למעלה קידום אתרים

למעלה קידום אתריםבכל תחום בו האתר שלכם פועל סביר להניח שיש לכם לא מעט מתחרים. למעלה קידום אתרים היא חברת קידום אשר מטרתה להעלות את הדירוג שלכם בגוגל לעמוד הראשון ולדירוגים הראשונים. חשוב להבין, להגיע לדירוג גבוה בגוגל תלוי בהרבה דברים ודורש התמדה וקידום במגוון רחב של נקודות. הנושא סביב קידום אתרים הוא לא מדע מדויק, אף אחד למעשה לא באמת יודע איך עובד האלגוריתם של גוגל לדירוג אתרים, זה עניין של ניסוי וטעיה בעיקר. ככל שתפנו למקום מקצועי יותר כך "הניסוי והטעיה" יהיה ממוקד יותר ויחסוך לכם בעלויות רבות. 

 

מה זה קידום אתרים?

קידום אתרים מתחלק לשניים, קידום אורגני וקידום ממומן. קידום אתרים אינו חייב להיות רק דרך האתר עצמו, אלא יש לכם עוד פלטפורמות שיווק שונות דרכן אתם יכולים לקדם את האתר שלכם ואף רצוי להשתמש באותן פלטפורמות. כמובן, יש לוודא שאכן קהל היעד שלכם רלוונטי לאותו מקור שיווק שונה מאשר גוגל. פלטפורמות השיווק השונות הן: אינסטגרם, טיק-טוק, פייסבוק, לינקדאין, יוטיוב ועוד. בכל אחת מהפלטפורמות לא מספיק יהיה לפתוח קמפיין, אלא נדרשת תחזוקה נוספת ולכן, השילוב בין קידום אורגני לממומן הוא הכרחי.

 

  • קידום אורגני – קידום אתרים אורגני מכונה גם SEO. מדובר על תחום של קידום אתרים שכבר פעיל מעל 15 שנה והתפתח עם השנים. קידום אורגני בגוגל מתבסס על מילות מפתח אשר האלגוריתם של גוגל מזהה ומקדם את האתר שלכם בהתחשב באותן מילות מפתח. בסופו של דבר, מה שגורם לאתר שלכם להתקדם בדירוג הוא לאו דווקא רק מילות מפתח, אלא מילות מפתח בשילוב תוכן איכותי. האלגוריתם של גוגל הוא לא דבר שצריך לזלזל בו, גוגל מזהה מקרים שבהם התוכן באתר אינו איכותי, מועתק ופועל על בסיס תוכנה ולא יד אנושית. קידום אינו מסתכם רק בהזמנת תוכן, אלא גם שיווק התוכן. כחלק משיווק אתרים יהיה עליכם לפעול בכמה זירות ובכמה טכניקות שונות כדי שבאמת תגיעו לתוצאות הרצויות – כל זה תוך כדי פיקוח על התקציב שיווק שלכם כמובן. 
  • קידום ממומן – קידון ממומן בגוגל הוא פחות אפקטיבי בשונה מקידום ממומן בפלטפורמות אחרות. תשאלו את עצמכם, האם אתם נכנסים למודעות שמופיעות בדירוגים הראשונים בגוגל? לרוב כולנו מדלגים עליהם או נכנסים שלא בכוונה. בדרך בה אתם מתייחסים לכניסות לאתרים, ככה אתם צריכים להתייחס לאסטרטגיית השיווק שלכם. לרוב אנחנו נרצה להשתמש בקידום ממומן במקרים חריגים או בתדרים נמוכים יותר ולהסתמך על קידום אורגני, בניית קישורים ואסטרטגיית שיווק מחוץ למנועי החיפוש של גוגל.

למעלה קידום אתרים – חברת קידום

האם נכון יהיה לשכור את שירותיה של חברת קידום? כאשר אתם פונים לחברה מקצועית היא פועלת בדרך הנכונה בהתאם למטרה אותה אתם רוצים להשיג. לפני כל בניית קמפיין חשוב לכתוב לפנינו מטרה מסוימת לפיה אנחנו נפעל להגעה ליעדים הנכונים. אתרים רבים שנמצאים בדירוגים הגבוהים בגוגל עובדים עם חברות קידום מכיוון שמדובר על עבודה שותפת שלא מסתיימת כאשר אתם מגיעים לדירוג גבוה בגוגל להפך, ברגע שאתם מגיעים לדירוגים הגבוהים בגוגל התחרות שלכם היא הרבה יותר גדולה, אתם רוצים לשמור על הדירוג שלכם כאשר כל המתחרים שלכם מעוניינים להגיע הם לדירוג הראשון ולכן, פעולות הקידום הן הרבה יותר מסיביות ומתוחכמות בשלב זה. למעלה קידום אתרים היא חברת קידום אשר מבטיחה לכם להגיע לציפיות שלכם, בין אם מדובר על הגדלת כניסות לאתר, בין אם מדובר על שיפור יחס המרה באתר ועוד. המטרה שלכם בסופו של דבר היא לא רק לשפר את הכניסות לאתר שלכם, אלא לדאוג לכך שמי שנכנס לאתר שלכם יישאר בו שזה עוד נתון עליו האלגוריתם של גוגל מסתכל בבחינת קידום.

 

למעלה קידום אתרים - איך עושים את זהלמעלה קידום אתרים – איך עושים את זה?

בשביל להתחיל קידום אתרים אתם כמובן צריכים אתר אינטרנט, זה השלב הברור בתהליך. בניית אסטרטגיית שיווק היא הכרחית כדי לשמור על יעדים קבועים לפיהם תמשיך התוכנית. יש אפשרויות קידום שונות כפי שציינו מקודם, הנה הדרכים:

  • מנועי חיפוש – קידום במנועי חיפוש ולא רק גוגל הוא קידום מסיבי הדורש שימוש בטכניקות שונות. כחלק מקידום אתרים במנועי החיפוש השונים אתם צריכים למצוא את קהל היעד שלכם במנועי החיפוש ובאמצעות מחקר מילות מפתח, מאמרי SEO ובניית קישורים תוכלו לקדם את האתר שלכם. יש לכם גם אפשר לפעול במקביל בקידום ממומן לצורך בוסט ראשוני לקמפיין. 
  • רשתות חברתיות – לא מספיק לקדם את האתר שלכם דרך מנועי החיפוש. היום רוב האנשים ברשת נמצאים ברשתות החברתיות, זה החמצן של כל עסק. מלבד לאתר כמובן שרצוי להחזיק דף עסקי בפייסבוק, אינסטגרם ולשמור על עדכונים שוטפים עם קהל הלקוחות שלכם. ברשתות החברתיות נהוג לפעול בקידום ממומן, זה הרבה יותר אידיאלי אך לא חוסך מכם קידום אורגני בו אתם מנהלים את הדף שלכם בצורה הנכונה. 
  • קישוריות – קמפיין קישוריות הוא על בסיס שיתופי פעולה עם אתרים אחרים שצריכים להיות קשורים במובן כזה או אחר לאתר שלכם, ככה תוכלו ללקט קהלים פוטנציאלים נוספים לאתר שלכם. קישוריות מאפשרות לכם להוסיף תוכן שלכם לאתר חיצוני ובאמצעות קישור יוכלו הגולשים להגיע לאתר שלכם. לכל אתר בו אתם רוצים לפרסם תוכן יש עלויות שונות שיכולות להתחיל משיתוף פעולה ללא עלות, כמה מאות שקלים בודדים ועד אלפי שקלים ובחינה קפדנית של התוכן.
  • דוא"ל – הפעלת מערכת דיוור אלקטרוני נחשבת לשיטה מיושנת בעיני לקוחות מסוימים ואף מקדמי אתרים. עם זאת, הדרך הזאת פועלת בצורה אוטומטית ועוזרת לכם לשמור על קשר טוב עם הלקוחות שלכם. מדובר על אחת הטכניקות היעילות והמהירות ביותר שדורשות מכם מינימום התעסקות. למעלה קידום אתרים פועלת באמצעות כל דרכי הקידום הקיימות בשוק כדי להפוך את האתר שלכם למבין האתרים המדורגים. חשוב גם להבין מצד שני, לכל אתר יש אסטרטגיה שנבנית בצורה שונה בהתאם לתקציב, מטרה וקהל היעד.

למעלה קידום אתרים – מה זה אסטרטגיית שיווק?

קידום אתרים הוא מבין השווקים הגדולים והצפופים ביותר שיש, למעשה מה כבר אפשר לחדש? הרי יש כל כך הרבה אתרים שפועלים באותו תחום שלכם וכולם עובדים עם חברות קידום. מה החשיבות של אסטרטגיית שיווק? אסטרטגיית שיווק עם מטרה ספציפית – לשפר את תדמית העסק שלכם על ידי הגדלת הקהל שלכם ושמירה על מוניטין חיובי. האסטרטגיה למעשה עוסקת במטרה ולאו דווקא בפעולות עדיין, זה ההבדל בין אסטרטגיית שיווק ובין תוכנית שיווקית. בשלב זה אנחנו נמצאים עם חברת הקידום ובונים את אותה אסטרטגיה שמטרתה לייחד את הקמפיין שלנו לפני שהוא יוצא לדרך. ללא השלב הזה לא ניתן יהיה להמשיך לתוכנית שיווקית. האסטרטגיה כוללת בתוכה גם את התקציב שיש לפרויקט, היכן נרצה לפרסם ולקדם, התוכן עצמו שיופיע, תזמון קמפיינים ועוד.

לאחר מכן נגיע לתוכנית שיווקית שם בעצם נוציא לפועל את כל היעדים והמטרות שהצבנו לעצמנו. הבעיה העיקרית בקרב אתרים שמקדמים את עצמם באופן עצמאי או חברות לא מקצועית היא שאין אסטרטגיה, יש פעולות על גבי פעולות בלי לגשת לעניין כמו שצריך וככה בעצם זורקים כסף לפח. 

בניית אתרים לעורכי דין
בניית אתרים

בניית אתרים לעורכי דין

בעידן של היום, אם אתה לא נמצא באינטרנט אתה לא קיים. כל עורך דין צריך אתר שיגרום לו לבלוט מעל המתחרים שלו, ויעזור לו באיתור

חברת קידום אתרים בגוגל
בלוג

חברת קידום אתרים בגוגל

חברת קידום אתרים בגוגל ההיא חברה שתחום ההתמחות שלה הוא להוביל את האתר שלכם לראש מנוע החיפוש של גוגל. מדובר על מלאכה לא פשוטה בכלל

בניית אתרים לאמנים
בניית אתרים

בניית אתרים בדרום

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו כראוי, על מנת לגדול ולהתפתח ולזכות להכרה. עסק מצליח הוא עסק אשר יגיש את כלל שירותיו ללקוחותיו, וללקוחות

חברות קידום אתרים ברשתות חברתיות
בניית אתרים

בניית אתרים ואפליקציות

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו כראוי, וכן אפליקציה ייעודית, על מנת לגדול ולהתפתח ולזכות להכרה. עסק מצליח הוא עסק אשר מנגיש כלל שירותיו

חברת קידום אתרים בגוגל
בניית אתרים

בניית אתרים למסעדות

עסקים, בפרט עסקי מסעדות, צריכים אתר אשר יציג אותם כראוי, אשר ינגיש ויגיש את שירותיהם ללקוחות ולקוחות פוטנציאליים על מגש, תרתי משמע. האתר יתאר את

באילו פלטפורמות אפשר לבנות אתר אינטרנט לבד
בניית אתרים

קורס בניית אתרים באינטרנט

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו, ינגיש אותו ואת שירותיו, יתאר את פרטיו בצורה הטובה ביותר. מדובר בצורך הכרחי עבור כל עסק, ועל כן

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

עיקרי הדברים: