קידום אורגני לאתר

קידום אורגני לאתר נחשב היום לאסטרטגיה מספר אחת בתהליכי קידום, שיווק ופרסום עסקים מכל התחומים. מדובר בתהליך חכם המסייע ליצור חשיפה עבור העסק שלנו ולהגדיל כמות הלקוחות שלנו לטווח הרחוק. בשורות הבאות נציג בפניכם את כל מה שכדאי וצריך לדעת על קידום אורגני בגוגל. למעשה, למעלה מ-90% מהחיפושים נעשים בגוגל, כאשר למעלה מ-70% מוגדרים כגלובוליים. אפשר להסיק מזה שלגוגל יש תפקיד מאוד חשוב ומהותי בחיים שלנו. העניין הוא שכדי לבצע קידום אורגני לאתר וגם להצליח בזה, הכל חייב להיעשות בצורה מדויקת ובהתאמה אישית לצרכים ולמטרות של העסק. דרך המדריך הבא תבינו עד קידום תהליך איכותי וקפדני של קידום אורגני לאתר יכול לתרום לכם לאורך זמן. אז בואו נעשה סדר בבלאגן בכל מה שקשור למה שנקרא קידום אורגני לאתר.

מה זה בכלל קידום אורגני לאתר?

הכוונה היא בעצם למה שנקרא גם קידום SEO. הפירוש של SEO הוא  Search Engine Optimization , כלומר אופטימזציה עבורקידום אורגני לאתר נחשב היום לאסטרטגיה מספר אחת בתהליכי קידום, שיווק ופרסום עסקים מכל התחומים. מדובר בתהליך חכם המסייע ליצור חשיפה עבור העסק שלנו ולהגדיל כמות הלקוחות שלנו לטווח הרחוק מנועי החיפוש עם דגש על גוגל. יש מגוון של פעולות ותהליכים המבוססים על תוכן, עיצוב והגדרות שעוזרים לנו לשפר את המיקומים של הדפים השונים באתר שלנו. קידום אורגני לאתר עוזר לנו להשיג תנועה טובה יותר וזו בעצם התהליך המרכזי עבור הגולשים להגיע לתוכן שאנחנו מפרסמים. ככל שאסטרטגיית הקידום האורגני לאתר שלנו תהיה טובה יותר, התנועה לאתר שלנו, תהיה טובה יותר ואיכותית יותר.

קידום אורגני לאתר יתרונות

קידום אורגני לאתר מהווה חלק בלתי נפרד מאסטרטגיית קידום חכמה שעוזרת למיליוני גולשים להגיע לתוצאות החיפוש הרלוונטיות להם. כאשר אנחנו מחפשים ביטוי, משפט או מילה מסוימת בגוגל, אנחנו מעוניינים להגיע לתוצאות חיפוש מסוימות. למעשה, אותם חיפושים עוזרים לנו לייצר תנועה לאתר שלנו וגם להשלים את השיווק בערוצי שיווק ופרסום אחרים הרלוונטיים לעסק שלנו. ככל שניצור חשיפה גבוהה יותר ונגיע לדירוגים טובים יותר בגוגל, זאת בהשוואה למתחרים שלנו, ככה תהיה לנו השפעה חזקה יותר ונוכל גם לבנות לאורך זמן נכס דיגיטלי חשוב.

קידום אורגני לאתר מה המטרה שלנו?מה זה בכלל קידום אורגני לאתר? הכוונה היא בעצם למה שנקרא גם קידום SEO. הפירוש של SEO הוא  Search Engine Optimization , כלומר אופטימזציה עבור מנועי החיפוש עם דגש על גוגל

במהלך השנים חשוב לזכור כי חל שינוי באלגוריתם של גוגל ומה שהיה רלוונטי אז, כבר לא רלוונטי כל כך להיום. לכן, כדי שהגולשים שלנו יקבלו מידע מדויק ורלוונטי, אנחנו צריכים לכוון לכך שהגולשים ירצו להישאר בדפי האתר שלנו ולמנוע מהם לעבור לאתרים אחרים. כלומר, אנחנו רוצים ליצור מצב שתוצאות החיפוש יגבירו את הנראות ויעבירו למשתמשים שלנו מידע עדכני, מקורי ורלוונטי.

מה הערך של קידום אורגני לאתר?

למעשה, לקידום אורגני לאתר יש כמה ערכים. הראשון הוא הערך של תוצאות חיפוש אורגניות. מה זה אומר? הכוונה היא בעצם לתוצאות החיפוש שהגולשים מקבלים ברגע שהם שואלים שאלות או מחפשים ביטוי מסוים. אלו הן תוצאות חיפוש ללא תשלום, אותן מנועי החיפוש עם דגש על גוגל מפרסמות על פי חיפושים מסוימים. ההבדל בין תוצאות אורגניות לבין תוצאות ממומנות הוא בכך שהן מתמקמות במיקומים מסוימים על בסיס אלגוריתמים של הדירוגים האורגניים ולא על בסיס הצעות של מפרסמים. כלומר, ההבדל המהותי והעיקרי בין קידום אורגני לבין פרסום ממומן הוא שקידום אורגני לא עולה כסף בכדי שלהוביל למיקום איכותי.

תנועה אורגנית איכותיתקידום אורגני לאתר עוזר לנו להשיג תנועה טובה יותר וזו בעצם התהליך המרכזי עבור הגולשים להגיע לתוכן שאנחנו מפרסמים.

אם תבינו את הערך הזה, אתם בדרך הנכונה. קידום אורגני לאתר מבוסס על הקשר בין השאלות שהגולשים שלכם שואלים לבין הרלוונטיות של התוכן שנמצא בתוך האתר שלכם. כלומר, אתם יכולים להוביל לכך שכמות אדירה של גולשים תגיע לאתר שלכם, אבל אם הם יגיעו אליו ויגלו שהתוכן שאתם מספקים להם לא רלוונטי לחיפושים שלהם, הסיכוי שהם ינטשו את האתר עולה ואז אין המרה, כלומר אתם מפספסים את כל מה שקשור לתהליך של קידום אורגני.

אז מה צריך לעשות במטרה לקדם את האתר שלכם בצורה אורגנית?

תנועה ברמה ובאיכות גבוהה מבוססת על גולשים שמביעים עניין במוצרים, בשירות או במידע שהאתר שלכם מספק. קידום רלוונטי מגביר את המאמץ שמנועי החיפוש עושים במטרה להתאים את הרלוונטיות של החיפושים לגולשים בדפי האתר עצמם. בתהליך של קידום אורגני לאתר יש חשיבות רבה לכמות התנועה האורגנית. כלומר, צריך לשים דגש על מספר הגולשים שמגיעים לאתר שלך כתוצאה מתוצאות חיפוש אורגניות ואז הסיכוי שהגולשים ילחצו על התוצאות האלה, עולה. כדי שזה יקרה, קידום אורגני לאתר חייב להיות מבוסס על אסטרטגיית קידום ואז הדירוגים של הדפים תיעשה בצורה רלוונטית. ככל שתניעו יותר מבקרים וגולשים איכותיים, ככה ההמרות לאתר שלכם יגדלו.

קידום אורגני לאתר הכירו את האלגוריתם של גוגל

מנועי החיפוש באופן כללי עם דגש על גוגל, מבוסס על אלגוריתם. אותו אלגוריתם מכיל מאות כללים וחוקים על פיהם אתם או האדםלמעשה, לקידום אורגני לאתר יש כמה ערכים. הראשון הוא הערך של תוצאות חיפוש אורגניות. מה זה אומר? הכוונה היא בעצם לתוצאות החיפוש שהגולשים מקבלים ברגע שהם שואלים שאלות או מחפשים ביטוי מסוים. שמבצע עבורכם את אסטרטגיית הקידום פועלים. אותם כללים קובעים את התוצאות על בסיס השאלות והחיפושים שהגולשים מבצעים, עוד לפני שהם מגיעים לאתר שלכם. האלגוריתם של גוגל נחשב למורכב והוא לוקח בחשבון אלפים של מאפייני דירוג הקובעים נתון חשוב שנקרא- SERP כלומר, Search Engine Result Page. הנתון הזה מתייחס למיקום האתר שלכם על פי תוצאות החיפוש האורגניות. בנוסף, יש עוד 3 מאפיינים חשובים שחשוב להכיר כאשר נכנסים לתהליך של קידום אורגני לאתר.

קישורים

אחד הדברים שישפיעו לטובה על תהליכי קידום אורגני לאתר הוא קישורים. קישורים שמגיעים מהאתר שלכם לאתרים אחרים ממלאיםאחד הדברים שישפיעו לטובה על תהליכי קידום אורגני לאתר הוא קישורים. קישורים שמגיעים מהאתר שלכם לאתרים אחרים ממלאים תפקיד רלוונטי וחשוב על בסיס אותם קריטריונים שתיארנו קודם לכם. תפקיד רלוונטי וחשוב על בסיס אותם קריטריונים שתיארנו קודם לכם. לקישורים יש תפקיד בדירוגים שהאתר שלכם מקבל על בסיס אותם חיפושי גולשים. הסיבה לכך היא משום שקישורים חופפים לאיכות ההפניה מאתרים רלוונטיים אחרים, וזאת מכיון שבעלים של אתרים אחרים לא אמורים לקשר את הקישורים לאתרים עם איכות ירודה. כלומר, ברגע שיש אתרים שקונים קישורים רלוונטיים ואיכותיים מאתגרים סמכותיים, גוגל מדרג את האתרים האלה גבוה. מה שבעצם קורה בפועל הוא שאותו אלגוריתם סורג את דפי האינטרנט ועוקב אחרי קישורים רלוונטיים פנימיים ואז עובר לקישורים חיצוניים ומגיע לאתרים אחרים. השילוב בין איכות התוכן באותם דפים לבין הקישורים תומכים בתהליך הסריקה ועוזרים לאלגוריתם להבין כל עמוד ועמוד ברשת ולענות על השאלה כיצד אותם דפים קשורים לדפים אחרים ועד כמה הם תרומים לחיפושים.

תוכן

בנוסף לניתוח שהאלגוריתם עושה על בסיס קישורים בתהליך קידום אורגני לאתר, האלגוריתם מנתח גם תוכן בכל דף ודף. על פי אותובנוסף לניתוח שהאלגוריתם עושה על בסיס קישורים בתהליך קידום אורגני לאתר, האלגוריתם מנתח גם תוכן בכל דף ודף. על פי אותו תוכן המנוע קובע עד כמה תוצאות החיפוש רלוונטיות לכל שאלה ושאלה שהגולשים שואלים. תוכן המנוע קובע עד כמה תוצאות החיפוש רלוונטיות לכל שאלה ושאלה שהגולשים שואלים. חלק בלתי נפרד מקביעת תכנית אסטרטגיה לקידום אורגני לאתר מבוסס על התוכן שנוצר ומכווין את מילות וביטויי המפתח שהגולשים מחפשים.

מעבר לקישורים ותוכן איכותי, עלינו לשים דגש על קריטריונים רבים נוספים כמו מבנה הדף, שנחשב למרכיב ליבה בתהליך קידום אורגני, ביצוע מחקר מילות מפתח מקיף, לשים דגש על מה שנקרא אופטימיזציה ON PAGE ולזכור דבר אחד חשוב- קידום אורגני לאתר שלכם הוא הבסיס ליצירת חשיפה איכותית והגדלת כמות ההמרות מה שמוביל בסופו של דבר להכנסה גבוהה יותר ויצירת נכס דיגיטלי מושקע ואיכותי.

מחירון בניית אתרים
בניית אתרים

מחירון בניית אתרים

כיום עולם העסקים מתנהל ברובו ברשת. השיווק, המיתוג, משיכת הלקוחות ואף מכירת מוצרים מתבצעים אונליין. לכן, על מנת להצליח למשוך לקוחות ולהגדיל רווחים חשוב לבנות

בניית אתרים

בניית אתר אינטרנט חינם

מאמר זה מכסה סקירה נרחבת לגבי כמה מהכלים הפופולריים ביותר לבניית אתרים בחינם וכמו כן, מדריך זה יכלול מידע והכוונה כיצד לבחור כלי שמתאים לצרכים

בניית אתרים

בניית אתר מכירה באינטרנט

בניית אתר מכירה באינטרנט היא אינה משימה כל כך מסובכת כמו שזה נשמע. עם זאת, בניית אתר מכירות באינטרנט היא לא המשימה היחידה שתצטרכו לצלוח

בלוג

ג'ינגלים מקפיצים לעסקים

תגידו, קורה לכם שפתאום משום מקום אתם מתחילים לזמזם את הנעימה של פרסומת כל שהיא מהטלוויזיה או מהרדיו, פרסומת כזו ששואבת את המקור שלה משיר

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

עיקרי הדברים:

מחירון בניית אתרים

מחירון בניית אתרים

כיום עולם העסקים מתנהל ברובו ברשת. השיווק, המיתוג, משיכת הלקוחות ואף מכירת מוצרים מתבצעים אונליין. לכן, על מנת להצליח למשוך לקוחות ולהגדיל רווחים חשוב לבנות

קרא עוד »

בניית אתר אינטרנט חינם

מאמר זה מכסה סקירה נרחבת לגבי כמה מהכלים הפופולריים ביותר לבניית אתרים בחינם וכמו כן, מדריך זה יכלול מידע והכוונה כיצד לבחור כלי שמתאים לצרכים

קרא עוד »
050-2445-435

רוצה שגשוג והצלחה כלכלית

אנחנו מדברים תוצאות - לידים לעסק שלך!

מלאו פרטים בטופס וקבלו ייעוץ ראשוני ללא עלות.