משרד פרסום חרדי

משרד פרסום חרדיתעשיית הפרסום היא תעשייה שרק הולכת וגדלה משנה לשנה, כאשר משרדי הפרסום עובדים ללא הרף כדי לחשוב על מהלכים שיווקיים חדשניים ואיכותיים שיצליחו למשוך אליהם את הלקוחות הנכונים, ליצור את הבאזז הנכון ולמנף את ההצלחה של העסק/אדם שמפרסם דרכם. בדרך כלל החשיבה על תעשיית הפרסום מתייחסת כולה למגזר אחד בלבד, כאשר למעשה קיים מגזר שלם שלא נלקח בחשבון – והוא המגזר החרדי.

לכן אם אתם מפרסמים שרוצים להגיע לקהל חדש, גדול וגם נאמן שעשוי להגדיל לכם את הרווחים בטווח הארוך – כדאי שתחפשו אחר משרד פרסום חרדי שיסייע לכם להגיע לקהל הצרכנים החרדי, בצורה יעילה ונכונה שתניב תוצאות לאורך זמן.

 

מהו משרד פרסום חרדי?

מדובר על משרד פרסום רגיל לכל דבר ועניין, שפועל ללא הפסקה לצורך ייצור של קמפיינים שיווקיים איכותיים וממירים, כאשר המומחיות שלו היא התעסקות מול קהל חרדי. משרד פרסום חרדי יודע לפנות למגוון של קהילות חרדיות, ולשווק להם בצורה נגישה ונכונה את המוצרים והשירותים שהם זקוקים להם, וכך למעשה לתווך בצורה יעילה בין המפרסם "החילוני" לבין קהל היעד החרדי.

אילו שירותים תוכלו למצוא במשרד פרסום חרדי?

בדרך כלל משרדי פרסום חרדיים מתמחים בשני סוגים של שירותים:

  • שירות פרסום המיועד לחברות ועסקים שרוצים להגיע לקהל החרדי.
  • שירות פרסום לעסקים דתיים/חרדיים שרוצים להגיע לקהל הרלוונטי בצורה הטובה ביותר.

משרדי הפרסום החרדיים מבדלים את עצמם ממשרדי פרסום אחרים, כאשר השירות שהם מציעים מתמקד בקהל החרדי ובצרכים הייחודיים שלו. כך משרד הפרסום יודע אילו תכנים שיווקיים כדאי להציג בפני הקהל החרדי, אילו מוצרים/שירותים יוכלו להצליח עם פרסום נכון, וכן גם אילו מוצרים ושירותים לא יהיו מתאימים לשיווק במגזר הזה.

לרוב שמדברים על משרד פרסום חרדי, נהוג לייחס אליו את שירותי האופליין שמשרדי הפרסום מציעים כמו הדפסת עלונים שיווקיים, הכנת שלטי חוצות, קד"מים, תליית מודעות בבתי כנסת ומקומות ציבוריים אחרים וכו' כשלמעשה בעידן הדיגיטלי של היום, יש לא מעט חרדים שעושים שימוש ברשת האינטרנט, ואפילו מדובר על שימוש יומיומי שוטף.

לכן משרדי הפרסום החרדיים של היום אינם מתמקדים אך ורק בפרסום המסורתי שהיה נהוג בעבר, אלא הם יודעים כיצד להגיע לכל אותם חרדים שנמצאים ברשת ועשויים להיות קהל יעד רלוונטי לפרסומים שונים.

פרסום באינטרנט לחרדים – האם זה רלוונטיפרסום באינטרנט לחרדים – האם זה רלוונטי?

נכון לומר כי חרדים נמנעים משימוש באמצעי מדיה ודיגיטל הפופולריים בקרב הציבור החילוני, ולמעשה רובם מסתובבים ביומיום עם טלפונים "כשרים" ללא גישה או כל אפשרות להגיע לרשת האינטרנט. יחד עם זאת הנתונים מספרים אחרת, כשלמעשה נתון מדהים מסקר שנערך לאחרונה מגלה כי לפחות 60% מהמגזר החרדי גולש באינטרנט, כן כן, ממש כמו כל אחד מאתנו.

הסיבה לכך היא החשיבה המתקדמת יותר ויותר חרדים מאמצעים לעצמם, כי הרי המציאות מוכיחה שהעולם מתקדם לדיגיטל וכך גם אחוז מהותי מהמגזר החרדי. לכן משרד פרסום חרדי יוכל לסייע גם בתחום של פרסום באינטרנט לקהל החרדי, ויציג להם תכנים ומסרים שיווקיים רלוונטיים אליהם בכל הפלטפורמות והזירות שהם משתמשים בהם.

 

פרסום יעיל לחרדים בעידן הדיגיטל – איך עושים את זה נכון?

בשונה מפרסום רגיל למגזרים חילוניים, חרדים נמנעים משימוש ברשתות חברתיות כמו פייסבוק, אינסטגרם וטיקטוק (רחמנא ליצלן!) אך מצד שני הם משתמשים בלא מעט פלטפורמות חברתיות אחרות שהוקמו ונתפרו בדיוק על פי צרכיהם, עם שפה ותכנים שמדברים אליהם בגובה העיניים ללא תכנים לא הולמים ושאינם צנועים.

לכן משרד פרסום חרדי יוכל להיכנס לתמונה בצורה טובה יותר לעומת משרד פרסום רגיל, כאשר הם ידעו כיצד לפלח את הקהל החרדי בצורה נכונה, ולהעלות פרסומים שיווקיים בכל הפלטפורמות הדיגיטליות בהם החרדים עושים שימוש. משרדי הפרסום החרדיים מעורים בצורה מלאה בכל הדברים "החמים" במגזר החרדי, שאלו פרטים שמרד פרסום רגיל לא יודע ומכיר, ולכן הם ידעו כיצד לפרסם תכנים שיווקיים שיהיו ממירים.

לדוגמא, השימוש באפליקציית ווטסאפ הינו נפוץ בקרב המגזר החרדי, גם עבור אלו שמחזיקים בטלפונים כשרים, ולכן הפרסום דרך אפליקציה זו תהיה יעילה יותר למגזר הזה. 

 

מה היתרונות שיש למשרדי פרסום חרדיים?

כשעולה הצורך להגדיל את צרכי השיווק של העסק, חשוב להבין האם המגזר החרדי הוא אחד מהקהלים שיוכלו להשיג את המטרה העסקית שמכוונים אליה. במידה וכן, יש לעשות זאת בתיווך של משרד פרסום חרדי המתמחה בכל מה שקשור למגזר הזה, שבסופו של דבר מדובר על מגזר גדול ומשמעותי בישראל. בשונה ממשרדי פרסום רגילים, משרד פרסום חרדי יודע לדבר בשפה שמתאימה לקהל החרדי ויידע כיצד לייצר פרסומים שידברו לרגש שלהם בצורה יצירתית ומושכת.

בנוסף לכך, משרד הפרסום החרדי יידע לשווק את המסרים השיווקיים תוך שמירה על הערכים והאמונות של הקהל החרדי, וכן גם יתאים את המוצרים והשירותים שיעניינו את המגזר הזה לתהליכים הפרסומיים שהוא ייצר עבור העסק והגדלת החשיפה אליו.

בניית אתרים לעורכי דין
בניית אתרים

בניית אתרים לעורכי דין

בעידן של היום, אם אתה לא נמצא באינטרנט אתה לא קיים. כל עורך דין צריך אתר שיגרום לו לבלוט מעל המתחרים שלו, ויעזור לו באיתור

חברת קידום אתרים בגוגל
בלוג

חברת קידום אתרים בגוגל

חברת קידום אתרים בגוגל ההיא חברה שתחום ההתמחות שלה הוא להוביל את האתר שלכם לראש מנוע החיפוש של גוגל. מדובר על מלאכה לא פשוטה בכלל

בניית אתרים לאמנים
בניית אתרים

בניית אתרים בדרום

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו כראוי, על מנת לגדול ולהתפתח ולזכות להכרה. עסק מצליח הוא עסק אשר יגיש את כלל שירותיו ללקוחותיו, וללקוחות

חברות קידום אתרים ברשתות חברתיות
בניית אתרים

בניית אתרים ואפליקציות

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו כראוי, וכן אפליקציה ייעודית, על מנת לגדול ולהתפתח ולזכות להכרה. עסק מצליח הוא עסק אשר מנגיש כלל שירותיו

חברת קידום אתרים בגוגל
בניית אתרים

בניית אתרים למסעדות

עסקים, בפרט עסקי מסעדות, צריכים אתר אשר יציג אותם כראוי, אשר ינגיש ויגיש את שירותיהם ללקוחות ולקוחות פוטנציאליים על מגש, תרתי משמע. האתר יתאר את

באילו פלטפורמות אפשר לבנות אתר אינטרנט לבד
בניית אתרים

קורס בניית אתרים באינטרנט

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו, ינגיש אותו ואת שירותיו, יתאר את פרטיו בצורה הטובה ביותר. מדובר בצורך הכרחי עבור כל עסק, ועל כן

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

עיקרי הדברים: