פרסום עסק בפייסבוק – על עולם השיווק והפרסום הדיגיטליים בכללי, על יתרונות של פרסום עסק דווקא בפייסבוק

יש לכם עסק ואתם עדיין לא מפרסמים אותו ברשתות החברתיות? כנראה שזה הזמן להתחיל לעשות את זה וכמה שיותר מהר. הסיבה לכך שאתם צריכים לפרסם את העסק שלכם ברשתות החברתיות באופן כללי וברשת החברתית פייסבוק באופן ספיציפי היא פשוטה. שם נמצא הקהל שלכם. שם נמצא הפוטנציאל המכירתי שלכם. הפוסט הבא יציג בפניכם את כל מה שצריך לדעת על פרסום עסק בפייסבוק.

פרסום עסק בפייסבוק – עולם השיווק והפרסום הדיגיטליים הפך להיות העולם המשמעותי ורלוונטי ביותר עבור עסקים בשנת 2022 –

אם מסתכלים כיום על עולם הפרסום והשיווק של עסקים, חברות, ומוצרים שונים, ניתן להגיד בפה אחד כי עולם השיווק והפרסום הדיגיטליים תפס את הנפח המשמעותי והמרכזי ביותר בעולם זה. בעלי עסקיםאתם צריכים לפרסם את העסק שלכם ברשתות החברתיות באופן כללי וברשת החברתית פייסבוק באופן ספיציפי היא פשוטה. שם נמצא הקהל שלכם. שם נמצא הפוטנציאל המכירתי שלכם. הפוסט הבא יציג בפניכם את כל מה שצריך לדעת על פרסום עסק בפייסבוק וחברות הבינו את הכוח שטמון במנועי החיפוש, ברשתות ובמדיות החברתיות, והבינו כי הסוד למציאת קהל לקוחות פוטנציאלי וחדש עבור העסק שלכם, ועל שמירה על קהל הלקוחות הנוכחי בתור קהל לקוחות רלוונטי ונאמן – טמון במרחב האינטרנט והדיגיטל.

עולם הפרסום והשיווק הדיגיטליים כולל ומכיל תחתיו עולמות רבים, ואפשרויות פרסום ושיווק רבות ומגוונות. בין היתר ניתן למצוא תחת עולם זה – פרסום במנועי החיפוש השונים כמו גוגל, בניית אתר עסקי וחנות דיגיטלית באינטרנט, פרסום ושיווק העסק ברשתות החברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק, וכו, ושיטות פרסום ושיווק אורגניות או ממומנות באמצעות תשלום. בכתבה הבאה נרחיב על אחת משיטות השיווק הדיגיטליות הטובות והמומלצות בעינינו – פרסום עסק בפייסבוק באמצעות דף פייסבוק עסקי.

פרסום עסק בפייסבוק – מהם היתרונות של פייסבוק על מנועי חיפוש אחרים ורשתות חברתיות אחרות?

במידה שאתם בעלי עסק, חברה, או מוצר כלשהו ואתם מעוניינים להכניס את העסק שלכם לעולם השיווק והפרסום הדיגיטליים, ניצבות בפניכם אפשרויות ואופציות רבות ומגוונות, זאת בשל המרחב אינטרנטי והדיגיטלי הרחב שצמח בעולם בשנים האחרונות. עם זאת, למראית עינינו פייסבוק הינה הרשת החברתית המובילה והנכונה ביותר עבורכם! ראשית כל, פייסבוק היא הרשת החברתית המובילה ביותר במדינת ישראל, זאת על פי סקר נרחב אשר בוצע בכתב עת מוביל במדינה. יתר כל כך, פייסבוק היא בוודאות הרשת החברתית המובילה בקרב אנשים מבוגרים, זאת בהשוואה לרשתות חברתיות אחרות אשר לעתים קרובות פופולאריות ונפוצות בעיקר בקרב ילדים ובני נוער – זאת לדוגמת אפליקציית טיק טוק.

בד בבד, פייסבוק היא ענקית הרשתות הגדולה ביותר בעולם, זאת כאשר היא כבר רכשה ענקיות אחרות שקיימות גם כן – כמו אינסטגרם, וואטסאטפ. העובדה שפייסבוק רוכשת רשתות חברתיות ומדיות אחרותנרחיב על אחת משיטות השיווק הדיגיטליות הטובות והמומלצות בעינינו – פרסום עסק בפייסבוק באמצעות דף פייסבוק עסקי. היא מועילה לכם בעלי העסקים, שכן פייסבוק גורמת לכל הרשתות החברתיות שקיימות בידיה לעבודה בצורה משותפת וכקבוצה אחת. כך למשל כאשר תפתחו עסק בפייסבוק, תוכלו להגדיר שאנשים שיתקלו בדף הפייסבוק שלכם וירצו לאחר מכן ליצור עמכם קשר, יקושרו דרך הפייסבוק ישירות לספר הוואטסאפ שלכם, וזאת באמצעות לחיצת כפתור בלבד.

לפייסבוק יש אפשרויות חינמיות מדהימות רבות, זאת עוד לפני שהציעו לכם לשלם אפילו שקל אחד על הפרסום העסקי שלכם בפייסבוק. מבין האופציות החינמיות שפייסבוק מציעה לעסקים – איחסון בלתי מוגבל (ללא הגבלת נפח) של תוכן אשר כולל תמונות סרטונים, ועוד, אופציה ואפשרות לבנות חנות דיגיטלית בדף הפייסבוק העסקי שלכם, הצגת כל הפרטים הרלוונטיים על העסק שלכם (כתובת, שעות פעילות, מספר טלפון, ועוד), ממשק הודעות נוח שישפר את הקשר הבין אישי שלכם עם הלקוחות, ופיצ'רים חינמיים נוספים ומועילים ביותר. השתכנעתם שפייסבוק היא הרשת המתאימה ביותר עבורכם? בהמשך הכתבה נסביר לכם על צעדים קריטים וטיפים נחוצים על מנת לפרסם ולקדם את דף הפייסבוק העסקי שלכם בצורה הטובה ביותר!

פרסום עסק בפייסבוק – לפני רשימת הטיפים והעצות הרלוונטיות, דבר קטן נוסף שחשוב שתדעו

דבר חשוב ביותר שאנשים ובעלי עסקים רבים שנכנסים לעולם הפרסום העסקי בפייסבוק נוטים לטעות ולשגות בו – פרסום דף עסקי בפייסבוק אינו מומלץ בתור תחליף לאתר אינטרנט עסקי. הסיבה לכך היא שגם כאשר אנשים מגיעים לדף הפייסבוק שלכם, ואפילו מתלהבים מהמוצר או השירות שדף הפייסבוק שלכם מציע למכירה, עדיין הם מצפים לראות דף אינטרנט במרב במקרים. הסיבה לכך היא שאנשים רוצים לקנות דברים באינטרנט רק אחרי שהם השתכנעו ב100 אחוזים כי מדובר במוצר אמין ולא באתר מתחזה, אתר אינטרנט רציני ועסקי עזור לכם לבנות את האמון הזה מול אותם הלקוחות שלכם, ובכך להגדיל את הסיכוי שאותם אנשים שהביעו עניין במוצר שלכם יהפכו גם באותו הרגע ללקוחות חדשים עבור העסק שלכם.

פרסום עסק בפייסבוק – טיפים וצעדים חשובים לבניית דף הפייסבוק העסקי הטוב ביותר עבורכם –

  • כדאי להוריד את שלושת האפליקציות של פייסבוק לניהול עסקים לפייסבוק יש שלוש אפליקציות חשובות כאשר שילוב של שלושת האפליקציות הללו יבטיח לכם ניהול קל וטוב של הדף עסקי שלכם דרךלפייסבוק יש שלוש אפליקציות חשובות כאשר שילוב של שלושת האפליקציות הללו יבטיח לכם ניהול קל וטוב של הדף עסקי שלכם דרך  הטלפון הנייד הטלפון הנייד. האפליקציה הראשונה היא כמובן האפליקציה של פייסבוק עצמה, כאשר האפליקציה השנייה היא אפליקציית ההתכתבויות של פייסבוק (מסנג'ר) אשר יאפשר לכם לשמור על קשר יציב וחזק מול לקוחות, לספק מענה מהיר לשאלות עסקיות, ועוד. האפליקציה השלישית שאנחנו ממליצים לכם להוריד, הינה אפליקציית ניהול הדפים העסקיים של פייסבוק אפליקציה זו נועדה במיוחד עבורכם בעלי העסקים, כאשר היא מספקת לכם נתונים ומידע נחוץ על פרסום ושיווק העסק שלכם כל הזמן.
  • השתמשו ותלמדו את נתוני השימוש (INSIGHTS) של פייסבוק על הביצועים של דף הפייסבוק העסקי שלכם פייסבוק מספקת לכם מידע רב ונחוץ על כל הפרסום העסקי שאתם מבצעים בדף הפייסבוק העסקי שלכם. בין אם מדובר בכמות צפיות, כמות הטראפיק (לייקים, תגובות, ושיתופים) שכל פוסט שלכם גרף, כמות הכניסות לאתר האינטרנט שלכם, או לחנות הדיגיטלית שלכם, ועוד. אנחנו ממליצים לכם בחום לקרוא ולהשתמש בנתונים האלה באופן סדיר, שכן ניתן ללמוד המון ולהשתפר דרך נתונים אלה. דוגמה מעולה למשל היא להבין איזה סוג של פוסטים שלכם גורפים את ההתעניינות הגדולה ביותר, וכך למעשה להמשיך ולתעדף בצורה גבוהה את הפוסטים מסוג זה.
  • פוסטים מתומנים בדף הפייסבוק העסקי שלכם כיום ישנן פלטפורמות רבות באינטרנט שמאפשרות לנו לתזמן דברים – מיילים, רשימות תפוצה בהודעות, וכמובן גם פוסטים בפייסבוק. תזמון פוסטיםפוסטים מתומנים בדף הפייסבוק העסקי שלכם – כיום ישנן פלטפורמות רבות באינטרנט שמאפשרות לנו לתזמן דברים בפייסבוק זה בעצם האפשרות שלנו להכין מההתחלה ועד הסוף פוסט מסוים בפייסבוק, אך שהפוסט יעלה רק לאחר מכן בהתאם למועד שקבענו מראש. ניתן לתזמן פוסטים דרך הפייסבוק עצמו, כאשר ישנן אתרים חיצוניים שמספקים שירותי תזמון פוסטים, דוגמה לאתר מומלץ כזה הינו האתר BUFFER. היתרון של תזמון פוסטים בפייסבוק זה העובדה שתוכלו לעבוד בצורה מתוכננת ומקצועית, זאת כאשר אתם עובדים לפי לו"ז מוגדר וקבוע של העלאות פוסטים, ולא מסתמכים על פוסטים או העלאות תוכן ספונטניות.
  • תבחרו לפתוח חנות דיגיטלית בדף העסקי שלכם בפייסבוק בואו נגלה לכם סוד, הרבה עסקים מתחרים שלכם בפייסבוק בחרו לדלג על האופציה של פתיחת חנות דיגיטלית בפייסבוק. עובדה זו תגרום לכם להקדים מתחרים רבים שלכם, דבר שהוא תמיד מבורך וחשוב בעולם העסקי. אנשים רבים פשוט חושבים שמדובר בתהליך ארוך ומסובך, זאת כאשר בפועל מדובר בצעד פשוט שניתן לעשות בקלות ללא שבירות ראשים, תסמכו עלינו!

וכדי לפתוח חנות דיגיטלית בפייסבוק, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לבחור תמונות וסרטונים איכותיים של המוצר או השירות שאתם מציעים למכירה, להוסיף מחירים מבוקשים לכל מוצר, להוסיף הנחות ומבצעים במידה שיש כאלה, וזהו, יש לכם חנות דיגיטלית בפייסבוק, חנות שלהרבה מהמתחרים שלכם עדיין אין.

  • תמיד עדיף להעלות וידיאו במקום אלבום תמונות על פי מחקרים רבים אשר פורסמו בנושא, זה מוכח כי פוסטים אשר מכילים סרטוני וידיאו, תופסים את תשומת הלב של הגולשים ברשת בצורה גדולה יותר מאלבומי תמונו. הסיבה לכך אינה ברורה לחלוטין, אך סביר להניח כי אנשים נמשכים יותר לתנועתיות שקיימת בסרטוני וידיאו, מאשר לסטטיות שקיימת באלבומי תמונות. ליצור סרטוני וידיאו זה לא תמיד משימה פשוטה. לעתים רבות תצטרכו לשכור את השירותים של חברת וידיאו או איש וידיאו מקצועי בנושא. עם זאת, כאשר יש לכם אלבום של מספר תמונות שרציתם להעלות, ניתן ליצר סרטון שהוא מעין שקופית נעה של תמונות בקלות רבה שלא דורשת ממכם את שכירת השירותים של חברת צד שלישית. בכתבה נוספת אשר תפורסם באתר שלנו, תוכלו למצוא הסבר ומדריך מפורט כיצד תוכלו ליצור סרטון של אלבום תמונות בקלות רבה ובעצמכם!

כמה יעלה לי לפרסם את העסק שלי בפייסבוק?

מדובר למעשה באחת השאלות הכי פופולאריות בקרב בעלי עסקים. פייסבוק הינה פלטפורמה רחבה, מגוונת, עם פוטנציאל שיווק וקידום די אדיר. כדי לדעת כמה כסף חודש בחודשו אתם מתכוונים להשקיעמדובר למעשה באחת השאלות הכי פופולאריות בקרב בעלי עסקים. פייסבוק הינה פלטפורמה רחבה, מגוונת, עם פוטנציאל שיווק וקידום די אדיר. כדי לדעת כמה כסף חודש בחודשו אתם מתכוונים להשקיע  בפרסום בפייסבוק בפרסום בפייסבוק, חשוב לדעת שיש כל מיני סוגי תהליכי קידום, שיווק ופרסום.

  1. קידום אורגני בפייסבוק – ממש כמו שיש קידום אורגני בגוגל או באינסטגרם, יש גם קידום אורגני בפייסבוק. הכוונה היא בעצם לכל הפוסטים, התמונות, הסרטונים שאתם מעלים באופן שוטף לרשת החברתית שלכם כלומר לדף העסק הקיים. בנוסף, על כל שיטות שאתם עושים מרשתות חברתיות אחרות כמו אינסטגרם למשל, גם כאן מדובר על פעילות אורגנית לגמרי. עכשיו יש שתי אפשרויות. או שאתם עושים את הפעילות הזו בעצמכם ואז היא נעשית בחינם, או שאתם נעזרים במומחה לשיווק ברשתות חברתיות או חברת קידום שהם עושים את זה עבורכם ואז התשלום משתנה בין חברה לחברה. בגדול הממוצע לקידום אורגני בפייסבוק הכולל כל מיני סוגים של חבילות נע בין 1,000-5,000 ש“ח בחודש.
  2. קידום ממומן בפייסבוק – קידום זה מבוסס על מחקר מילות מפתח והתייחסות לאלגוריתם שעל פיו פייסבוק פועל. כלומר, עלינו להבין את הקהל שלנו וככה בעצם אנחנו יודעים באיזה אופן לפרסם ואילו מודעות לעלות בכל פעם. כאן כבר נדרש ידע מקיף של ממש ולכן אם אין לכם את הזמן ללמוד את המערכת, כדאי להיעזר במישהו שיעשה את זה עבורכם. העלות לקידום ממומן בפייסבוק משתנה ונעה בין 2,000-20,000 ש“ח בחודש.

לסיכום, פתיחת דף עסקי בפייסבוק היא הצעד השיווק החכמה ביותר כמעט עבור כל בעל עסק, חנות או חברה. דרך הרשת החברתית הזו תוכלו לייצר לעצמכם המון חשיפה, להגיע לקהלים שלא חשבתם שאתם יכולים או מסוגלים להגיע אליהם, לייצר פוטנציאל מכירות אדירה, למתג את עצמכם מחדש ולכן אם אתם עדיין לא נמצאים שם, זה הזמן שלכם להתחיל לבנות לעצמכם אסטרטגיית קידום, שיווק ופרסום דיגיטלית שעובדת קצת אחרת.

בניית אתרים לעורכי דין
בניית אתרים

בניית אתרים לעורכי דין

בעידן של היום, אם אתה לא נמצא באינטרנט אתה לא קיים. כל עורך דין צריך אתר שיגרום לו לבלוט מעל המתחרים שלו, ויעזור לו באיתור

חברת קידום אתרים בגוגל
בלוג

חברת קידום אתרים בגוגל

חברת קידום אתרים בגוגל ההיא חברה שתחום ההתמחות שלה הוא להוביל את האתר שלכם לראש מנוע החיפוש של גוגל. מדובר על מלאכה לא פשוטה בכלל

בניית אתרים לאמנים
בניית אתרים

בניית אתרים בדרום

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו כראוי, על מנת לגדול ולהתפתח ולזכות להכרה. עסק מצליח הוא עסק אשר יגיש את כלל שירותיו ללקוחותיו, וללקוחות

חברות קידום אתרים ברשתות חברתיות
בניית אתרים

בניית אתרים ואפליקציות

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו כראוי, וכן אפליקציה ייעודית, על מנת לגדול ולהתפתח ולזכות להכרה. עסק מצליח הוא עסק אשר מנגיש כלל שירותיו

חברת קידום אתרים בגוגל
בניית אתרים

בניית אתרים למסעדות

עסקים, בפרט עסקי מסעדות, צריכים אתר אשר יציג אותם כראוי, אשר ינגיש ויגיש את שירותיהם ללקוחות ולקוחות פוטנציאליים על מגש, תרתי משמע. האתר יתאר את

באילו פלטפורמות אפשר לבנות אתר אינטרנט לבד
בניית אתרים

קורס בניית אתרים באינטרנט

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו, ינגיש אותו ואת שירותיו, יתאר את פרטיו בצורה הטובה ביותר. מדובר בצורך הכרחי עבור כל עסק, ועל כן

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

עיקרי הדברים: