משרד פרסום

מה בעמוד זה?

משרד פרסום הוא עסק שתפקידו הוא להעניק שירותי פרסום. בעבר ללא משרד פרסום לא היה ניתן לפרסם עסקים, שכן פלטפורמות הפרסום היחידות הצריכו קשרים ותקציבים גבוהים. כיום, בזכות התפתחות הטכנולוגיה והאינטרנט ניתן לפרסם עסקים בקלות יותר וגם ללא משרד פרסום. אך למה בכל זאת כדאי להיעזר במשרד פרסום? על כך במאמר הבא.

מהו משרד פרסום?בעבר ללא משרד פרסום לא היה ניתן לפרסם עסקים, שכן פלטפורמות הפרסום היחידות הצריכו קשרים ותקציבים גבוהים.

משרד פרסום הוא עסק שמעניק שירותי פרסום ללקוחות. משרד פרסום עוזר ללקוחות שלו למקד את הפרסום שלהם ולדייק אותו כך שיתאים לעסק, למוצר ו/או לשירות אותו  מוכרים. משרד פרסום מבצע חקר שוק בו בודק את המתחרים של הלקוחות שלו, מוצרים או שירותים דומים הנמכרים על מנת שיוכל לעזור לכם בפרסום העסק כך שיהיה יעיל ואפקטיבי.

מלבד לפרסום העסק משרד פרסום יוכל לעזור גם במיתוג העסק. מיתוג הוא אחד  הדברים החשובים ביותר בעולם העסקים. מיתוג הוא תהליך בו העסק משווק כמותג. שימו לב שיש להבדיל בין מיתוג לבין מותג. שכן, מיתוג מדבר על התהליך בעוד מותג מדבר על התוצאה. כלומר, בסוף תהליך המיתוג, נקבל את התוצאה שהיא המותג. כאשר מבצעים מיתוג לעסק מייצרים רושם חיובי ותדמית טובה וכך פרסום העסק אפקטיבי יותר ומושך יותר לקוחות פוטנציאליים.

משרד פרסום דיגיטלימשרד פרסום מבצע חקר שוק בו בודק את המתחרים של הלקוחות שלו, מוצרים או שירותים דומים הנמכרים על מנת שיוכל לעזור לכם בפרסום העסק כך שיהיה יעיל ואפקטיבי.

כפי שציינו קודם, בעבר פלטפורמות הפרסום הצריכו תקציבים גדולים מאוד ולא היה ניתן לפרסם עסקים בלי להיעזר במשרדי פרסום. פלטפורמות הפרסום המרכזיות היו פרסומות בטלוויזיה, מודעות בעיתון ושלטי חוצות. פרסומים מסוג זה היו יקרים מאוד ולכן רוב העסקים הקטנים לא יכלו להרשות לעצמם את הפרסום ונאלצו להסתפק בפרסום מפה לאוזן.

כיום, אחת מפלטפורמות הפרסום היעילות ביותר היא פלטפורמת האינטרנט. רוב אוכלוסיית העולם משתמשת באינטרנט ולכן פרסום בו מאפשר להגיע למגוון רחב של לקוחות פוטנציאליים מכל העולם. משרד פרסום דיגיטלי, הוא משרד פרסום שמתמחה בפרסום עסקים באינטרנט. הפרסום באינטרנט יתבצע תוך שימוש באמצעי המדיה השונים ביניהם גוגל, הרשתות החברתיות, אתרים חדשותיים, אתרים מובילים ועוד. משרד פרסום יבצע את הפרסום עבורכם במקצועיות רבה על מנת להגדיל את מעגל הלקוחות וכך את הרווחים של העסק שלכם.

יש לקחת בחשבון שלמרות ואולי בגלל שהפרסום באינטרנט פתוח לכולם, הוא צריך להתבצע בצורה נכונה ומדויקת, אחרת לא יהיה אפקטיבי במיוחד. לכן, כאשר מבצעים פרסום דיגיטלי, יש להכין תוכנית שיווק עם מטרה מוגדרת, ספציפית וברורה. יש לקבוע מראש את תקציב הפרסום ואת קהל היעד של הפרסום. את כל אלה יעזור לכם משרד פרסום להגדיר תוך התחשבות בתקציב שלכם, במתחרים שלכם, בקהל היעד שלכם ובמגוון פרמטרים שונים שישפיעו על יעילות הפרסום. הפרסום יתבצע תוך שימוש באמצעי המדיה השונים כאשר יש להבדיל בין אמצעי המדיה שמתאימים לקהל היעד שלכם. לדוגמא, פרסום ברשת החברתית אינסטגרם לא יתאים אם הפרסום פונה לקהל יעד בגילאי 40 פלוס. הסיבה לכך היא שאינסטגרם היא רשת חברתית צעירה יחסית שטווח הגילאים שלה נע בין 16 ל-35. משרד פרסום יעזור לכם להחליט מה אמצעי המדיה הטוב ביותר לפרסום העסק.

היתרונות של משרד פרסוםמלבד לפרסום העסק משרד פרסום יוכל לעזור גם במיתוג העסק. מיתוג הוא אחד  הדברים החשובים ביותר בעולם העסקים.

כאשר נעזרים במשרד פרסום נהנים מיתרונות שונים. ריכזנו לכם את היתרונות המרכזיים של פרסום בעזרת משרד פרסום-

 • התאמה– כפי שציינו קודם, פרסום מצריך תוכנית שיווקית, מטרה מוגדרת, קהל יעד מוגדר ואף מסר. תוכנית שיווק היא דבר שמשתנה בהתאם לעסק, למוצר או לשירות הנמכר ולמגוון פרמטרים נוספים. לכן, לא לכל עסק תתאים אותה תוכנית שיווק וכל עסק יפורסם בשיטות שונות, באמצעי המדיה השונים ובדרכים שונות. משרד פרסום יידע לבנות עבורכם את תוכנית השיווק עם האסטרטגיה המתאימה ביותר ולהתאים אותה לעסק, לקהל היעד ולתקציב שיש לכם.
 • ייחודיות– על מנת להצליח בעולם העסקים בכלל ובעולם הפרסום בפרט צריך להיות ייחודיים. בסופו של דבר קיימים מגוון מוצרים ושירותים דומים, כלומר קיימת תחרות רבה. מה שיפריד בין המוצרים הללו הוא הייחודיות של המוצר או הייחודיות של הפרסום שלו. נסו לחשוב מה הופך את העסק שלכם לעדיף על פני עסקים אחרים, מה מייחד אותו, איך העסק שלכם עונה על צרכים של לקוחות. כאשר תייחדו את העסק שלכם, במיוחד בפרסום תוכלו למשוך לקוחות רבים. משרד פרסום יעזור לכם למצוא את הייחודיות של העסק שלכם ולהביא זאת לידי ביטוי בפרסום.
 • ידע– פרסום זה לא דבר קל בכלל ועל מנת שהוא יצליח להוביל אתכם לתוצאות הרצויות הוא מצריך ידע רב. על מנת שהפרסום יצליח צריך להכיר את עולם הפרסום, לחקור את המתחרים, להבין מה הדרכים המתאימות ביותר לפרסום העסק הספציפי שלכם ועוד. כאשר עובדים עם משרד פרסום עובדים עם אנשים מקצועיים בעלי ידע רב. כמו כן, יש לקחת בחשבון כי בדרך כלל משרד הפרסום יהיה מורכב ממספר אנשי צוות אשר לכל אחד התמחות בתחום אחר, מה שיהפוך את הפרסום לאפקטיבי במיוחד.
 • ניסיון– כמו ידע כך גם לגבי ניסיון. בדרך כלל למשרדי פרסום יש ניסיון רב בעולם הפרסום. בזכות הניסיון הזה משרד הפרסום יכירו את שיטות הפרסום הטובות ביותר ויידעו להתאים את הפרסום לעסק שלכם על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

משרד פרסום – אמצעי המדיה השוניםאת כל אלה יעזור לכם משרד פרסום להגדיר תוך התחשבות בתקציב שלכם, במתחרים שלכם, בקהל היעד שלכם ובמגוון פרמטרים שונים שישפיעו על יעילות הפרסום.

כפי שציינו קודם, פרסום דיגיטלי הוא אחת האופציות הטובות ביותר לפרסום עסקים כיום, שכן ניתן לביצוע בתקציבים נמוכים וללא קשרים ייחודים לתעשיית הפרסום. אך באינטרנט קיימים אמצעים שונים בהם ניתן לבצע את הפרסום. ריכזנו לכם את האמצעים המרכזיים לפרסום דיגיטלי.

 1. גוגלגוגל, מנוע החיפוש הגדול בעולם. בגוגל ניתן לפרסם מגוון עסקים ולהגיע ללקוחות פוטנציאליים מכל העולם, שכן גוגל פועל במגוון רחב מאוד של מדינות.

בגוגל ניתן לחפש כנראה כל מה שנרצה. פרסום בגוגל בא לידי ביטוי בתוצאות החיפוש המתקבלות. תוצאות החיפוש מסודרות בסדר שנקבע מראש על ידי גוגל בהתאם לפרמטרים כמו המחיר ששולם על המודעה או איכות ה מודעה. רוב האנשים בעולם מסתפקים בדך התוצאות הראשון שיראו וברוב המקרים לא ימשיכו לדף התוצאות השני, במיוחד אם קיבלו תשובה על מה שחיפשו. כאשר אתם מפרסמים עסק בגוגל אתם למעשה מעלים אותו במעלה תוצאות החיפוש, על מנת שיקבל חשיפה גבוהה לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים.

פרסום בגוגל מתאפשר בשתי דרכים –כאשר עובדים עם משרד פרסום עובדים עם אנשים מקצועיים בעלי ידע רב. כמו כן, יש לקחת בחשבון כי בדרך כלל משרד הפרסום יהיה מורכב ממספר אנשי צוות אשר לכל אחד התמחות בתחום אחר

 • פרסום ממומן- מופיע תחת התגית מודעה. בשיטה זו, העסק/ המפרסם למעשה משלם לגוגל עבור הפרסום. התשלום יתבצע עבור כמות ההקלקות שקיבלה המודעה. כלומר, אם לא הקליקו אתם לא משלמים. כמובן שהעסק יכול לקבוע את התקציב המקסימלי שמוכן לשלם. פרסום ממומן הוא מהיר אך לא נשאר לזמן רב.
 • פרסום אורגני- בשיטה זו יש לפעול בשביל להגיע לתוצאות החיפוש הראשונות. לשם כך יש להקים אתר, להעלות תכנים ולבצע פעולות שונות שיגרמו לגוגל לדרג את האתר שלכם גבוה בתוצאות החיפוש. אחד הפרמטרים המרכזיים על פיהם גוגל קובעת את סדר התוצאות הוא איכות התוכן. ככל שבאתר של העסק יתפרסם תוכן איכותי יותר כך הקידום האורגני יעבוד טוב יותר. הפרסום האורגני מצריך עבודה ללא הפסקה, אך הוא נשאר לאורך זמן והוא תורם ליצירת מוניטין חיובי וחזק של העסק.
 1. הקמת אתריםהקמת אתר והפצתו ברחבי האינטרנט יכולה להיות אמצעי פרסום מצוין. לשם כך יש לדעת להקים אתרים בצורה נכונה. כאשר מקימים אתר חשוב לקחת בחשבון מגוון פרמטרים שונים כמו עיצוב האתר, איכות האתר, המהירות שלו, חוויית המשתמש שהוא מספק, האם הוא מתאים לגלישה בטלפונים ניידים או רק במחשב ועוד. כל אלה יקבעו האם האתר שלכם יצליח למשוך גולשים או לא. כמו כן חשוב מאוד להעלות לאתר תוכן שמתאים וקשור לעסק. משרד פרסום יעזור לכם להקים אתר מקצועי וטוב
 2. תוכןשיווק ופרסום על ידי תוכן ניתן לביצוע בשתי דרכים שונות-
 • שיווק תכנים באתרים מובילים- קיימים אתרים מובילים רבים בהם ניתן לפרסם תוכן. כמובן שיש לשלם לאתרים אלה על הפרסום.חשוב מאוד להעלות לאתר תוכן שמתאים וקשור לעסק. משרד פרסום יעזור לכם להקים אתר מקצועי וטוב פרסום באתרים מובילים יכול להוביל לחשיפה גבוהה מאוד לתוכן שלכם, ואף תוכלו לקשר את התוכן לאתר שלכם. שימו לב שניתן לעשות זאת על ידי טאבולה. טאבולה למעשה עובדת כמו מתווך בין העסקים לבין האתרים.
 • העלאת תכנים רבים לאתר העסק שלכם- ככל שתעלו יותר תכנים איכותיים לאתר העסק שלכם כך אתם מבצעים פרסום אורגני.
 1. רשתות חברתיותהרשתות החברתיות הן חלק בלתי נפרד מחיינו. גולשים בהם מיליארדי אנשים מה שהופך אותן לפלטפורמות פרסום מצוינות שיכולות להניב תוצאות מעולות.

פרסום ברשתות החברתיות מצריך קודם כל לפתוח עמוד עסקי. לעמוד העסקי ניתן להעלות פוסטים, תמונות, סרטונים, לשתף מבצעים ועוד.

אחת הדרכים ברשתות החברתיות היא פרסום ממומן. לפרסום ממומן יש לפתוח קמפיין, להגדיר מטרה, קהל יעד, תקציב ולבנות מודעה מעניינת שתמשוך לקוחות. משרד פרסום יעזור לכם באלה.

 1. בלוגיםבלוגים יכולים להיות כלי עזר מצוין לפרסום עסקים. ניהול בלוג לא עולה הרבה כסף והוא יכול להביא חשיפה רבה לעסק שלכם. חשוב לציין כי ניהול בלוג יכול בנוסף ליצור קשר רגשי חזק בין הלקוחות שלכם לעסק שלכם.

משרד פרסום- דגשים חשובים

לפני שמתחילים לפרסם עסקים באינטרנט, חשוב מאוד לקחת בחשבון מספר אלמנטים-משרד פרסום- דגשים חשובים לפני שמתחילים לפרסם עסקים באינטרנט, חשוב מאוד לקחת בחשבון מספר אלמנטים

 • מטרה- מטרת הקמפיין היא למעשה המטרה של הפרסום וחשוב להגדיר אותה באופן מדויק, ממוקד, ספציפי, ברור ושתהיה מוגבלת בזמן ורלוונטית לעסק. הגדרת המטרה במדויק תשפיע על הצלחת הפרסום שלכם. כאשר מגדירים את המטרה באופן ספציפי ניתן לעקוב אחר הקמפיין ולהבין האם הוא יעיל, האם מניב את התוצאות הרצויות, האם הוא ממלא את המטרה שלשמה הוא קיים ועוד. כאשר אתם עוקבים אחר הקמפיין ובודקים האם הוא ממלא את המטרה אתם יכולים לנתח נתונים ולהסיק מסקנות בהתאם.
 • קהל יעד- קהל היעד הוא הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. נסו להבין- למי העסק מיועד? מי יקנה את המוצרים שלנו? חשוב מאוד שקהל היעד יוגדר באופן ספציפי על מנת שהפרסום יופנה בדיוק למי שצריך. את קהל היעד יש להגדיר לפי מגדר, גיל, אזור מגורים, תחומי עניין, מצב משפחתי, רצונות, מצב חברתי-כלכלי ועוד.
 • מתחרים- ציינו קודם כי עולם העסקים הוא עולם קשה מאוד עם תחרות קשה. לכן, כאשר רוצים לפרסם עסקים חשוב מאוד לקחת את התחרות בחשבון. חשוב מאוד לחקור את המתחרים, לדעת מי הם, כמה יש, מה החוזקות של המתחרים ומה החולשות שלהם, היכן הם פועלים, היכן מתבצע הפרסום שלהם ובאילו אמצעים ועוד. כדאי גם לעקוב אחר הפרסום של המתחרים ולהסיק ממנו מסקנות. משרד פרסום יעשה זאת עבורכם.
 • בחינת המוצר- לפני שאתם ממהרים לפרסם את המוצר שלכם חשוב מאוד לבחון ולהבין האם הוא מתאים לדרישות הקיימות בשוק. בדרך כלל מוצר צריך לענות על בעיה כלשהי שקיימת בשוק. אם הוא לא נותן פתרון לבעיה, רוב הסיכויים שהוא לא יימכר לאנשים רבים, לכן וודאו זאת מראש.
חברת ירדן גרופ
חברת ירדן גרופ

גאים להוביל את ענף האינטרנט בישראל עם 800+ אתרים בבעלותנו במגוון רחב של תחומים פורטלים מובילים עם מאות אלפי גולשים, בנוסף מקדמים מגוון רחב של אתרים באמצעות קידום אורגני, מומן, וקניית קישורים

להזמנת קישורים ותוכן אונליין
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
בניית תכנית שיווק באינטרנט
בניית תכנית שיווק באינטרנט

מפרסמים רבים כיום בוחרים להעביר את מירב מאמצי השיווק שלהם לעולם הדיגיטל. עולם הדיגיטלי מבטיח לכלל המפרסמים בו ליהנות מיתרונות רבים על פני אפשרויות הפרסום

פיתוח אתרים
פיתוח אתרים

פיתוח אתרים – עולם השיווק והפרסום בעולם שינה את פניו במהלך השנים האחרונות ככלל ניתן להגיד שהדרך שבה מרבית העסקים מפרסמים ומשווקים את העסקים שלהם

אחסון אתרים
אחסון אתרים

אחסון אתרים – בשל מעבר העולם לשיווק ופרסום בצורה דיגיטלית, כל בעל עסק חייב להחזיק בידיו אתר אינטרנט עסקי לא מדובר על סוד שעולם השיווק

נכסים דיגיטליים
נכסים דיגיטליים

כיצד הקורונה השפיעה על תחום הנכסים הדיגיטליים והביאה את התחום הזה לקדמת הבמה בימינו? לעתים קיימת כבר הרגשה שאנשים משתמשים בקורונה ככלי לתאר כל שינוי

קידום אתרים לעסקים
קידום אתרים לעסקים

מרגישים שהעסק שלכם תקוע? ההכנסות לא גדלות והקהל לא מתרחב? הגיע הזמן להשקיע קצת באתר העסק שלכם. כפי שכבר הבנתם, היום הכל מתחיל ונגמר באינטרנט.

072-3950401
הכירו את מערכת המתקדמת בישראל להזמנת קישורים ותוכן אונליין

רוצה שגשוג והצלחה כלכלית

אנחנו מדברים תוצאות - לידים לעסק שלך!

מלאו פרטים בטופס וקבלו ייעוץ ראשוני ללא עלות.

הצוות שלנו כאן עבורך