלות קמפיינים לאוויר בעלויות של מאות שקלים בודדים לחודש, ניתן גם להעלות לאוויר קמפיינים בעשרות אלפי שקלים.

הכול תלוי ברמת התחרותיות בתחום שלכם, סוג התוכן, טווח ההגעה של הפרסום, סוג מיקוד הקהל וכולי. נכון להיום, ישנם 3 סוגי מודעות עיקריים: מודעות טקסט, תמונה או מודעות וידאו. בין אם תבחרו בפרסום מסוג כזה או אחר, אתם יכולים גם לבחור למקד למשתמשים על סמך תחומי העניין או הדמוגרפיה שלהם.

אפשר למקד קהלי יעד במהלך שיווק בפייסבוק?גם קיימות אסטרטגיות שיווקיות אחרות שניתן להשתמש בהן עבור העסק. וכאשר שואלים כמה עולה פרסום ממומן בפייסבוק, חשוב קודם להבין את סוגי השירותים שחברות שיווק בפייסבוק מציעות.

עוד לפני שבודקים כמה עולה פרסום ממומן בפייסבוק, צריך לדעת שישנן דרכים רבות למקד קהלים במהלך השיווק בפלטפורמה הזאת. אחת הדרכים היא להשתמש בכלים הנכונים למיקוד קהל. הדרך היעילה ביותר למקד קהלים היא באמצעות כלי Audience Insights של פייסבוק. כלי זה יראה לכם כיצד התוכן שלכם מתפקד וכיצד הוא משפיע על הקהל. כמו כן, אתם יכולים להשתמש בתכונה "התאמה לקהל" במנהל המודעות של פייסבוק. זאת, כדי למקד לקהלים ספציפיים עם תחומי עניין, התנהגויות או נתונים דמוגרפיים דומים.

שיווק בפייסבוק יכול להיות מורכב, במיוחד אם מדברים על מיקוד לקהלים. יש הרבה קהלים שונים, הם משתנים עם הזמן, וקשה לעקוב אחר כולם. עם זאת, יש כמה דברים שאפשר לעשות כדי להפוך את השיווק שלכם בפייסבוק לממוקד יותר.

להפוך את השיווק בפייסבוק לממוקד יותר

לאחר שמבררים כמה עולה פרסום ממומן בפייסבוק, הדבר הראשון שצריך לעשות הוא, פילוח הקהל שלכם לפי נתונים דמוגרפיים כמו גיל, מגדר, רמת הכנסה או גיאוגרפיה. הדבר השני הוא שימוש במודעות פייסבוק כדי למקד לתחומי עניין או דמוגרפיה ספציפיים. מיקוד דמוגרפי הוא הדרך הפשוטה ביותר להגיע לקהל מסוים בפייסבוק, כאשר מיקוד לפי עניין הוא גם דרך קלה להגיע לקהל מסוים בפייסבוק.

טכניקות אלו מבוססות על שימוש בתחומי העניין של המבקרים באתר הנוכחי שלכם, כדי לעזור לכם למצוא אנשים שעשויים להתעניין בתוכן או במוצרים שאתם מציעים אונליין. בין אם תשתמשו בשיטת מיקוד כזאת או אחרת, זה תמיד יהיה טוב יותר מאשר "לירות" לאוויר קמפיין ללא תכנון וחשיבה מראש.

מהם כללי הפרסום בפייסבוק שאסור לעבור עליהם?

אם שואלים כמה עולה פרסום ממומן בפייסבוק, צריך לשאול: מהם כללי הפרסום בפייסבוק? וכיצד הפרת כללי השיווק בפייסבוק תפגע במסע הפרסום? ובכן, לפייסבוק יש כללים נוקשים לגבי אילו סוגי תוכן ניתן לפרסם בפלטפורמה, כולל הנחיות לגבי מה הם מאפשרים ומה לא מתירים במדיה שלהם. חשוב לדעת, פייסבוק היא פלטפורמה שיווקית שלא דומה לשום פלטפורמה אחרת. יש לה מערכת חוקים משלה שאסור להפר. אם הכללים יופרו, הקמפיין ייפגע ואולי אף ייאסר מפייסבוק לחלוטין.

כללי השיווק של פייסבוק יכולים להיראות מגבילים, אך הם נחוצים כדי לשמור על שלמותה של פלטפורמת פרסום רבת עוצמה זו. למשל, בחלק מהקמפיינים, לא מומלץ לשתף את אותו פוסט במספר צירי זמן או קבוצות. כמו כן, אל תשתמשו בכלי פרסום אוטומטיים כמו בוטים או אפליקציות שמשכפלות פוסטים מאתרים אחרים. ואולי הכי חשוב, אל תיצרו פרופילים או חשבונות מזויפים כדי לפרסם תוכן (זה כולל שימוש בשמות ותמונות בדויים). מעבר לכך, לעולם אל תפרסמו תוכן המעודד פגיעה עצמית או אלימות, שימוש בסמים וכולי.

באילו כלים לניטור מידע כדאי להשתמש?עוד לפני שבודקים כמה עולה פרסום ממומן בפייסבוק, צריך לדעת שישנן דרכים רבות למקד קהלים במהלך השיווק בפלטפורמה הזאת.

כלים לניטור מידע משמשים משווקים כדי לעקוב אחר ביצועי הקמפיינים שלהם ולשפר את מאמצי השיווק שלהם על מנת למקסם את החזר ה-ROI (החזר על ההשקעה). ניתן להשתמש בהם הן עבור קמפיינים בתשלום והן עבור קמפיינים אורגניים. מומלץ להכיר כלים כמו "פייסבוק תובנות", "גוגל ניתוח נתונים", "SOCIAL BLADE", גוגל אנליטיקס ועוד. באופן כללי, אלו כלים לניטור מידע שמשמשים למדידת ובדיקת שיווק באינטרנט, לא רק בפייסבוק.

במובן מסוים, קמפיין בפייסבוק הוא כמו "מלחמה". אתם תילחמו נגד המתחרים, אז אתם צריכים את הכלים הנכונים לניטור מידע כדי להכיר את היריבים שלכם ואת האסטרטגיות שלהם. מנהל המודעות בפייסבוק, הוא אחד הכלים הפופולריים ביותר שבהם משתמשים משווקים לניהול מסעות הפרסום שלהם בפייסבוק. הכלי הזה מציע הרבה תכונות וניתן להשתמש בו כדי ליצור דוחות על ביצועי מסע הפרסום בפלטפורמה.

עקבו אחר פעילות המודעות שלכם

אחד הדברים החשובים ביותר למעקב במהלך קמפיין בפייסבוק הוא הפעילות במודעה שלכם. אתם צריכים גם להיות מסוגלים לעקוב על מה שאנשים מדברים, על התגובות שלהם בפוסטים, את כמויות השיתופים של הפוסטים שלכם ועוד. זה יעזור לכם לבצע התאמות במסע הפרסום שלכם ולהפיק ממנו יותר.

ככל שתואילו לעקוב באופן צמוד יותר אחר הפעילות השיווקית שלכם, ככה תוכלו "לתפוס" מוקדם מהלכים שיווקיים שאינם עובדים לכם. כשזה קורה, חשוב לנקוט מיד בפעולה ולשנות את טקטיקת השיווק של העסק. וזו הסיבה לכך שכל כך חשוב לקבל סיוע מקצועי מאת חברת קידום ושיווק בפייסבוק. לאחר שבודקים כמה עולה פרסום ממומן בפייסבוק, בוחרים בחברה הנכונה שתלווה את מאמציכם השיווקיים בפלטפורמה.

ההבדל בין מסע פרסום כושל לבין שיווק מצליח בפייסבוק

אם אתם מתלבטים באיזו חברת פרסום בפייסבוק מומלץ לבחור, אנו ממליצים על השוואה בין מספר חברות שיווק שונות. קבלו מספר הצעות מחיר, הצעות לאסטרטגיות שיווק וכל מה שתצטרכו כדי להחליט נכון.

בשורה התחתונה, זה מה שיעשה את ההבדל בין מסע פרסום כושל לבין קמפיין שיווק מצליח באחת הפלטפורמות הכי תחרותיות ופופולאריות בעולם.

מה טווח המחירים של פרסום ושיווק העסק בפייסבוקמודעות ממומנות נראות בעיקר בפייסבוק בימינו, אבל בהחלט לא בלבד שם. המודעות הממומנות הן דרך יעילה להנות משיפור יחסי המרה, משליחת טראפיק לאתר האינטרנט ועוד. עם זאת, חשוב להכיר את ההבדלים בין פוסטים אורגניים לממומנים כדי שתוכל לקדם ביעילות את העסק או המותג שלך. הנה כמה טיפים, דגשים וכל מה שבין לבין.

מודעות ממומנות בפייסבוק יכולות להיות דרך מצוינת לעסקים קטנים ובינוניים להגיע לקהל המתאים. עם זאת, חשוב למפרסמים לדעת מה עליהם להכיר לעומק לפני שהם יוצאים למסע הפרסום שלהם בפייסבוק. למשל, מה ההבדל בין פוסטים אורגניים לממומנים? או כיצד פועל מסע פרסום? ומה הן שיטות העבודה המומלצות של פרסום בפייסבוק? לאילו סוגי מדדים אתם צריכים להיות מודע כשאתם מפרסמים בפייסבוק? פרסום ממומן בפייסבוק מחיר ופרטים נוספים כאן:

כל מה שחשוב לדעת על פרסום ממומן בפייסבוק מחיר ופרטים

מחפשים מידע בנוגע לשיווק או פרסום ממומן בפייסבוק מחיר מומלץ לצרכן? אם כן, הכנו עבורכם במאמר הבא את כל הטיפים שחשוב להכיר כאשר שוקלים לפצוח במסע קמפיין פרסומי בפייסבוק. בואו נדבר קודם כל על המפרסמים עצמם.

עבור מפרסמים, למצוא אנשים שמתעניינים במוצר או בשירות שלהם – זה ממש לא דבר של מה בכך או משהו פשוט. למעשה, אנשים ובעלי עסקים לעיתים מוציאים הון עתק של כספים על פרסום שגוי באינטרנט, ברשתות החברתיות ובגוגל.

כמה עולה פרסום ושיווק בפייסבוק?

אם אתם שואלים לגבי פרסום ממומן בפייסבוק מחיר מומלץ לצרכן, כדאי לדעת שהשירות משתנה בהתאם לסוג הצרכים של בית העסק. אם למשל בית העסק סיוע בכתיבת פוסטים אורגניים לדף הפייסבוק, השירות יעלה מאות שקלים בודדים לחודש בד"כ.

אם בית העסק צריך סיוע בהפעלת והרצת קמפיינים ממומנים בפייסבוק, השירות של חברת השיווק יכול לעלות אלפי שקלים בחודש, תלוי בנסיבות ובהתאם לצרכי השיווק של בית העסק. אם כך, הקפידו לקבל את הצעת המחיר שלכם ישירות מחברת השיווק כדי להימנע מטלפון שבור.

שיטות נכונות ופחות נכונות לשיווק בפייסבוק

בעוד שישנן לא מעט שיטות שגויות לפרסם בפייסבוק, יש גם מספר שיטות מדויקות לעשות זאת. ולפני שמדברים על דרכים לקדם ולשווק בפייסבוק, צריך להבין שישנם סוגים שונים של פרסום ממומן בפייסבוק.

חלק מהמפרסמים בוחרים במודעות באנר, בעוד שאחרים בוחרים במודעות בפיד או בהתקנות אפליקציה לנייד. ובמקרים רבים, חברות מסוימות משתמשות רק בפייסבוק כדי להשיג אוהדים ועוקבים. הן צוברות עוקבים על ידי שימוש בחסויות, וחשוב לשים לב שהן צוברות עוקבים אבל לא בהכרח לקוחות.

טיפים להפעלת פוסט ממומן מוצלח בפייסבוק

 1. ודא שיש לך קהל שמתאים לנושא הקמפיין שלך.כיצד להפעיל פוסט ממומן מוצלח בפייסבוק - טיפים
 2. ודא שיש לך סיפור/תמונה/סרטון מרתקים לתמונת הפוסט שלך.
 3. ודא שאתה מוציא את התקציב שלך בחוכמה ועקוב אחר החזר ה-ROI של כל מודעה.
 4. בדוק את המודעה עם קהלים שונים כדי לראות מי מהם מקבל יותר מעורבות.
 5. השתמש בקהל היעד הנכון. בעת מיקוד, הקפד להציג מודעות רק לאנשים שיש להם סבירות גבוהה להגיב למודעות.
 6. צור קריאה לפעולה ברורה שתיצור תגובה מהמשתמש.
 7. השתמש בתמונת איכותיות בלבד, בסרטונים מסקרנים ובתוכן עם ערך מוסף מסוים.

צעדים עיקריים של שיווק ממומן בפייסבוק

כשזה מגיע לפרסום ממומן בפייסבוק, יש שני צעדים עיקריים שצריך לעשות. הראשון הוא ליצור את המודעה, והשני הוא לקדם אותה. ישנן כמה אסטרטגיות שיכולות לעזור להגדיל את סיכויי ההצלחה שלך במודעות בעלות טווח הגעה גבוה יותר.

ניסינו לתת כאן בשורות למעלה את הטיפים המהותיים ביותר, אבל חשוב להבין שכל בית עסק יצריך קידום ושיווק בפייסבוק מסוג אחר. אם כך, יהיה חשוב לקבל סיוע מקצועי מאת חברת הקידום והשיווק שלכם. באופן הזה, תוכלו להיות בטוחים שארתם לא מקלים חצי מידע או מידע חלקי. תוכלו לקבל את כלל המידע שלכם מחברת השיווק שבחרתם לעבוד מולה. וזכרו דבר נוסף, תמיד יהיה חשוב לעגן בחוזה את הסיכומים שלכם עם חברת הקידום.

ודאו שאתם ממקדים מודעות לקהל המתאים!

אם אתם מעוניינים להעמיק בנושא של פרסום ממומן בפייסבוק מחיר ופרטים נוספים, חשוב להבין מה הצעד הראשון שעליכם לנקוט בו.חשיבות התאמת קהל היעד בקידום ממומן בפייסבוק הצעד הראשון ביצירת מודעת פייסבוק יעילה הוא לקבוע למי אתה רוצה להגיע עם המסר שלך.

אם אתם מוכרים מוצר או שירות, אז אין טעם להוציא כסף על קמפיינים גדולים בתשלום שאינם מכוונים לאנשים שיתעניינו בבשורה השיווקית שלכם. כדי לעשות זאת נכון, אתה צריך הבנה מעמיקה של הלקוחות הפוטנציאליים שלך וכיצד הם עשויים להגיב אם הם רואים את המודעה שלך. לשם כך תוכלו להשתמש בכלים שונים כמו Facebook Insights ו-Google Analytics.

עוד מס' טיפים לשיווק ממומן בפייסבוק

אם חיפשתם מידע בנוגע למשהו כמו פרסום ממומן בפייסבוק מחיר מומלץ לצרכן, אז תנו לנו לפנק אתכם בעוד כמה טיפים חשובים. למשל, בואו נדבר על מסע הפרסום שלכם בפייסבוק, מה הוא יצריך ממכם?

טיפ חשוב! צור מסע פרסום עם סרטון קליט ומרתק שאין בו המון טקסט מיותר. אם יש טקסט בסרטון הממומן שלכם, עשו אותו ממוקד וענייני. זה יאפשר לאנשים לשתף את הסרטון שלך ולראות את ההצעה שלך בניוזפיד שלהם.

השתמשו במדיה הנכונה כאשר אתם משווקים בפייסבוק

השתמשו בתמונה בודדת כמוקד המרכזי של המודעה. זה ישאיר אנשים ממוקדים במה שאתה מוכר ויעזור להם ללמוד יותר על זה מבלי לגלול למטה. כמו שאומרים, לפעמים LESS IS MORE. או בעברית צחורה – הגאונות בשיווק היא לפעמים דווקא בפשטות ובפרטים הקטנים.

טיפ נוסף! הזמן חברים להצטרף לקמפיין שלך. בדרך זו, הם יכולים לקבל הטבות על שיתוף הפוסטים האלה עם חבריהם שעדיין לא הצטרפו. צרו למשל מודעה בסגנון של "מי שמשתף את הפוסט הזה מקבל אצלנו 35% הנחה על כל החנות".

המלצה – השוואת הצעות מחיר של חברות שיווק בפייסבוק

לפייסבוק יש קהל גדול מה שהופך אותה לפלטפורמה טובה לקידום המותג או המוצרים שלך. מודעות פייסבוק יכולות להיות דרך מצוינתשימוש במדיה המתאימה בפרסום ממומן בפייסבוק לגרום לאנשים שמתעניינים במותג שלך לראות את הפוסטים שלך.

אבל, אם אתה חושב שהפלטפורמה הזו קשה מדי עבורך לשימוש, ישנם מומחי שיווק ממומנים רבים שיהיו מוכנים לעזור לך. הצעה מאיתנו? תערכו מחקר שוק או אפילו השוואת מחירים בין חברות פרסום ושיווק באינטרנט ובפייסבוק. ככה תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר ולבחור בחברה האטרקטיבית ביותר בעיניכם.

טיפים אחרונים לאיתור חברת קידום בפייסבוק

 1. בחרו חברה בעלת מוניטין מצוין.
 2. תוודאו שהחברה מספקת את השירותים הנחוצים לכם במדויק.
 3. ודאו שברור לכם מה אתם רוצים מאותה חברת שיווק.
 4. הגדירו תקציב עבור מסע הפרסום שלכם.
 5. תתקשרו כל הזמן במהלך מסע הפרסום עם חברת השיווק.
 6. תוודאו שהחזר ה-ROI שלכם עולה בקנה אחד עם הציפיות שלכם.

במאמר זה ניסינו לספק קצת תובנות כיצד העסק שלכם יכול להפיק את המרב ממודעות הפייסבוק הממומנות. אם אתם צריכים סיוע נוסף, אנחנו ממליצים לקבל חוות דעת מקצועית מחברת השיווק שבחרתם לעבוד איתה.

איך לבחון ולמצוא עסקת פרסום ממומן בפייסבוק מחיר טוב?

כל בעל עסק יודע שיש חשיבות גבוהה לפרסום ושיווק העסק שלו ברשתות החברתיות השונות. הפייסבוק עדיין נחשבת למובילה בקרב המשתמשים והגולשים ברשתות החברתיות ולכן כל קמפיין שיווקי פשוט חייב להימצא גם בה. כדאי וחשוב להכיר את מערכת הפרסום של פייסבוק, שכן כאשר עובדים איתה בצורה מקצועית ונכונה היא בהחלט יכולה להניב תוצאות טובות מאד עבור הלקוחות שלה, הם בעלי העסקים. חשוב לא פחות שאת העבודה יעשה איש מקצוע שמכיר את המערכת.

מי יכול לפרסם בפייסבוק בצורה ממומנת?

על מנת להבין מה נחשב בתור פרסום ממומן בפייסבוק מחיר טוב וכדאי – צריך לפנות למקדם אתרים שמכיר את רזי המערכת ויש לו ניסיון רב ככל האפשר בעבודה איתה. מקדמים אלה יוכלו להתאים לכל עסק ולכל סוג של קמפיין את הדרך השיווק שתהיה הכי מתאימה ונכונה, שכן יש לא מעט אפשרויות ומי שלא בקיא בתחום לא בהכרח יידע מה הכי נכון לעשות בכל מקרה ומקרה. יתרה מכך – אם עובדים לא נכון עם המערכת – עלולים לשגות ולגרום לנזק יותר מאשר לתועלת.

פרסום ממומן בפייסבוק מחיר טוב – מה זה אומר?

פרסום ממומן בפייסבוק צריך להתאים לאופי העסק עצמו ולמוצרים או השירותים שלו, לתקציב שהוחלט עליו במשותף בין בעל העסק לבין המקדם וכמובן כזה שיתאים לאסטרטגיית השיווק לטווח ארוך שעליה הוחלט. חשוב להבין שעלות של פרסום ממומן בפייסבוק מחיר טוב ונכון תשולם בנפרד מהתשלום שמשלמים בעלי העסקים למקדמים עצמם וצריך לקחת בחשבון את שתי העלויות הנפרדות האלה.

פרסום ממומן בפייסבוק מחיר אטרקטיבי הלכה למעשה

על רגל אחת ניתן לומר שיש כמה וכמה אפשרויות של תשלום עבור פרסום ממומן בפייסבוק. אפשר להחליט שהמטרה היא איסוף לייקים לעמוד עסקי ואז המחיר יהיה על פי כל לייק שמגיע ונלחץ ואפשר להגדיר את הסכום היומי שתמורתו מודעה תופיע לעיניהם של הגולשים שמהווים את קהל היעד המפולח שנבחר. פרסום ממומן בפייסבוק מחיר נכון שמתאים לקמפיין יהיה כזה רק בהסתכלות תוך כדי, כאשר אפשר לבחון את העלות אל מול ההכנסה הצפויה מעצם קיום הקמפיין.

איך מפרסמים בפייסבוק בצורה ממומנת?

פרסום בפייסבוק (וברשתות החברתיות בכלל) יכול להיות אורגני או ממומן. הממומן, כפי שנרמז משמו, הוא פרסום בתשלום, כלומר בעל הסעק (או מי שמבצע את השיווק עבורו) משלם לפייסבוק תמורת הצגת מודעות במיקומים או זמנים מאד מסוימים. פרסום ממומן בפייסבוק מחיר טוב וכדאי עבור בעל העסק יהיה כזה שמבוסס על פילוח מדויק של קהל יעד ומשתמשים שהמודעות לא רק ייחשפו לעיניהם אלא גם יהיו רלוונטיות עבורם.

כמה עולה להציג מודעה בפייסבוק?

בכל פעם שפייסבוק יכול להציג מודעה מתבצעת "מכירה פומבית" אוטומטית מאחורי הקלעים.
הזוכה נקבע על פי שלושה קריטריונים:

פרסום בפייסבוק בתשלום

אין מדובר בנושא שקל להרחיב עליו, שכן מדובר כיום בתורה של ממש. הפרסום הממומן יכול לעשות פלאים ולהביא תוצאות לא פחות ממעולות כאשר הוא מבוצע על ידי איש מקצוע שמתאים את תקציב הפרסום לצרכים, הדרישות והמטרות של בעל העסק. פרסום ממומן בפייסבוק מחיר נכון יהיה כזה שאפשר יהיה לנצל אותו לצורך פנייה רלוונטית אל קהל היעד המפולח וכמובן שהמחיר צריך להיות כזה שיחזיר את עצמו לאורך הזמן כך שהוא יהפוך להשקעה של ממש בעסק.

איך יודעים שהפרסום הממומן בפייסבוק עובד?

לא קשה להיות משתמש בפייסבוק ולראות מול העיניים מודעות שמכוונות ספציפית עבור כל אחד וכל פרופיל. כאשר גולשים בפייסבוק דרך פרופיל של חבר או קרוב משפחה אפשר בהחלט להיות חשופים למודעות אחרות המציעות ומציגות מוצרים או שירותים שונים. פרסום ממומן בפייסבוק מחיר כדאי הוא זה שבעזרתו המודעות אכן יופיעו מול עיניהם של משתמשים שיכולים לפנות, ליצור קשר או לבצע רכישה ישירה וכך ללא ספק אפשר להיות בטוחים שהפרסום בדרך זו עובד.

על מה משלמים בקמפיין ממומן בפייסבוק?

היתרון הגדול של פרסום ממומן הוא ההתאמה של המחיר למטרות והרצונות של בעל העסק. אין כאן מחירות אחיד והמחיר הסופי שישולם יהיה קשור לקמפיין של פרסום ממומן בפייסבוק מחיר שהוגדר מראש על ידי מקדם האתרים בשיתוף פעולה עם בעל העסק. הם יחליטו האם המטרה היא רישום לרשימת תפוצה, האם הם מחפשים רכישה ישירה דרך קישור שיופיע במודעה או כמובן איסוף לייקים לעמוד העסקי.

קמפיינים ממומנים בפייסבוק – כמה זה עולה?

כעת קל יותר להבין שלשאלה זו אין תשובה אחת וחד משמעית, שכן יש לא מעט גורמים שמשפיעים על פרסום ממומן בפייסבוק מחיר שיהיה נכון ומתאים לכל קמפיין וקמפיין. יש קמפיינים קצרים של כמה ימים שיכולים אפילו לעלות כמה עשרות שקלים ויש קמפיינים ארוכים הרבה יותר, שפועלים בחלק משעות היממה אך יימשכו כמה שבועות והמחיר שלהם יכול להגיע לכדי כמה מאות שקלים. כתלות בגודל העסק ובתקציב שהפרסום שהוא יכול להרשות לעצמו להשקיע בקמפיין.

למה כדאי לפרסם בפייסבוק באופן ממומן?

התשובה הקצרה לשאלה זו היא – פשוט כי זה עובד. הפרסום הממומן מדויק, מניב תוצאות, מפלח את קהל היעד במדויק וכך מציג פרסומות ומודעות רק למשתמשים שיש סיכוי גבוה שאכן יבצעו את הפעולה המבוקשת על ידי בעל העסק. רוב המודעות מחזירות מהר מאד את ההשקעה בהן ואפשר יהיה לראות את ההכנסות שמכסות את ההשקעה. יתרון נוסף הוא המעקב אחרי השגת המטרות שהוגדרו ושינוי הקמפיינים תוך כדי תנועה על פי הצורך.

לבחור נכון איש מקצוע שמתמחה בפרסום ממומן בפייסבוק

חשוב וכדאי למצוא מנהל דיגיטל עבור העסק, שכן הוא יהיה זה שיהיה המתאים ביותר לקבל החלטות בנוגע לקידום העסק גם במנועי החיפוש וגם ברשתות החברתיות. ביחד עם בעל העסק הוא יגבש את אסטרטגיית השיווק והתוכן ויהיה זה שיוציא לפועל את הקמפיינים הלכה למעשה. אין ספק שחובה כאן איש מקצוע שמכיר את מערכת הפרסום, שיש לו ניסיון בהתאמת קמפיינים לצרכים שונים של עסקים שונים והוא יידע בדיוק מה הדרך הנכונה והמתאימה לפרסם בפייסבוק ולראות תוצאות.

מה עוד כדאי לדעת על פרסום ממומן בפייסבוק?

כאמור, מדובר בדרך מצוינת להשיג את המטרות העסקיות והשיווקיות ולא מעט בעלי עסקים מסתמכים על מנהלי הדיגיטל שלהם או על מקדמי אתרים מקצועיים שמכירים את המערכת ויכולים לסייע בהתאמת קמפיין שיווקי לרצונות והשאיפות שלהם. בזכות קמפיינים אלה אפשר להתגבר על חסמים גאוגרפים ולהפוך להיות לקוחות גם של עסקים שממוקמים במרחק מה ממקום מגוריו של הלקוח. התוצאות מסברות בעד עצמן ודרך השיווק הדיגיטלית מוכתבת מחדש בזכות הפייסבוק.

הסיפוק הרב שחשים בעת ההצלחה

בעל העסק יוכל לנשום לרווחה כאשר ימצא את המומחה בקידום אתרים שיוכל לסייע לו ולבנות עבורו את הקמפיין המתאים לפרסום ממומן בפייסבוק. הפניות של הלקוחות יגיעו, יהיו קניות ישירות חדשות וכמובן שמספר העוקבים או הלייקים של העמוד העסקי יגדל בצורה משמעותית. מדובר במעמד מרגש עבור העל העסק, שרואה שהעבודה הקשה שהוא משקיע, כמו גם כספים שהוא מפנה לטובת זה – מביאים לתוצאות הטובות ביותר ולהגדלת החשיפה של העסק ללקוחות חדשים.

פרסום ממומן בפייסבוק מחיר – כל מה שחשוב תשכירו על פרסום ושיווק בפייסבוק!

הרשתות החברתיות החלו את דרכן בתור פלטפורמות חברתיות. הפלטפורמות החברתיות השונות נועדו בכדי לשמור על קשרים חברתיים, לשתף בשלל אירועים ולהישאר מעודכנים בחייהם של חברים קרובים. אך בשנים האחרונות הרשתות החברתיות הפכו מפלטפורמות חברתיות למכונות שיווק ופרסום משומנות המבטיחות לכלל המפרסמים בהן יעילות שיא. אז אם גם אתם רוצים ליהנות מכלל היתרונות הגדולים שיש לרשתות החברתיות להציע למפרסמים רבים, הגעתם למקום הנכון. בשורות הבאות נגע בכל הדגשים החשובים ביותר שאתם חייבים להכיר אודות פרסום ממומן בפייסבוק מחיר, השינויים הגדולים בעולם הפרסום בעקבות האפשרות לפרסם ברשתות חברתיות, היתרונות הגדולים של פרסום בפייסבוק על פני פרסום בשיטות המסורתיות, האפשרות לעקוב מקרוב אחר כל קמפיין שיווק וכמובן מבחר אפשרויות פרסום שונות שפייסבוק מציעה לכלל המפרסמים בה.

הרשתות החברתיות הפכו למכונות שיווק משומנות – הכירו את היתרונות שלהן על פני אפיקי הפרסום המסורתיים

עולם השיווק והפרסום עובר שינויים רבים בשנים האחרונות. מרבית השינויים נגרמים כתוצאה ישירה של נטישת המפרסמים את כל אפיקי הפרסום המסורתיים לטובת פרסום הרשתות החברתיות. לפני שנצלול לעומק הפרטים אודות פרסום ממומן בפייסבוק מחיר, חשוב שתכירו את כל השינויים מהשנים האחרונות, לרבות היכרות עם שיטות השיווק המסורתיות על כלל חסרונותיהן. אז ראשית, חשוב לדעת שמטרת העל של המפרסמים בשיטות המסורתיות היא להגיע לכמה שיותר אנשים תוך זמן קצר ככל הניתן. כיום יש לא מעט אפיקי פרסום שמצליחים לחשוף כל תוכן פרסומי לעיני מיליוני אנשים תוך ימים בודדים. אפיקי הפרסום הללו שירתו מפרסמים רבים ומרוצים במשך שנים ארוכות. הבולטים שבהם הם: פרסומות בפריים טיים בשעות שיא הרייטינג, מודעות בעיתונים גדולים המחולקים למיליוני אנשים מידי בוקר ושלטי חוצות בצמתים מרכזיים או במקומות הומי אדם.

חשיפה ללא הבחנה לעומת חשיפה סלקטיבית – השינויים באחוזי ההצלחה

החשיפה הנרחבת אמנם הבטיחה למפרסמים הגעה לעיני מיליונים תוך מספר ימים בודדים, אך בסבירות גבוהה מרבית הנחשפים כלל לא מתעניינים בתחום התוכן הפרסומי, מה שהופך את הפרסומים הללו ללא יעילים. החשיפה הנרחבת באה על חשבון יעילות הפרסומים, שכן בשיטות פרסום אלה החשיפה ללא כל הבחנה בין המחשפים. לכן, בשנים האחרונות המפרסמים הרבים בוחרים לשנות את מטרת העל של הפרסומים ומחשיפה נרחבת הם עוברים לחשיפה ממוקדת. מטרת העל של קמפיינים שיווקיים ברשתות החברתיות היא לא להגיע לכמה שיותר אנשים ללא כל הבחנה, אלא למקד את מאמצי השיווק ולפרסם באופן סלקטיבי ללקוחות פוטנציאליים בלבד. הפרסום הסלקטיבי מבטיח לכלל הבוחרים בו לא מעט יתרונות משמעותיים על פני שיטת השיווק הישנה. ריכזנו עבורכם כמה מהיתרונות הבולטים, והם:

 • אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד

היתרון הגדול ביותר בגינו מפרסמים רבים כיום בוחרים פרסום ממומן בפייסבוק מחיר הוא כמובן אחוזי ההצלחה של כל קמפיין. כפי שציינו לעיל, בשיטות השיווק הישנות מטרת העל הייתה להגיע לכמה שיותר אנשים ללא כל הבחנה ביניהם. היעדר הבחנה גרמה לחשיפת התוכן לעיני רבים שכלל לא מתעניינים בו, מה שפגע באחוזי הצלחה של הפרסומים. לעומת זאת, פרסום ממומן בפייסבוק מחיר בשיטת השיווק הסלקטיבית מאפשר למפרסמים למקד את הפרסום ללקוחות פוטנציאליים בלבד. אפשרות זו של מיקוד הפרסומים מבטיחה למפרסמים אחוזי הצלחה גבוהים הרבה יותר. הסיבה לכך ברורה – כשכלל הנחשפים הם לקוחות פוטנציאליים שמתעניינים בתוכן הפרסומי, אחוז האנשים שינקטו פעולה בעקבות הפרסום גבוה הרבה יותר. מבדיקות רבות שנערכות עולה באופן חד משמעי שהפרסומים הסלקטיביים מצליחים לייצר אחוזי הצלחה גבוהים בעשרות אחוזים בהשוואה לשיטת הפרסום הישנה ללא כל הבחנה.

 • חיסכון כלכלי של עשרות אחוזים

אם לא די באחוזי הצלחה גבוהים לכל קמפיין, בטח תשמחו לשמוע שאפשרות זו של פרסום ממומן בפייסבוק מחיר תחסוך לכם בעלויות. מחיר פרסום ממומן בפייסבוק זול בעשרות אחוזים בהשוואה לאפיקי הפרסום שמגיעים לעיני מיליונים תוך ימים בודדים. אז אם אתם רוצים ליהנות מקמפיינים שיווקיים עם אחוזי הצלחה גבוהים ובעלות נמוכה בהשוואה למרבית החלופות – פרסום ממומן בפייסבוק מחיר הוא התשובה עבורכם.

מסלולי השיווק המובילים של פייסבוק

פייסבוק מציעה לכלל המפרסמים בה מגוון אפיקי פרסום שונים במטרה להבטיח התאמה מדויקת בין הצרכים שלהם לבין הכלים השיווקיים הנכונים ביותר.

ריכזנו עבורכם את כל אפיקי הפרסום הגדולים ביותר, והם:

רוצים להגדיל את כמות הלייקים והחברים לעמוד העסקי שלכם? הקמפיין הבא הוא הקמפיין עבורכם! קמפיין חשיפה פשוט מתאים לעמודים עסקיים לטובת חשיפת העמוד. במסגרתו העמוד העסקי ייחשף לעיני רבין מהמתעניינים בתחום עיסוקו. הקמפיין מתאים בעיקר לעמודי פייסבוק עסקיים בתחילת דרכם שרוצים להתחיל לצבור כמות גדולה של חברים הדוקים. חשוב להדגיש שככל שיהיו לכם יותר חברים עוקבים לעמוד, כך תוכלו לפרסם ליותר אנשים באופן אורגני לחלוטין וללא תשלום כלל. מפרסמים רבים עובדים על פרסום ממומן ואורגני במקביל במטרה למקסם יעילות.
צריכים להוביל את המשתמשים השונים? קמפיין הובלת תנועת המשתמשים יוכל לעזור לכם בכך קמפיין זה מתאימים בעיקר למפרסמים שרוצים להוביל לעמודי נחיתה, אפליקציות או אתרים שונים.

בשונה מהקמפיין הקודם, ההצלחה של קמפיין זה היא לא צבירת לייקים או חברים חדשים, אלא צבירת כמה שיותר מובלים לעמודי הנחיתה ולאתרי האינטרנט השונים. לא אחת קמפיין זה מצליח לייצר לבעליו לידים ומכירות, על אף שעיקר מטרתו היא הובלת תנועה בלבד. לכן מפרסמים רבים בוחרים לעשות בו שימוש.

רוצים שהמשתמשים השונים ינקטו בשלל פעולות? זה הקמפיין עבורכם יוצרים רשימת תפוצה? רוצים להגדיל מכירות? זה הקמפיין עבורכם. קמפיין יצירת פעולה שונה מהקמפיינים שצוייו מעלה. בקמפיין זה מטרת העל היא לגרום ללקוח הפוטנציאלי לעשות פעולה. ישנן לא מעט פעולות שלקוחות יכולים לעשות בשביל להגדיר את הקמפיין כמוצלח, הפעולות השכיחות ביותר הן: השארת פרטים והצטרפות לקבוצת הפצה, רכישת מוצרים, הוספת לייקים, הוספת תגובות או הורדת אפליקציות.
כך תצליחו לצבור כמות גדולה של לידים רוצים לצבור כמות גדולה של לידים? קמפיין ייעודי לכך הוא התשובה עבורכם. לידים הם לקוחות פוטנציאליים המביעים עניין במוצרים או בשירותים המפורסמים למכירה. מטרת העל של קמפיין זה היא שהלקוח ישאיר פרטים מזהים כך שניתן יהיה לעשות בהם שימוש גם בעתיד. במסגרת קמפיין זה הלקוח לוחץ על מודעה פשוטה בפייסבוק ומיד נפתח לו חלונית נוספת להשארת פרטים. בחלונית ניתן להוסיף תמונות ומלל שינחו את הלקוח למלא את פרטיו בצורה מהירה ופשוטה.
וידאו – הקמפיין שמבטיח לבעליו מידע רב על כל הצופים הכירו את הקמפיין העשיר ביותר – קמפיין וידאו.

קמפיין פרסום בוידאו מאפשר למפרסמים לקבל לא מעט מידע חיוני אודות יעילות הפרסומים שלהם. בעזרת וידאו ניתן להעביר את מלוא המידע הנדרש על כלל הצופים בו. אך מעבר לכך, בעזרת הוידאו ניתן לקבל לא מעט נתונים חשובים שיסייעו למיקוד הקמפיינים השונים. כיום ניתן לדעת כמה זמן כל צופה צפה בסרטון, מתי הוא החליט לנטוש את הסרטון, כמה פעמים הוא צפה בסרטון, מהי הנקודה המעניינת ביותר בסרטון, מהי הנקודה הפחות מעניינת בסרטון ועוד.

יש לכם אפליקציה? הקמפיין הבא יכוון את המשתמשים להוריד אותה רוצים לכוון את המשתמשים לאפליקציה החדשה שלכם? קמפיין זה נועד עבורכם. הקמפיין מכוון את הלקוחות להוריד אפליקציה ייעודית. קמפיין זה נחשב לפשוט במיוחד ואינו מצריך מהלקוחות להשאיר פרטים או לרכוש מוצרים. פשטות הקמפיין גורמת ללקוחות רבים להיעזר בו, כך שאחוזי ההצלחה של שיטה זו נחשבים לגבוהים במיוחד. רוצים ליהנות מכך? עשו שימוש נכון בקמפיין הפשוט.

ובאשר למחירים – חשוב לדעת שניתן להתאים כל קמפיין שיווקי ליכולותיו הכלכליות של המפרסם. מהמחירים נגזרים מספר נתונים – תדירות הופעת הפרסומים, מספר ימי פרסום, גודל החשיפה ועוד.

בעלי עסקים באשר הם, ותיקים וחדשים כאחד, נחשפים יותר ויותר כיום לעובדה כמה שיווק דיגיטלי משמעותירבים כיום תוהים לעצמם בדבר נישות פרסום בפייסבוק מחיר ועלויות, והאם אלו עולים יקר במיוחד, אך התשובה תשמח אתכם בעבורם, מכל הסיבות. כיום, השיווק בדיגיטל מתחלק לשתי גזרות עיקריות,הגזרה האורגנית והגזרה הממומנת. באמצעות נישה זו נישן להגיע לקהלים רבים, לתפוצה רחבה במיחד, וכתוצאה מכך- לפיתוח משמעותי של העסק. כתוצאה מאלו כמובן הגדלת מכירות והשוואת רווחים משמעותית ביותר. הדבר מתבצע באמצעות סוכנות הפרסום או המשווק שלכם, שחייבים להיות מקצוענים ומומחים בתחום ובעלי ניסיון. זאת על מנת לסלול עבורכם את הדרך להצלחה. רבים כיום תוהים לעצמם בדבר נישות פרסום בפייסבוק מחיר ועלויות, והאם אלו עולים יקר במיוחד, אך התשובה תשמח אתכם והיא, ממש לא מה שחשבתם. עלות הפרסום והשיווק מתאימה לכל כיס, ולכל תקציב כפי שנפרט במאמר זה.

חשוב מאד להבין שאין זה משנה כמה המוצר או השירות שלנו מדהימים, כל עוד לא נשקיע בשיווק- לא יכירו אותנו, לפחות לא מספיק. וכל עוד לא יכירו אותנו מספיק- לא נוכל לפתח את העסק משמעותית כפי שתמיד רצינו. זאת מאחר שלא נוכל לזכות להכרה ותפוצה רחבה כמו אם נשווק. ואילו אם נשווק, נוכל אף לחצות את הגבולות של עצמנו ולהגיע למחוזות מדהימים שלא חלמנו.

פרסום בפייסבוק מחיר ועלויות – לא מה שחשבתם

כאשר אנו מדברים על רשתות חברתיות ובפרט פרסום בפייסבוק מחיר ועלויות הם פרמטר חשובהקמתו של עסק חדש טומנת בחובה השקעה רבה במגוון רחב מאד של תחומים. על כן, אל לנו להקל ראש ולו לרגע בכל אחד מהם, שכן כל אחד מהם תורם להשלמת התמונה הגדולה שהיא הצלחת העסק. כאשר אנו מדברים על רשתות חברתיות ובפרט פרסום בפייסבוק מחיר ועלויות הם פרמטר חשוב במיוחד. שכן, כיום רבים תוהים ומטעים עצמם לדעת בכך שהם חושבים שעליהם להשקיע אלפי שקלים על מנת להגיע להצלחה בגזרה זו בפייסבוק. אם כך, אנו לחלוטין נשמח לסבר עבורכם את האוזן כי טעות רמה בידכם. שכן, התשובה היא בדיוק הפוכה ממה שחשבתם- ניתן להתאים את עלות הפרסום לעסק, ולא את העסק לעלות הפרסום. בכך, יכולה עלות הפרסום להתאים לכל כיס, לכל תקציב, ולכל עסק, לא משנה כמה חדש הוא. על כך ועוד במאמר הבא.

כיום כאשר אנו מביטים על התמונה הרחבה אנו רואים כי העולם הולך כולו אל עבר הדיגיטל, וכך בהתאמה גם הולכות ומתנרמלות העלויות לכך. התרחבות זו של תחום השיווק הדיגיטלי לחלוטין מביאה עמה בשורות מצוינות בגזרת העלויות, וכך בהתאמה עבור פרסום בפייסבוק מחיר ועלות מקבלים תפנית שונה לחלוטין. מצד אחד, ההבנה המהותית כלפי החשיבות תחום זה עבור בעלי עסקים מתבססת עוד ועוד. ומצד שני, כן ניתן להנגיש את הפרסוםהתרחבות של תחום השיווק הדיגיטלי לחלוטין מביאה עמה בשורות מצוינות בגזרת העלויות, וכך בהתאמה עבור פרסום בפייסבוק מחיר ועלות מקבלים תפנית שונה לחלוטין הדיגיטלי לכולם, פשוט צריך לדעת כיצד לעשות זאת. בגדול כל שצריך הוא מפרסם לא פחות מהמקצועי ביותר, בעל ניסיון ותוצאות בשטח. כזה אשר יבין את המשמעות של העסק שלכם וכיצד להתאימה למטריית השיווק בדיגיטל כיום.

חשוב לציין בגזרה זו כי אמנם אנו מבינים כי עבור בעלי עסקים מתווה העלות הוא משמעותי, אך אנו פה כדי להגיד לכם, שבמקרה הזה, הוא לחלוטין מזוהה כהשקעה. הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך. מעבר לעובדה שיחד עמנו, תוכלו להגיע ובמהירות מדהימה לתוצאות פיתוח והשאת רווחים של העסק שלכם באופן משמעותי למדי, דעו כי אמנם יהיה עליכם להשקיע סכום מסוים כרגע, אך אותו תכפילו ואף תשלשו במהירות. ומעבר להשאת רווחים, ישנו האלמנט המנטלי וההתפתחותי של העסק, מבחינת הכרה כלפי הציבור, התאמה לקהל יעד, וכדומה. התוצאה מכל אלו תהא כי בעוד מספר חודשים תזכרו לראות את העסק שלכם בצמיחה משמעותית ביותר, כפי שלא חלמתם.

כיום מתאפשרת התאמה של השיווק הדיגיטלי עבור כל עסק באופן ספציפי, גדול או קטן, ותיק או חדש, וכן בלקיחה בחשבון של מגוון פרמטרים ספציפיים כמו אורך תכנית השיווק, הפעולות הנדרשות וכדומה. וכך יוצא כי שירות השיווק הדיגיטלי מתאים עצמו לכל כיס ולכל תקציב. כך שפרסום בפייסבוק מחיר ועלות מתאימים את עצמם אליכם, ישנם מסלולים שונים בשיווק ופרסום, ואתם מוזמנים לבחור לכם את המסלול המתאים ביותר. כמובן שבחירה זו צריכה להתבצע יחד עם המשווק שלכם, בהתאמה למכלול הפרמטרים שציינו לעיל.

בואו נדבר על פרסום בפייסבוק הלכה למעשה

עולם השיווק הדיגיטלי מתחלק לשתי גזרות עיקריות, כפי שציינו לעיל: גזרת השיווק האורגני וגזרת השיווק הממומן.פרסום בפייסבוק מחיר ועלות מתאימים את עצמם אליכם, ישנם מסלולים שונים בשיווק ופרסום, ואתם מוזמנים לבחור את מה שמתאים לכם כל אחת מהגזרות הללו חשובה ומשמעותית לכשעצמה, ובתמונה הרחבה היא מאפשרת הגעה ליעדים שהצבנו לעצמנו מבחינת פיתוח העסק. באמת השילוב ביניהן יוכל בעל עסק להניף את עסקו גבוה גבוה, הן מבחינת הכרה תודעתית והן מבחינת השאת רווחים.

לכן, אם ננסה להבין לעניין פרסום בפייסבוק מחיר ועלויות בהכרח נמצא כי התשובה משתנה ואיננה חד משמעית, כי אם תלויה בכל עסק ספציפי, לפי אופיו ומהותו, הצרכים והדרישות שלו.  כך למשל, קידום ממומן, יכול להתחיל ולנוע ממחירים זעירים ביותר החל ממאה או מאות שקלים (על מנת שבאמת נוכל לראות תוצאות). ובהתאמה, יכול גם לנוע עד אלפי שקלים בפרסום. התלות היא רחבה, ותלויה במגוון פרמטרים שונים, כאמור בהתאמה לכל עסק ספציפי, כמו כמות תפוצה רצויה ודרושה, קהל יעד, טירגוטים, וכדומה. כמובן, שאת כל המטריה הזו תשאירו למשווק שלכם, שיודע בדיוק מה אתם צריכים, וכמה אתם צריכים להשקיע. חשוב כמובן לציין, שהמשווק שלכם יעדכן אתכם בכל הוצאה טרם ביצועה, והכל יעשה בהתאמה מדויקת לעסק שלכם.

ואילו בגזרה האורגנית למשל, ברוב המקרים המחירים יקבעו (פוסטים וכן סטורי) לפי ריטיינר חודשי או במקרהברגע שמשקיעים משאבים מסוימים בפרסום בפייסבוק מחיר וגם מבחינת פעולה הלכה למעשה, בגזרה האורגנית ובגזרה הממומנת, מגיעים לתוצאות הפחות נפוץ, לפי כל פוסט, תלוי בזהות המשווק אליו פניתם ובצורך שלכם, כמובן.

יש לשים פעמינו גם לעובדה כי לא כמו בגוגל, בפייסבוק אין מילות מפתח, אלא טירגוטים. טירגוטים אלו מכונים "טאגים" והם מכוונים לפי מגוון פרמטרים כמו תחומי עניין, קהל היעד המסווג לפי מגדר וגיל, מיקום גאוגרפי, היסטוריית גלישה וכדומה. אלו כמובן ישפיעו גם הם על עלויות השיווק שלכם, כפי שידאג המשווק שלכם להסביר לכם בפירוט רב.

בשורה התחתונה, המטרה שלכם, יחד עם המשווק שלכם היא להגיע למעורבות הקהל. מעורבות הקהל היא הכלי החזק ביותר שלכם והיא למעשה הפעולות שעושה הקהל כתוצאה מהחשיפה עם התוכן שלכם. פעולה יכולה להיות קליק, השארת פרטים, כתיבת תגובה, LIKE  או SHARE, שליחת הודעה וכדומה. כל פעולת "מעורבות" שכזו יוצרת עבורכם אט אט את פיתוח העסק, ואם אלו יעשו בצורה נכונה ומדויקת על ידי משווק מקצועי ומיומן- התוצאות לא יאחרו להגיע ואף במהירות רבה.

האם ההשקעה של בפרסום בפייסבוק תביע עמה את בהכרח את פיתוח העסק שלי?

לפני שניכנס בעובי הקורה נענה כי התשובה היא- בוודאי שכן. ובהרחבה- ככל שתסמכו יותר על המשווק שלכם שיעשה את העבודה הטובה ביותר, תעבירו לו את השרביט ותתנו לעשות את העבודה שלו, כך במהרה יוכלו התוצאות גם הן להגיע. חשוב להבין, שברגע שמשקיעים משאבים מסוימים בפרסום בפייסבוק מחיר וגם מבחינת פעולה הלכה למעשה, בגזרה האורגנית ובגזרה הממומנת, מגיעים לתוצאות. כמובן, בהתאמה מלאה לכלל הפרמטרים המוצגים במאמר זה (והיד עוד נטויה).

השקעה נבונה בפרסום ושיווק העסק שלכם ברשתות החברתיות ובפייסבוק בפרט לצד הבחירה באיש המקצוע הנכון תעניק לכם ובמהרה תוצאות משמעותיות ומדהימות במיוחד. באמצעות ההתאמה הנכונה וליווי אישי, תוכלו להשיא את העסק שלכם לפיתוח עסקי ורווחי מדהים לכל הדעות. צרו עימנו קשר על מנת שנוכל להתחיל יחד את המסע המשותף אל עבר עסק החלומות שלכם.

עלות הפרסום בפייסבוק משתנה ממקרה למקרה. בתוך כך, מחיר שיווק בפייסבוק תלוי בסוג המודעה, בקהל, במסגרת הזמן ועוד. עם זאת, ישנם כמה כללים כלליים שעל המשווקים לעקוב אחריהם, כדי לוודא שהם מקבלים תמורה טובה לכספם. הנה כל מה שצריך לדעת, המשיכו לקרוא.

פרסום בפייסבוק הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להגיע לקהל גדול וליצור מודעות למותג. עם זאת, פרסום מודעות בפלטפורמת המדיה החברתית עשוי להיות יקר. ויתרה מזאת, אם לא יודעים מה עושים, הפרסום אפילו לא יהיה אפקטיבי. כאמור, מחיר הפרסום בפייסבוק משתנה בהתאם למטרות הקמפיין ולדמוגרפיה של קהל היעד. המחיר תלוי גם באיזה סוג מודעה משתמשים – טקסט או וידאו – והאם רוצים למקד למדינות ספציפיות או לא. מטבע הדברים, עלות פרסום בפייסבוק בישראל בלבד תהיה נמוכה מעלות פרסום למדינות נוספות.

כמה עולה פרסום בפייסבוק?המחיר תלוי גם באיזה סוג מודעה משתמשים - טקסט או וידאו - והאם רוצים למקד למדינות ספציפיות או לא. מטבע הדברים, עלות פרסום בפייסבוק בישראל בלבד תהיה נמוכה מעלות פרסום למדינות נוספות.

עלות פרסום בפייסבוק יכולה לנוע בין עשרות שקלים בודדים ליום ועד עשרות אלפי שקלים בחודש. אם תשקיעו כמה שקלים בודדים בכל יום בפרסום שלכם בפייסבוק, רוב הסיכויים שלא תצליחו לראות תוצאות משמעותיות. בעוד שחלק מהחברות משקיעות בין 1,500 ₪ ל-5,000 ₪ בחודש על שיווק בפייסבוק, עסקים אחרים ישקיעו גם יותר מהרף העליון של הטווחים האלו.

בין אם תחליטו על חבילת קידום מסוג כזה או אחר בפלטפורמה, זכרו תמיד לקבל מס' הצעות מחיר וכן להשוות בין אסטרטגיות שיווקיות שונות של סוכנויות פרסום. באופן זה, תוכלו לערוך מחקר שוק נאות ולמצוא את הסוכנות שמתאימה לכם ביותר.

אילו אסטרטגיות שיווק קיימות בפייסבוק?

כאשר מדובר על עלות פרסום בפייסבוק, חשוב לדבר על אסטרטגיות שונות לאותו פרסום. ישנן אסטרטגיות שיווק רבות בפייסבוק, כאשר בכל מקרה, בד"כ יהיה צורך להקים דף עסקי בפייסבוק. ובתוך כך, הדרך הטובה ביותר להשתמש בפייסבוק למאמצי השיווק היא לספק תוכן בעל ערך עבור העוקבים. זה יעזור לכם לקבל יותר מעורבות, מה שיהפוך את מאמצי השיווק שלך ליעילים יותר בטווח הארוך.

כמו כן, ניתן ליצור קמפיין מודעות בפייסבוק, להשתמש בסרטוני פייסבוק חיים ככלי שיווקי ועוד. ובעוד שקיימות אסטרטגיות שיווק שונות בפייסבוק, המודעות בפייסבוק הן אחת מאסטרטגיות השיווק הפופולריות והיעילות ביותר נכון להיום. בנוסף, פוסטים מקודמים הם דרך מעולה להגביר פעילות עסקית. לפוסטים אלו יש סיכוי גבוה יותר להיראות על ידי משתמשים בעלי תחומי עניין או נתונים דמוגרפיים דומים לקהל היעד שלכם.

במי להסתייע כדי לפרסם בפייסבוק?עלות פרסום בפייסבוק יכולה לנוע בין עשרות שקלים בודדים ליום ועד עשרות אלפי שקלים בחודש. אם תשקיעו כמה שקלים בודדים בכל יום בפרסום שלכם בפייסבוק

יש הרבה חברות שמפרסמות את השירותים שלהן בפייסבוק, כאשר לרוב מדובר בעיקר בסוכנויות שיווק דיגיטלי וחברות אופטימיזציה למנועי חיפוש. בסופו של דבר, מודעות פייסבוק הן דרך מצוינת להגיע לקהל היעד שלכם. עם זאת, עליכם לוודא שהחברה שאתם שוכרים היא בעלת מוניטין ובעלת ניסיון בשיווק בפייסבוק.

יש הרבה חברות שונות המספקות את השירות הזה של פרסום בפייסבוק. בתוך כך, חברות קידום אתרים עוזרות לעסקים לשפר את הנוכחות המקוונת שלהם על ידי שימוש באסטרטגיות אופטימיזציה למנועי חיפוש כגון יצירת תוכן. סוכנויות שיווק מסוגלות לשווק בפייסבוק גם באמצעות קמפיינים פרסומיים בתשלום וחשיפה אורגנית לרשתות חברתיות. עוד על עלות פרסום בפייסבוק בשורות הבאות, המשיכו לקרוא.

טיפים לשיווק בפייסבוק בתקציבים נמוכים

ישנן דרכים רבות בהן תוכל להשתמש כדי לשווק את העסק בפייסבוק מבלי לבזבז יותר מדי כסף. למשל, השתמשו בקבוצות פייסבוק כדי לפרסם את העסק והשירותים שלכם. עליכם להצטרף לקבוצות רלוונטיות לפני שתתחילו לפרסם בהן מודעות, ליצור מעורבות ולייצר קשרים בתוך הקהילות הרלוונטיות. כמו כן, צרו קמפיין פרסום בפייסבוק המתמקד במוצר או שירות אחד ומכוון אותו לנתונים דמוגרפיים ספציפיים.

עם תקציב נמוך עבור עלות פרסום בפייסבוק, יכול להיות די מאתגר לשווק בפייסבוק. עם זאת, זה לא בלתי אפשרי. וכאן נכנסים לתמונה כלים דיגיטליים שבעזרתם ניתן לבצע ניטור מידע ולמקד את מסע הפרסום לקהלים שונים. באופן זה, כאשר הקמפיין ממוקד מאוד, ניתן לחסוך בכסף ולא לבזבז על מהלכים שיווקיים שלא ממש עובדים בטווח הקצר או הארוך.

כלים דיגיטליים למיקוד קמפיין שיווק וחיסכון בכסףעם תקציב נמוך עבור עלות פרסום בפייסבוק, יכול להיות די מאתגר לשווק בפייסבוק. עם זאת, זה לא בלתי אפשרי.

כלי שיווק בפייסבוק משמשים לניתוח ופילוח קהלי יעד על סמך תחומי העניין, הדמוגרפיה וההתנהגות שלהם. הכלים יכולים לשמש גם ליצירת תוכן ומיקוד מודעות, כאשר אם משתמשים בכלים האלו נכון, אפשר לחסוך עד אלפי שקלים בשנה. סוכנויות דיגיטליות משתמשות בכלים אלה כדי לייצר תוכן מרתק שניתן לשתף את הלקוחות בדפי פייסבוק או בפוסטים.

ישנם כלים רבים שניתן להשתמש בהם כדי לנטר מידע ולפלח קהלי יעד במהלך השיווק בפייסבוק. חלק מהכלים הם בחינם, בעוד שאחרים דורשים דמי מנוי. ובתוך כך, טווח הגעה, מעורבות ושיעור המרה, הם 3 המדדים החשובים ביותר בכל הנוגע לשיווק בפייסבוק. הם מדדי המפתח שעל המשווקים להתמקד בהם כאשר הם בוחנים את ביצועי השיווק בפייסבוק. בעזרת מדדים אלו, תוכלו להתאים עלות פרסום בפייסבוק בהתאם לתקציב שלכם. אם כך, בואו נבין כיצד ניטור המידע הזה יוביל אתכם לחסוך בכסף, המשיכו לקרוא.

כיצד שימוש בכלים דיגיטליים לניטור מידע יחסכו לי כסף?

אין ספק, פייסבוק היא אחת מפלטפורמות המדיה החברתיות הפופולריות ביותר שבהן משתמשים משווקים כדי להגיע לקהל היעד שלהם. עם זאת, זהו גם אחד מערוצי המדיה היקרים ביותר לשימוש. ובתוך כך, כלים לניטור מידע דיגיטלי כגון Google Alerts ו-Facebook Insights יכולים לעזור לכם להתעדכן בשיווק הדיגיטלי שלכם ולחסוך כסף בתהליך.

על ידי שימוש בכלים אלו, תוכלו לעקוב אחר ביצועי המותג שלכם בכל פלטפורמות המדיה החברתית, כולל פייסבוק. חשוב להבין, כלי ניטור מידע דיגיטלי משמשים למעקב ולניתוח נתוני שיווק דיגיטליים. הם עוזרים למשווקים להבין את האפקטיביות של מסעות הפרסום שלהם. כאשר מהלך שיווקי מסוים אינו אפקטיבי, המשווקים חייבים להיות מודעים לכך ולחדול מלנקוט בצעדים שיווקיים אלו. בכך, המשווקים יחסכו כסף על מהלכים שיווקיים שאינם עובדים עבור העסק המפרסם. במילים אחרות, שימוש בכלים אלו יכול לחסוך כסף בטווח הארוך מכיוון שהוא מקל עליכם לזהות אילו חלקים באסטרטגיית השיווק עובדים ואיזה לא. מה עוד חשוב לדעת עלות פרסום בפייסבוק? המשיכו לקרוא.

מדוע עלות פרסום בפייסבוק משתנה מעסק לעסק?

הפרסום בפייסבוק הוא פלטפורמה תחרותית ביותר, ועלות הפרסום בפייסבוק משתנה מעסק לעסק. כמו כן, עלות הפרסום בפייסבוק משתנה מתחום לתחום. ישנם גורמים רבים שמשפיעים על עלות הפרסום בפייסבוק. הגורם מספר אחד יהיה טווח ההגעה ושיעור המעורבות של קהל היעד שלכם. לדוגמה, אם יש לכם קהל נישה קטן, תצטרכו לשלם יותר עבור כל מודעה מאשר אם יש לכם קהל כללי גדול.

זכרו, עלות פרסום בפייסבוק אינה עוסקת רק במספר החשיפות או ההקלקות שתקבלו, אלא גם בכמות הכסף שתוציאו על כל קליק. חשוב למפרסמים להבין את העלויות הספציפיות הקשורות למודעות שלהם, כדי לייעל את אסטרטגיות השיווק שלהם. בשורה התחתונה, בכל תחום עיסוק, ענף ותעשייה יש תחרותיות עסקית ברמה שונה, מה שיצריך אסטרטגיות שיווק משתנות. בהתאם לכך, גם עלות פרסום בפייסבוק תשתנה ממקרה למקרה. כדי לייעל את התהליך עד כמה שיותר, חשוב יהיה לקבל סיוע מאת סוכנות שיווק במדיות החברתיות.

התקשרו עכשיו!
הכירו את מערכת המתקדמת בישראל להזמנת קישורים ותוכן אונליין

רוצה שגשוג והצלחה כלכלית

אנחנו מדברים תוצאות - לידים לעסק שלך!

מלאו פרטים בטופס וקבלו ייעוץ ראשוני ללא עלות.

הצוות שלנו כאן עבורך