סיבות לשכור שירותי שיווק דיגיטלי לעסקים בשנת 2022

עסקים שמעוניינים לפתח אסטרטגיית שיווק דיגיטלי נתקלים באתגרים רבים מכיוון שהערוצים הדיגיטליים לגיוס ושימור לקוחות מגוונים ושונים, וללא הבנה בתחום, לא ניתן ליצור תוכנית משולבת לתמוך בטרנספורמציה דיגיטלית שתוביל לצמיחת החברה באמצעות משיכת הקהלים באינטרנט בשיטה יעילה.

ללא תוכנית מדויקת של שיווק דיגיטלי לעסקים, בעלי עסקים נתקלים בבעיות נפוצות שמפורטות במאמר זה, שמובילות להפסד לטובת המתחרים שמתמצאים יותר בשיווק דיגיטלי. לכל אחת מהבעיות האלו קיימים פתרונות שיווק עם צעדים מתאימים שמסייעים לייעול אסטרטגיית השיווק על מנת להשיג עוד לקוחות בשנת 2022.

מה זה שיווק דיגיטלי לעסקים?

באופן פרטני, שיווק דיגיטלי לעסקים מתייחס להשגת יעדי שיווק באמצעות יישום טכנולוגיות דיגיטליות ורשתות חברתיות.

אסטרטגיית שיווק דיגיטלי שמתפרסת על פני ערוצים רבים משלבת טכנולוגיה ורשתות חברתיות ומתפרשת על פני פעילויות שיווק שונות, תוך התארגנות לא לפי סוג הטכנולוגיה, אלא לפי מטרת הקמפיין. טכנולוגיות דיגיטליות ואפשרויות רשתות חבריות לקמפיינים שיווקיים כיום כוללות:

 • אתרי החברה
 • אפליקציות סלולריות
 • רשתות חברתיות
 • שיווק דיגיטלי לעסקים בגוגל
 • שיטות פרסום דיגיטלי
 • דואר אלקטרוני ואוטומציה
 • שכירת שירותי חברת שיווק דיגיטלי.

שילוב טכנולוגיות

כדי להצליח, שיטות שיווק דיגיטלי לעסקים חייבות להיות משולבות עם שיטות שיווק קלאסיות כמו פרסום בדפוס, טלוויזיה ודיוור ישיר,אילו טכנולוגיות משולבות בשיווק דיגיטלי כחלק מתקשורת שיווקית מרובת ערוצים. חשוב מכך, עכשיו יותר מתמיד, אתם צריכים להיות מסוגלים להוכיח את הערך של העבודה שלכם.

כל שיטה כוללת מגוון שיטות מפורטות שחשובות להצלחה, לכן יש להעריך כל שיטה בנפרד ולבחור את השיטות שמניבות את התוצאות היעילות ביותר. כך, לדוגמא, תוכן דינמי לאוטומציה של דואר אלקטרוני, התאמה אישית של אתרים, מיקוד מחדש ותוכן מעולה לחיפוש אורגני.

התנהלות בגישה מקצועית

חברה שמספקת שירותי שיווק דיגיטלי לעסקים מיישמת נתיבי שיווק מקצועיים כדי לתכנן אסטרטגיה, לשפר מיומנויות ולהגדיל את הרווחים. מתכנון קמפיינים, לשיווק בדואר האלקטרוני, קידום אתרים, תוכן וכן הלאה.

בשיחת ייעוץ ראשונה, תוכלו לקבל תוכנית שכוללת אסטרטגיית שיווק מותאמת אישית ותוכלו לדון בהזדמנויות חדשות לאסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלכם.

אתגרי שיווק דיגיטלי לעסקים

מה האתגרים בשיווק הדיגיטלי לעסקיםי שיווק דיגיטלי לעסקים מתחיל עם תוכנית מקיפה לשיווק דיגיטלי. צוות חברת שיווק דיגיטלי מספק דוחות שמבוססים על תוכניות מותאמות אישית שמניבות את התוצאות הטובות ביותר שניתנות להשגה באמצעות שימוש בנתיבי תוכניות משולבות ליצירת אסטרטגיה משולבת אחת.

התוכנית אינה צריכה להיות ענקית, והיא יכולה לסכם באופן הטוב ביותר אסטרטגיה בשניים שלושה צעדים מותאמים אישית לצרכי החברה.

תקציב שיווק דיגיטלי לעסקים

חברה שמספקת שירותי שיווק דיגיטלי לעסקים, עם מוניטין מצוין בתחום, ממנפת את הפרסום באינטרנט במגוון ערוצים, אמצעות ניתוח שוק מקיף ופילוח מדויק של קהל היעד, בתקציב מינימלי של 10,000 ₪ לחודש.

עסקים זקוקים לזרימה שוטפת של לקוחות חדשים, ושימור קפדני של לקוחות קיימים, במקביל להגדלת העסקאות החודשיות. חברת שיווק דיגיטלי לעסקים מסייעת לחברות וארגונים לצמוח ולהפוך למותגים, ללא התפשרות על בקרת איכות, תוצאות מעולות ושירות לקוחות שמלווה אתכם לאורך כל התהליך.

אפשר לבחור גם תוכניות בעלויות מותאמות אישית

מה העלויות של שירותי חברה לשיווק דיגיטלי של עסקים?חברות קטנות ובינוניות שתקציב השיווק שלהן אינו גבוה, יכולות לבחור להקציב סכום של 199 ₪ לחודש לשיווק העסק, או להגדיל את הסכום בהתאם למטרות הקמפיין השיווקי.

כך, למשל, חבילה משתלמת של שיווק דיגיטלי לעסקים יכולה לעלות 709 ₪ לשלושת החודשים הראשונים, ולכלול בניית דף נחיתה, עם שירות מקצועי ואישי של מומחי פרסום דיגיטלי שמספקים גם דוחות על מדידת ביצועים וניתוח התוצאות.

שיווק דיגיטלי לעסקים מחירון

המחיר עבור שיווק דיגיטלי לעסקים משתנה בין לעסק לעסק ובין סוכנות או חברה המתמחים בשיווק דיגיטלי לעסקים. המחיר תלוי בכמה קריטריונים ששווה להכיר:

 1. תקציב – כמה כסף אתם יכולים או רוצים להשקיע בשיווק דיגיטלי לעסקים? האם מדובר בתקציב חודשי קבוע אותו אתם מתכוונים להשקיע בכל חודש או שמא מדובר בפרויקט חד פעמי כמו למשל בניית אתר אינטרנט ואחר כך תראו לאיזה כיוונים אתם מחליטים ללכת.
 2. החברה או המומחה לשיווק דיגיטלי לעסקים – מדובר בתחום שבו כל אחד לוקח מחירים קצת שונים. כמובן שיש ממוצע של עלויות שצריך לקחת בחשבון בהתאם לסוג השירות הרלוונטי לכם, אבל בגדול ככל שהאדם שמבצע עבורכם את תהליך השיווק הכולל מן הסתם בניית אסטרגיה, מחקר שוק, סקר מתחרים וכדומה, מנוסה יותר, ככה המחירים נוטים לעלות.
 3. סוגי השירותים – יש הבדל בין בניית אתר אינטרנט, שירות שיכול לנוע בין כמה אלפים לכמה עשרות אלפי שקלים, לבין קידום אורגני בפייסבוק שזה משהו שבעלי עסקים יכולים לעשות לגמרי בעצמם בזמן הפנוי שלהם. ככל שהשירות מורכב יותר ודורש יותר ידע והתמקצעות, ככה המחיר של שיווק דיגיטלי לעסקים עולה.
 4. חוזה ארוך טווח – יש חברות שמתמחות בשיוק דיגיטלי לעסקים שבעצם מעניקות סוג של הנחה עבור לקוחות שמתחייבים לתקשורת ארוכת טווח. כמובן שחשוב שהכל יהיה כתוב בחוזה מסודר, אבל אם אתם מרוצים תוך חודשיים מהשירות ורואים תוצאות, שווה לחשוב על התקשרות לטווח הרחוק וככה גם תוכלו להנות מעלויות נמוכות יותר.

אז מה המחירים לשיווק דיגיטלי לעסקים?

שם השירות מחירון שיווק דיגיטלי לעסקים
בניית אתר תדמית 1,000-30,000 ש“ח
בניית אתר תוכן 2,000-20,000 ש“ח
בניית אתר בלוג 1,000-10,000 ש“ח
בניית חנות אינטרנטית אי קומרס 5,000-40,000 ש“ח
בניית אתר משולב 7,000-40,000 ש“ח
בניית פורטל 10,000-50,000 ש“ח
עיצוב ניוזלטר 500-1,000 ש“ח
שירותי כתיבת תוכן שיווקי 100-1,000 ש“ח לעמוד תוכן
פרסום כתבות ממומנות באתרים מובילים 400-10,000 ש“ח לכתבה ממומנת
פרסום פרסומות ברשתות חברתיות-באנרים 2,000-10,000 ש“ח פרסומות לזמן מוגבל
פרסום סרטונים בתוך סרטונים ביוטיוב 5,000-30,000 ש“ח לפרסומת לזמן מוגבל
שירותי בניית קישורים 1,000-10,000 ש“ח
קידום אורגני SEO 1,000-10,000 ש“ח לחודש
קידום ממומן בגוגל PPC 3,000-50,000 ש“ח לחדוש
קידום אורגני ברשתות חברתיות – פייסבוק, אינטסגרם, טיק טוק, יוטיוב ועוד 1,000-30,000 ש“ח בחודש
קידום ממומן ברשתות חברתיות 1,000-40,000 ש“ח בחודש
צילום שיווקי 2,000-5,000 ש“ח
חבילת שיווק דיגיטלי לעסקים – מגוון שירותים מחיר לחודש 5,000-30,000 ש“ח
בניית אסטרטגיה שיווקית לעסקים 5,000-10,000 ש“ח

לסיכום, חשוב וכדאי להשקיע בשיווק ופרסום העסק באמצעים הדיגיטלים השונים. פרסום ושיווק נכונים, המבוססים על אסטרטגיה שיווקית מסייעים לקדם את העסק שלנו, ליצור חשיפה, לחזק את המיתוג של העסק, להעביר בצורה יעילה ומהירה מסרים לקהל הלקוחות שלנו, למקד את עצמנו ולהגדיל את המכירות שלנו. כן חשוב לבחור חברה מקצועית המתמחה בשיווק דיגיטלי לעסקים, לבדוק שאכן השירותים שאותה חברה מציעה לכם מתאימים לצרכים של העסק, לברר מול האדם שמעניק לכם את השירות, מה בדיוק השירותים כוללים, איך זה עובד, כיצד מתבצע התכנון של תהליכי השיווק לטווח הרחוק, להשוות בין כמה חברות, לקבל המלצות ורק אז לבחור בצורה חכמה ומושכלת משום שמדובר בעתיד העסקי של העסק שלכם.

בניית אתרים לעורכי דין
בניית אתרים

בניית אתרים לעורכי דין

בעידן של היום, אם אתה לא נמצא באינטרנט אתה לא קיים. כל עורך דין צריך אתר שיגרום לו לבלוט מעל המתחרים שלו, ויעזור לו באיתור

חברת קידום אתרים בגוגל
בלוג

חברת קידום אתרים בגוגל

חברת קידום אתרים בגוגל ההיא חברה שתחום ההתמחות שלה הוא להוביל את האתר שלכם לראש מנוע החיפוש של גוגל. מדובר על מלאכה לא פשוטה בכלל

בניית אתרים לאמנים
בניית אתרים

בניית אתרים בדרום

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו כראוי, על מנת לגדול ולהתפתח ולזכות להכרה. עסק מצליח הוא עסק אשר יגיש את כלל שירותיו ללקוחותיו, וללקוחות

חברות קידום אתרים ברשתות חברתיות
בניית אתרים

בניית אתרים ואפליקציות

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו כראוי, וכן אפליקציה ייעודית, על מנת לגדול ולהתפתח ולזכות להכרה. עסק מצליח הוא עסק אשר מנגיש כלל שירותיו

חברת קידום אתרים בגוגל
בניית אתרים

בניית אתרים למסעדות

עסקים, בפרט עסקי מסעדות, צריכים אתר אשר יציג אותם כראוי, אשר ינגיש ויגיש את שירותיהם ללקוחות ולקוחות פוטנציאליים על מגש, תרתי משמע. האתר יתאר את

באילו פלטפורמות אפשר לבנות אתר אינטרנט לבד
בניית אתרים

קורס בניית אתרים באינטרנט

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו, ינגיש אותו ואת שירותיו, יתאר את פרטיו בצורה הטובה ביותר. מדובר בצורך הכרחי עבור כל עסק, ועל כן

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

עיקרי הדברים: