השאירו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני חינם!!!

למה מהירות אתר חשובה ?

למה מהירות אתר חשובהלמה מהירות אתר חשובה

כאשר אתם שואלים למה מהירות אתר חשובה ? השאלה מזכירה לנו את השאלה הבסיסית, היא, מדוע בכלל נכון להשקיע, כסף, משאבים והרבה מאוד זמן באתר האינטרנט? התשובה לכך כמובן מאוד ארוכה, אבל ננסה לדבר על כך בקצרה. 

אתר האינטרנט שלכם הוא ממש כרטיס ביקור בעולם החדש. מדובר על הכלי דרכו אתם יכולים למכור לקהל לקוחות מכל הסוגים והמינים את המרכולת שלכם. מטבע הדברים, האפשרויות שנפתחו בעבור אלו המעוניינים למכור דרך האינטרנט התעצמו בשנים האחרונות, לאור הדיגיטציה המואצת וכמובן מגיפת הקורונה ששינתה את העולם. 

אבל, כמו שהאפשרויות עבור כולם הפכו רבות יותר וזמינות יותר, כך גם אנחנו מדברים על תהליך בו העבודה על רמת הביצוע הפכה לקריטית כדי להצליח להשתלב במגרש של הגדולים. בסופו של דבר, כמו שאתם רוצים למכור דרך האינטרנט, כך גם ה- 'כרישים הגדולים' רשתות השיווק הגדולות מעוניינות גם הן לנצל את הפלטפורמות השונות כדי להבטיח כי הלקוחות ייכנסו דווקא לאתרים שלהם. 

מכאן, אנחנו יוצאים לעולם רחב ומורכב של שיווק באינטרנט וחווית משתמש, אבל היום, התכנסנו כדי לעסוק בתחום אחד ספציפי, חשוב במיוחד, הוא מהירות הגלישה באתר וההשפעה של זה על האופן בו הלקוחות שלכם יכולים ליהנות מהמוצרים אותם אתם מעוניינים למכור. 

מהירות אתר חשובה קודם כל כי אין לנו סבלנות 

התרגלנו לעולם בו אנחנו מקבלים הכל במהירות. אנחנו מזמינים אוכל דרך אפליקציה ושולטים על השואב אבק הרובוטי שלנו באמצעות הנייד, באותה מידה אנחנו מעוניינים כי הכל יעבוד במהירות ויעילות כך שלמעשה איבדנו כל סבלנות בעולם החדש. 

אנחנו, הנמצאים בצד של בעלי העסקים, יודעים כי אנחנו לא יכולים להישאר אדישים לצורך הגובר והולך ביעילות ובמהירות. לכן, אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו לדשדש מאחור ולא לספק ללקוחות שלנו אתר אינטרנט נוח לשימוש, יעיל ומהיר, שיתן להם את כל המענה אותו הם צריכים במהירות. אחרת, אנחנו עלולים פשוט לאבד את הלקוח. 

למה מהירות אתר חשובה: מהירות אתר חשובה כי אנחנו רוצים לנצל את החולשות הקטנות של רגעי הלחץ 

חישבו על עצמכם, מתי אתם מבצעים קניות בסופר באופן היעיל ביותר. האם זה כאשר אתם רעבים? כאשר אתם לוקחים את אחד הילדים שצועק בעגלה? מתי אתם עלולים לבצע החלטות פזיזות מהן אולי ניתן היה להימנע? מהירות אתר היא דבר חשוב שכן מדובר על הכלי באמצעותו אתם ואנחנו יכולים לשלוט על הבחירות הלא מודעות של הלקוחות שלנו. 

כאשר לקוח עובר במהירות, בלי לחשוב, לפריט בו הוא חושק, ככל הנראה, יהיה לו קל יותר לבצע רכישה מהירה. זאת במקום שימצא את עצמו מתלבט זמן רב מדי ואולי נמנע מביצוע הרכישה. 

מדובר על תהליך פשוט שיש לבצע מיד 

אם האתר שלכם איטי מדי עבור המאה ה- 21, אל תמתינו, פעלו כבר עכשיו. 

אסטרטגיות שיווק
פרסום לעסקים

פרסום דיגיטלי לעסקים –כל מה שרציתם לדעת על פרסום דיגיטלי לעסקים שלכם, וטיפים רלוונטיים עבורכם בעלי העסקים

עולם הפרסום והשיווק משחר ההיסטוריה, ועד לכניסת השיווק הדיגיטלי והאינטרנטי לחיינו משחר ההיסטוריה של עולם המסחר, בעלי עסקים הבינו את החשיבות של פרסום ושיווק עסקים

פרסום עסקים 
פרסום לעסקים

קידום אונליין לעסקים – על הנפח של קידום אונליין בעולם שיווק ופרסום העסקים בימינו  וכיצד קידום אונליין תפס מקום כה גדול בעולם זה

עולם הקידום של עסקים וחברות, כלומר עולם השיווק והפרסום הינו עולם אשר היה קיים מאז ומתמיד. העקרון תמיד היה פשוט מאוד וזהה – בעלי עסקים,

משרד פרסום חרדי
בלוג

משרד פרסום חרדי

תעשיית הפרסום היא תעשייה שרק הולכת וגדלה משנה לשנה, כאשר משרדי הפרסום עובדים ללא הרף כדי לחשוב על מהלכים שיווקיים חדשניים ואיכותיים שיצליחו למשוך אליהם