מומחה קידום אתרים אורגני

מומחה קידום אתרים אורגניקידום אתרים באופן אורגני דורש בעל מקצוע שיכול לשפר את דירוג האתר שלנו בגוגל באופן משמעותי, להגיע לדירוגים הראשונים. מדובר על תהליך שלא מתאים למי שמחפש תוצאות מהירות, את זה חשוב להגיד מראש. מומחה קידום אתרים אורגני עובד בשיטות שונות ולרוב הקמפיין משתנה מעת לעת כדי להרחיב את קהל היעד או מצד שני למקד אותו. ריכזנו עבורכם את כל המידע אליו אתם נדרשים כדי להבין באמת את החשיבות של קידום אורגני, איך למצוא מומחה קידום אתרים אורגני וכמה זה עולה.

 

איך עובד קידום אורגני בגוגל?

קידום אורגני בגוגל מתחיל מהשלב של בניית אסטרטגיית שיווק. מומחה קידום אתרים אורגני בונה לכם את התוכנית בשיתוף פעולה. באסטרטגיה נציין יעדים, מטרות, תקציב, קהל יעד ולוח זמנים. לאחר מכן, כאשר יש לנו את כל הנתונים האלה ביד יוצאים לדרך עם תוכנית שיווק שהיא בעצם הדרך בה אנו מיישמים את הדברים. השלבים הם כאלה:

  • מחקר מילות מפתח – בתור התחלה אנחנו צריכים לערוך מחקר מילות מפתח כדי למצוא את קהל היעד המתאים לנו. מחקר מילות מפתח דורש מאיתנו למצוא את מילות המפתח הנכונות ביותר מתוך עשרות ולרוב גם מאות ביטויים שלקוחות פוטנציאלים מחפשים. מחקר מילים עוזר לנו למקד את קהל היעד שלנו למונחים הרבה יותר מופשטים וככה למצוא את הקהל הנכון באופן אורגני. יש סוגים שונים של מילות מפתח, מילות מפתח זנב ארוך, בודדות וכן הלאה. לכל סוג יש את היתרונות והחסרונות, חשוב לדעת לשלב נכון ולבחור מילות מפתח איתן אתם באמת יכולים לעמוד בתחרות ולא לבחור מילות מפתח כלליות. לדוגמה, אם האתר שלכם עוסק בתחום המסעדנות אנחנו לא נרצה מילת מפתח כמו "אוכל". 
  • אסטרטגיית שיווק – זוכרים שדיברו על אסטרטגיה? אז כאן היא באה לידי ביטוי. אסטרטגיית שיווק היא בדיוק כמו תוכנית עסקית, בכל פעם שאנחנו רוצים לבדוק שאנחנו על המסלול חוזרים חזרה אליה. באמצעות האסטרטגיה אנחנו בודקים האם עמדנו בכל הדרישות שלנו, ביעדים, אילו עמודים דורשים אופטימיזציה, איך מחלקים את העבודה בצורה נכונה, איך הקישורים עובדים עד כה, זמן גלישה וכן הלאה.

  • תוכן – קידום אורגני מתבסס על התוכן אותו אתם מעלים לאתר. את התוכן אנחנו יכולים להכניס בתור מאמרים אינפורמטיביים, מאמרים המיועדים לקישורים או מאמרים בהם טמונות מילות המפתח. לא משנה עבור מה אנחנו צריכים את התוכן, התוכן חייב להיות איכותי. כיום יש תוכנות שלמעשה משמשות אותנו ליצירת תוכן באמצעות תוכנה. עזבו את זה שמדובר על תוכן לא קריא, איכותי ובעצם לחלוטין ממוחשב, יצירת תוכן בדרך הזאת פוגעת לכם בתוכנית השיווק מכיוון שהאלגוריתם של גוגל מזהה תוכן לא מעשיר, תוכן לא איכותי שנועד רק כדי לשתול מילות מפתח. המטרה שלכם היא ליצור לכל עמוד באתר שלכם את התוכן הרלוונטי, להוסיף תכנים מעשירים ושונים ולבנות קהלים חוזרים. 
  • הפן טכני – כמו שאנחנו צריכים לדאוג לתוכן איכותי אנחנו גם צריכים לדאוג לזה שכל מי שנכנס יוכל להנות מהתוכן. ברגע בו האתר שלכם לא ברור, עובד בצורה איטית ומונע מהגולש להתעדכן בכל התוכן האיכותי שנמצא באתר, הגולש לא יחכה יותר מדי כי יש עוד עשרות אתרים כמו שלכם. לכן, עליכם לשמור על שיפור מהיר האתר, כאשר מדובר על אתרים בהם ניתן לבצע תשלום חשוב לשמור על רמת אבטחה גבוהה, התאמה של האתר לסלולרי וכן הלאה.
  • בניית קישורים – מומחה קידום אתרים אורגני יודע לעבוד במגוון רחב של תחומי קידום אורגני, לא מדובר רק על תוכן ואופטימיזציה, אלא גם על קישורים שהם כלי מאוד חשוב בקידום האתר. קישורים יכולים להיות פנימיים וחיצוניים. קישורים פנימיים הם קישורים שמופיעים בתוך האתר שלכם ומובילים לעמוד אחר באתר. קישורים חיצוניים אלו הם קישורים אשר אתם מפרסמים באתרים אחרים, אתם משלמים על זה כמובן. יש אתרים שבהם יש כמות גולשים מאוד גדולה (טראפיק) וככל שהאתר הזה קשור לתחום בו אתם נמצאים אתם מרוויחים כפליים כי הרבה לקוחות פוטנציאלים שלכם נמצאים שם. אתם משלמים לאותו אתר כדי להוסיף את התוכן שלכם לאתר שלו ותוכן שלכם אתם מוסיפים קישור, ככה כולם מרוצים. לכל אתר יש התעריף שלו, ייתכן ותצטרכו לשלם 50 ש"ח לשיתוף הפעולה ולעיתים גם 5,000 ש"ח. בחירה של מומחה קידום אתרים אורגני מנוסה יכולה להוזיל את המחיר אותו אתם משלמים כיוון שהוא עובד עם כמויות גדולות יותר של מאמרים. אגב, האלגוריתם של גוגל אוהב קישורים פנימיים וחיצוניים. 
  • מעקב – אם הגעתם עד לפה אתם מבינים שהעבודה של מומחה קידום אתרים אורגני היא לא פשוטה. אבל העבודה לא נגמרת כאן, נדרש מעקב שוטף אחרי התוצאות ואחרי הקידום של האתר שלכם. סביר להניח שאם האתר שלכם זה עתה נמצא בשלבי הבנייה הסופיים שלו, ייקח די הרבה זמן עד שיגיע לעמודים הראשונים. לכן, סבלנות היא קריטית פה. בחרו מומחה קידום אתרים אורגני שיעבור אתכם את השלבים בדרך הנכונה והמסבירה ביותר – אל תצפו לתוצאות מהירות בקידום אורגני, ההמתנה משתלמת.

קראו עוד: קידום אורגני: איך עושים את זה נכון

במי לבחור?

עבודות קידום אינן פשוטות ואנחנו צריכים לבחור מומחה קידום אתרים אורגני שיוכל לעשות את העבודה על הצד הטוב ביותר. יש היום הרבה מקדמי אתרים, לא נדרש למעשה תואר כלשהו כדי להיות מקדם אתרים, כל מה שצריך זה ניסיון, אבל גם את זה אין להרבה מקדמי אתרים. שימו לב שאתם לא בוחרים מישהו שמבטיח לכם הבטחות שווא כמו וודאות מלאה שתגיעו לדירוג הראשון בגוגל, אי אפשר להבטיח דבר כזה וזה מאוד משתנה בהתאם למה שהלקוח מחפש. בדקו עבודות קודמות של אותו בעל מקצוע, איכות התוכן שלו, בניית אתרים, מי עובד איתו ומה המחיר אותו הוא גובה. חשוב להבין דבר אחד קריטי, אף אחד לא מכיר ולא יודע איך האלגוריתם של גוגל עובד ולכן, מי שאומר לכם שהוא יודע בדיוק מה האלגוריתם אוהב ורוצה מטעה אתכם.

קראו עוד: איך עושים קידום אורגני בגוגל

איך נקבע מחיר קידום אתריםאיך נקבע מחיר קידום אתרים?

המחיר אותו תשלמו עבור קידום האתר שלכם תלוי גם בבעל המקצוע אליו אתם פונים וגם בהתאם לאסטרטגיית השיווק שלכם. את התקציב אתם בוחרים והוא מורכב משני גורמים, האחד הוא (כאשר מדובר על ממומן) המחיר אותו תשלמו עבור פרסום בערוצים השנים והמחיר האחר נקבע בהתאם למחיר אותו אתם משלמים כשכר טרחה של המקדם. חלק מבעלי המקצוע כוללים את שכר העבודה בתוך התקציב הכולל. כמו כן, כאשר מדובר על קידום אורגני המחיר משתנה בהתאם לכותב התוכן אליו אתם פונים, בהתאם למקומות בהם אתם מפרסמים את הקישורים שלכם, בהתאם למצב הנוכחי של האתר שלכם והיעדים.

המחירים משתנים בהתאם לגודל העסק שלכם. יהיו עסקים שיוכלו להשקיע מאות שקלים בודדים בשבוע על שיווק ומצד שני עסקים גדולים לעיתים משקיעים עשרות אלפי שקלים עד שיווק ביום! חשוב לדעת להתאים את עלויות השיווק בהתאם לשווי המוצר שלכם ובכללי, בהתאם לסך כל ההכנסות וההוצאות שיש לכם בעסק.

בניית אתרים לעורכי דין
בניית אתרים

בניית אתרים לעורכי דין

בעידן של היום, אם אתה לא נמצא באינטרנט אתה לא קיים. כל עורך דין צריך אתר שיגרום לו לבלוט מעל המתחרים שלו, ויעזור לו באיתור

חברת קידום אתרים בגוגל
בלוג

חברת קידום אתרים בגוגל

חברת קידום אתרים בגוגל ההיא חברה שתחום ההתמחות שלה הוא להוביל את האתר שלכם לראש מנוע החיפוש של גוגל. מדובר על מלאכה לא פשוטה בכלל

בניית אתרים לאמנים
בניית אתרים

בניית אתרים בדרום

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו כראוי, על מנת לגדול ולהתפתח ולזכות להכרה. עסק מצליח הוא עסק אשר יגיש את כלל שירותיו ללקוחותיו, וללקוחות

חברות קידום אתרים ברשתות חברתיות
בניית אתרים

בניית אתרים ואפליקציות

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו כראוי, וכן אפליקציה ייעודית, על מנת לגדול ולהתפתח ולזכות להכרה. עסק מצליח הוא עסק אשר מנגיש כלל שירותיו

חברת קידום אתרים בגוגל
בניית אתרים

בניית אתרים למסעדות

עסקים, בפרט עסקי מסעדות, צריכים אתר אשר יציג אותם כראוי, אשר ינגיש ויגיש את שירותיהם ללקוחות ולקוחות פוטנציאליים על מגש, תרתי משמע. האתר יתאר את

באילו פלטפורמות אפשר לבנות אתר אינטרנט לבד
בניית אתרים

קורס בניית אתרים באינטרנט

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו, ינגיש אותו ואת שירותיו, יתאר את פרטיו בצורה הטובה ביותר. מדובר בצורך הכרחי עבור כל עסק, ועל כן

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

עיקרי הדברים: