כל מה שצריך לדעת על פרסום אתרים בגוגל

פרסום אתרים בגוגלכל בעל עסק יודע כמה חשוב לשווק את העסק שלו ולדאוג לחשיפה רחבה שלו ככל האפשר. איך עושים את זה? למזלם של לא מעט בעלי עסקים רשת האינטרנט הביאה איתה לא מעט אפשרויות חדשות ומעניינות שלא רק הוכחו כיעילות אלא יכולות להיות מותאמות אישית למי שעושה שימוש במנועי החיפוש וברשתות החברתיות. בזכות מידע שנאסף אודות המשתמשים הרבים – קל יותר למצוא את אלה שצריכים לדעת על המוצרים או השירותים של כל עסק ועסק.

 

פרסום אתרים בגוגל – מה זה אומר בכלל?

מנוע החיפוש של גוגל הוא מנוע החיפוש הפופולרי ביותר וקשה מאד למצוא מחשב ברחבי העולם שמנוע החיפוש הזה לא מהווה את דף הבית הראשי שלו. כאן מבוצעים כל החיפושים שהמשתמשים מבצעים ולכן זו פלטפורמה מעולה לשיווק ופרסום של עסקים ואתרי אינטרנט. פרסום אתרים בגוגל נחשב ליעיל ונכון, שכן הוא מבוסס על הקלדת מילים או ביטויי חיפוש נפוצים כך שבכל מקרה הופעת כתובת האינטרנט של העסק יכולה להיות מתאימה ובמקום עבור גולש שמבצע חיפוש.

 

על מה מבוסס פרסום אתרים בגוגל?

גולשים שמבצעים חיפוש בגוגל ישתמשו במילים או ביטויים שהצד הטכני של מנוע החיפוש שומר אותם במאגרי נתונים עצומים בנפח האחסון שלהם. מקדם אתרים מקצועי יידע לכוון את הפרסום של העסק שאותו הוא מקדם על ידי הופעת הכתובת של אתר העסק כאשר גולשים אקראיים מקלידים בשדה החיפוש מילים או ביטויים שקשורים לעסק או לשירותים שהוא מציע, לאזור הגאוגרפי שבו הוא פועל וכמובן שאלות שקשורות ולעסק יכול להיות המענה להן.

מדוע שיטת פרסום זו נחשבת ליעילה ונכונה?

כאמור – כל אחד ממשתמשי רשת האינטרנט הוא בעצם מחפש פוטנציאלי במנוע החיפוש של גוגל. ברגע שהוא מקליד מילים, ביטויים או שאלות – הוא מקבל מענה מיידי וגוגל, כעסק בעצמו, רוצה לתת ללקוחות שלו את המענה המתאים להם ביותר על מנת שהם ימשיכו לחפש ולשאול שאלות. מסיבה זו פרסום אתרים בגוגל מציע לגולש אתרים רלוונטיים מאד ותשובות שמתאימות לשאלות שנשאלו. לא תמיד הגולש מבין שמה שהוא רואה זה פרסום והוא לא מהסס לפנות לעסק.

 

סוגים שונים של שיווק דרך גוגלסוגים שונים של שיווק דרך גוגל

מקדמי האתרים יכולים לבחור מבין כמה אפשרויות של פרסום אתרים בגוגל – אורגני או ממומן, כלומר בתשלום או ללא תשלום. האפשרות הראשונה מבוססת על עיבוי תוכן באתר עצמו של העסק (או בנכס הדיגיטלי שהוא מתחזק) – תוכן מילולי שיהיה כתוב בצורה רהוטה ומקצועית, שילוב נכון של תמונות ו/או סרטונים וכמובן קישורים לאתרי מידע משלימים שבהם הגולש יקבל מידע נוסף שדרוש או חסר לו. מדובר בעבודה לא פשוטה שאורכת לא מעט זמן.

 

פרסום ממומן בגוגל

פרסום אתרים בגוגל באופן ממומן מבוסס על תשלום של בעל העסק בתמורה להופעת מודעות או פרסומות של העסק, בדומה לשלטי חוצות או פרסומות בערוצי שיווק אחרים.  כאן אפשר יהיה לראות תוצאות הרבה יותר מהר בדיוק בשל הסיבה שהפרסום הוא בתשלום. אפשר לומר שהפרסום הממומן דומה לקניית שטח פרסום בעמוד של תוצאות החיפוש שמופיעות מול עיניו של הגולש והמודעות יופיעו לפני כל תוצאה אחרת של אתרים שמפרסמים ללא תשלום, כלומר בעדיפות.

 

איך ניגשים לעולם הפרסום דרך גוגל?

מה שבאמת חשוב ויכול להכריע אם המהלך יהיה יעיל או לא הוא מקדם האתרים שיעשה את זה. למרות שלמתבונן מן הצד שיש לו ידע טכני מסוים ייראה הדבר פשוט לביצוע – חשוב מאד להבין שאין זה כך. פרסום אתרים בגוגל הוא מקצוע לכל דבר ועניין ויש חשיבות לפנייה אל מי שמתעסק בזה על בסיס יומיומי ויידע להתאים לכל לקוח שלו, כלומר לכל בעל עסק שיפנה אליו, את מהלך השיווק שיהיה הכי מתאים לו ולעסק שלו. כאן טמון הסוד האמיתי של הנושא הזה.

כמה עולה לפרסם עסק בגוגל?

הרבה מאד בעלי עסקים רוצים להתעניין במה שמעסיק אותם באמת – המחיר של פרסום אתרים בגוגל. כאשר פונים למהלך של קידום אורגני, חשוב להבין שמדובר בפעילות לאורך זמן ויש כאן בדרך כלל תשלום חודשי של כמה מאות או אלפי שקלים, כתלות במורכבות של העבודה ובכמות התוכן שצריך ליצור ולשלב באתר. במקרים רבים מדובר בתהליך לא קצר או פשוט של בניית אתר אינטרנט מאפס כולל הטמעה של כל האלמנטים שקשורים גם בקידום שלו.

 

המחיר של פרסום ממומן בגוגל

כאן מדובר בתשלום כפול – גם למקדם האתרים המקצועי שיפיק את מהלך השיווק המבוסס על מילות או ביטויי החיפוש וגם תשלום לגוגל עבור הפרסום עצמו. יחד עם זאת, כאמור, פרסום ממומן מדלג על עבודה של הטמעת תוכל באתר ולכן בדרך זו אפשר להשיג תוצאות מהירות יותר. מסיבה זו בעלי עסקים רבים מעדיפים מראש לפנות לערוץ הקידום הממומן וכך להתחיל מהר יותר לקבל פניות של לקוחות אליהם ואל המוצרים והשירותים שהעסק שלהם מציע.

 

הסיפוק שחשים בעת פנייה של לקוחות חדשים

אחרי שמסיימים את העבודה מאחורי הקלעים, בין אם זו עבודה על שילוב של תוכן אורגני ובין אם מדובר בהקמת קמפיין ממומן – אין כמו התחושה שחשים כאשר פונים הלקוחות. אז יודעים שהמהלך של פרסום אתרים בגוגל באמת עובד ומבינים שמדובר בערוץ שיווק יעיל ונכון שיכול להתאים למגוון רחב של עסקים, מוצרים ושירותים. כאשר פונים אל איש מקצוע שמבין לעומק את התחום, בקיא בו ויודע לבצע נכון את כל המהלכים הטכניים – אז אפשר להיות בטוחים שזה יצליח והלקוחות יגיעו.

 

איך לבחור איש מקצוע לקידום האתר בגוגל?

כאמור, פרסום בגוגל הוא מקצוע לכל דבר ועניין ויכול לספק תוצאות ולעשות את הדברים נכון רק מי שעוסק בתחום זה באופן רשמי, מציע שירותים מתקדמים ללקוחות שלו, בקיא בשינויים או עדכונים שחלים במנוע החיפוש מדי פעם ויכול להראות תוצאות מלקוחות קודמים שהוא פעל עבורם ולמען העסקים שלהם. תמיד אפשר וכדאי לבקש המלצות מקולגות או בעלי עסקים מתחומים אחרים ואין כמו שיחת טלפון מקדימה שבה מכירים את אותו אדם או נפגשים איתו כדי לבחון את האפשרות.

 

לאילו עסקים מתאים מהלך של קידום בגוגללאילו עסקים מתאים מהלך של קידום בגוגל?

אפשר לומר שכל עסק יכול לבצע מהלך של פרסום אתרים בגוגל ולראות תוצאות נכונות שיסייע בהגדלת מעגל הלקוחות. יחד עם זאת – יש חשיבות גבוהה לאופן שבו מהלך זה מבוצע ויש מוצרים או שירותים שערוצי שיווק אחרים יכולים להתגלות כיעילים יותר עבורם (כמו יצירת עמוד עסקי ברשתות החברתיות, למשל). בדיוק לשם כך יש את החשיבות של קבלת ייעוץ מקצועי ומתקדם מאיש מקצוע שינחה את הדרך הנכונה ביותר לפרסם.

 

מפרסמים בגוגל – והלקוחות כבר יגיעו!

כל בעל עסק רוצה להיות מונופול, להיות זה שהלקוחות יגיעו אליו כי הם מאמינים במוצרים או השירותים שלו, כי כאשר הם מזמינים ממנו הם מרגישים שמכירים אותם, שרואים אותם ושלוקחים אותם בחשבון כחלק מלקוחות נאמנים. פרסום אתרים בגוגל עושה בדיוק את כל זה ומסיבות אלה הוא נחשב ליעיל, נכון ומתאים להרבה מאד עסקים.

בניית אתרים לעורכי דין
בניית אתרים

בניית אתרים לעורכי דין

בעידן של היום, אם אתה לא נמצא באינטרנט אתה לא קיים. כל עורך דין צריך אתר שיגרום לו לבלוט מעל המתחרים שלו, ויעזור לו באיתור

חברת קידום אתרים בגוגל
בלוג

חברת קידום אתרים בגוגל

חברת קידום אתרים בגוגל ההיא חברה שתחום ההתמחות שלה הוא להוביל את האתר שלכם לראש מנוע החיפוש של גוגל. מדובר על מלאכה לא פשוטה בכלל

בניית אתרים לאמנים
בניית אתרים

בניית אתרים בדרום

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו כראוי, על מנת לגדול ולהתפתח ולזכות להכרה. עסק מצליח הוא עסק אשר יגיש את כלל שירותיו ללקוחותיו, וללקוחות

חברות קידום אתרים ברשתות חברתיות
בניית אתרים

בניית אתרים ואפליקציות

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו כראוי, וכן אפליקציה ייעודית, על מנת לגדול ולהתפתח ולזכות להכרה. עסק מצליח הוא עסק אשר מנגיש כלל שירותיו

חברת קידום אתרים בגוגל
בניית אתרים

בניית אתרים למסעדות

עסקים, בפרט עסקי מסעדות, צריכים אתר אשר יציג אותם כראוי, אשר ינגיש ויגיש את שירותיהם ללקוחות ולקוחות פוטנציאליים על מגש, תרתי משמע. האתר יתאר את

באילו פלטפורמות אפשר לבנות אתר אינטרנט לבד
בניית אתרים

קורס בניית אתרים באינטרנט

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו, ינגיש אותו ואת שירותיו, יתאר את פרטיו בצורה הטובה ביותר. מדובר בצורך הכרחי עבור כל עסק, ועל כן

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

עיקרי הדברים: