השאירו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני חינם!!!

מה זה קידום אורגני?

מה זה קידום אורגנימה זה קידום אורגני?

רבים אינם יודעים, מה זה קידום אורגני. המושג הוא מאנגלית:SEARCH ENGINE OPTIMISATION. מדובר על כמה פעולות שיש לבצע בכל שבוע, כגון: אופטימיזציה,  כתיבת תוכן איכותי ובעל ערך מוסף לגולשים, אשר יענה על חיפושיהם, המידע שהם מחפשים ועוד, בניית פרופיל וקישורים, שיפור שגיאות טכניות ועוד פעולות שעל מקדמי האתרים לנקוט. מדובר על תהליך די מורכב אם נשווה אותו לקידום ממומן, כך שמקדם אתרים, חייב להיות וותיק ומקצועי. על חברת קידום אתרים או מקדם אתרים, לבצע חקר  מילות מפתח, באופן מאוד מעמיק, היות ומילות המפתח, מהווים את הגורם הראשון שישפיע על קידום האתר. יש לשלב את מילות המפתח הרלוונטיות בדפי האתר ובתוכן כמובן.

המטרה בקידום אתרים אורגני, שהוא יגיע לעמודים הראשונים בגוגל. אם תהיתם מה זה קידום אורגני, מדובר על הליך שהוא יחסית איטי, לעומת קידום ממומן אך הוא בטוח. הקידום של האתר, מתבצע לאט אבל בטוח. רבים ממקדמי האתרים, מתחילים בקידום ממומן לתקופה קצרה על מנת לתת "בוסט" לאתר ואז ממשיכים עם הקידום האורגני. שילוב של שתי שיטות אלה, יגרום לאתר להתקדם נכון ובבטחה. ישנם כללים שמשפיעים על קידום האתר ואלה הם: 

 

  • מהירות האתר
  • תוכן איכותי
  • קישורים נכנסים לאתר שלכם מאתרים אחרים
  • התעמקות בתוכן
  • התאמה לטלפון הנייד ולטאבלט

לפי מה נמדדות תוצאו החיפוש בגוגל וקידום אורגני של האתר?

לגוגל אלגוריתמים אשר משפיעים בתוצאות החיפוש. למעשה האלגוריתם, הוא כמו רובוט ממוחשב והשפה שהוא מבין היא בשפת קודים. כל אתר אינטרנטי, בנוי משורות של קוד שעוברות באמצעות המחשב והכוונה היא לתמונות, טקסטים, ווידיאו וכדומה. יש לציין כי האינטרנט כל נושא של ידום אתרים, נמצא בתחרות גבוהה מאוד ולכן יש לעמוד בה  ובחוקי גוגל. זו הסיבה כי מקדמי אתרים, מעודכנים תמיד בגל וקי גוגל שמשתנים בכל תקופה. יש לדאוג, כי קוד האתר, יתאים לסריקה של הרובוט בגוגל, כך שניתן יהיה לשאוב מהאתר את הנתונים הרלוונטיים והחשובים לו ביותר.

 

בכל נישה של אתר, לבטח תמצאו מאות אלפי מתחרים, כך שבכדי שתוכלו לנצח אותם, על מקדם האתרים, לנקוט פעולות שוטפות. העבודה של חברת קידום אתרים, היא עבודה סיזיפית וקשה אשר גוזלת מהם זמן רב.. אז מה זה קידום אורגני ומהם יתרונותיו? ראשית קידום אורגני ממת את העסק של בעלי אתרים ברשת, מזרים יותר תנועה איכותית של גולשים וכן, לטווח הארוך. הגולשים מקבלים בדיוק את מה שהם חיפשו במנוע החיפוש גוגל. ברגע שהתוצאות הרלוונטיות, הושגו באמצעות הביטויים הנכונים, תהליך הקידום האורגני, הופך ליציב יותר.יש לציין, כי לאחר שכבר גיבשתם ביטויים שבאמצעותם תהיו מעוניינים לתפוס דירוג גבוה, כל מקדם אתרים מקצועי וותיק, יודע כי יש לבצע מחקר מתחרים. יש לבדוק, אילו אתרים מדורגים במקומות הראשונים, עד כמה האתרים האלה וותיקים, כמה קישורים נכנסים לאתר ומה גודלם. כל מקדם אתרים מקצועי, יכול לנתח את האתרים המתחרים ולדעת, איזה סיכוי יש לכם להתמודד מולם, כאשר מדובר באותם הביטויים וכן מה נדרש לבצע על מנת לעמוד במשימה.

 

כתיבת תכנים רלוונטיים ומאמרים באתר –  פעולה חשובה שיש לבצע

גוגל סורק את התכנים והמאמרים שנכתבים באתר. זו הסיבה כי כפי שלבטח שמעתם את המושג "התוכן הוא המלך". כאשר גולשים מעוניינים במידע על מוצר או שירות מסוים והם קוראים מאמר שמעניין אותם, השהייה באתר תהיה ארוכה יותר, מה שיגרום לאתר לעלות גבוה יותר לעמודים הראשונים בגוגל. יש להשתמש בתגיות מטא שונות כגון כותרת, תיאור וכן, כותרות עמודים וכותרות בטקסטים (1H-6H). יש לוודא כי בכל דף יש כותרת 1H אחת בלבד. אם ישנן תמונות באתר, יש להקפיד על טקסט אלטרנטיבי.

 

עובדות ונתונים לגבי קידום אורגניעובדות ונתונים לגבי קידום אורגני

מלבד השאלה מה זה  קידום אורגני, עליכם לדעת, כי הנתונים של הקדום האורגני, עשויים להפתיע אתכם. למשל, שיעור ההקלקה על תוצאות אורגניות, הוא גבוה באופן משמעותי משיעור הקלקה על קידום ממומן. הסטטיסטיקה מראה, כי רק 6% מהגולשים, הקליקו על התוצאה הממומנת. כמו כן, 70% מהתנועה אשר מגיע לאתרים הם מהתוצאות האורגניות. היתרון החשוב הוא, שגם אם התקציב שלכם לקידום האתר הוא מוגבל, ניתן עדיין לגרום לתנועה באתר.. יש לשים לב לנראות האתר, לנוחות במשק המשתמש, ליחסי ההמרה, שמן השהייה ועוד. מה שלא חשוב פחות הוא, לתת לגולשים חוויית גלישה איכותית. 

 

מהם לינקים חיצוניים ומה הקשר שלהם לקידום אורגני?

רוצים לדעת עוד לגבי מה זה קידום אורגני בגוגל?, אז בואו ונדבר על הקישורים החיצוניים, הם לינקים שמפנים תנועה לאתר. ככל שהאתר יהיה מקושר יותר, היא יעיד על עסק רציני. זה אחד החידושים שגוגל הביא בעולם החיפוש. ההתחשבות בקישורים מהווה גורם משמעותי בדירוג האתרים בגוגל. גוגל הפכה ליותר מתוחכמת והקישורים, הם גורמים חשובים בקידום אורגני בגוגל. חברת קידום אתרים, תבצע כל העת בקרה ושיפורים, כאשר הכוונה היא למעקב של התקדמות האתר, מדידת המרות, שיפור יחס ההמרה, טקסטים וכל מה שהאתר צריך על מנת להתקדם. הדבר הטוב בכל מה שקשור בקידום אורגני בגוגל הוא, שתמיד אפשר לגדול!   

אסטרטגיות שיווק
פרסום לעסקים

פרסום דיגיטלי לעסקים –כל מה שרציתם לדעת על פרסום דיגיטלי לעסקים שלכם, וטיפים רלוונטיים עבורכם בעלי העסקים

עולם הפרסום והשיווק משחר ההיסטוריה, ועד לכניסת השיווק הדיגיטלי והאינטרנטי לחיינו משחר ההיסטוריה של עולם המסחר, בעלי עסקים הבינו את החשיבות של פרסום ושיווק עסקים

פרסום עסקים 
פרסום לעסקים

קידום אונליין לעסקים – על הנפח של קידום אונליין בעולם שיווק ופרסום העסקים בימינו  וכיצד קידום אונליין תפס מקום כה גדול בעולם זה

עולם הקידום של עסקים וחברות, כלומר עולם השיווק והפרסום הינו עולם אשר היה קיים מאז ומתמיד. העקרון תמיד היה פשוט מאוד וזהה – בעלי עסקים,

משרד פרסום חרדי
בלוג

משרד פרסום חרדי

תעשיית הפרסום היא תעשייה שרק הולכת וגדלה משנה לשנה, כאשר משרדי הפרסום עובדים ללא הרף כדי לחשוב על מהלכים שיווקיים חדשניים ואיכותיים שיצליחו למשוך אליהם