השאירו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני חינם!!!

בניית אתר wix

בניית אתר wixהצורך של בניית אתר קיים בכל עסק כיום, בין אם מדובר על עסק קטן או גדול, גם אם זהו עסק קטן שמוכר שירותים מסוימים ולא מציע מוצרים לרכישה אונליין. למעשה, אתרי אינטרנט אינם משמשים רק לרכישות מקוונות אלא למגוון צרכים אחרים שעונים על העדפותיהם של הגולשים כמו קריאת וצריכת מידע, חיפוש מידע רלוונטי בצורה נוחה ומהירה, ביצוע השוואות בין עסקים שונים, קריאת חוות דעת, צריכת תכנים לשעות הפנאי ועוד אינספור דברים אחרים.

כיוון שקהל הגולשים מהווה קהל צרכנים גדול ומהותי עבור עסקים, עליהם להעניק להם אתרי אינטרנט איכותיים ונגישים בהם הם יוכלו למצוא את מבוקשם, וכך גם למתג את עצמם כעסק איכותי ומקצועי ששווה לצרוך ממנו שירותים, ואף להמליץ עליו בפני בני משפחה ומכרים. לכן ככל שיותר עסקים עוברים לאונליין, כך עולה הביקוש להקמה ובניית אתרים כשהעדיפות היא לבנות אתר בצורה פשוטה, מהירה וזולה – אפשרויות שמציבות את WIX כמערכת הפופולרית לבניית אתרים.

מהי מערכת WIX?

מדובר על מערכת ניהול תוכן (CMS) נוחה וקלה לתפעול, כך שכמעט כולם יכולים להשתמש בה כדי לבנות אתר במו ידיהם. וויקס נוסדה לראשונה בשנת 2006, מתוך רעיון להעניק לעסקים ואנשים פרטיים את האפשרות להקים אתר בעצמם, מבלי שיצטרכו לפנות למתכנתים, ללמוד שפות קוד או ללמוד אודות תהליכי עיצוב אתרים.

הרעיון של בניית אתר WIX הוא פשוט אך גאוני, תהליכי בניית האתר מתבצעים בשיטת גרירה והתאמה (בתרגום חופשי, המונח המדויק הוא Drag & Drop) וכך שלב אחרי שלב להקים אתר אינטרנט מאפס. אפשר להשוות את תהליכי ההקמה של אתר במערכת וויקס למהות של יצירת מצגת בפאוורפוינט – פשוט בוחרים תבנית עיצוב, מוסיפים לה כל מיני עיצובים ופיצ'רים מיוחדים, ונהנים מהצגה של מצגת מעוצבת, נגישה וברורה שמעבירה לצופים בדיוק את המסר הנכון.

בניית אתר WIX – כל אחד יכול?

עד לא מזמן הביקוש לבניית אתרים בצורה מהירה ופשוטה הייתה בעיקר דרך מערכת וורדפרס, שגם היא מערכת ניהול תוכן נוחה וידידותית למשתמש באמצעות מערכת ברורה ופשוטה להבנה. בשונה מוורדפרס שהיא מערכת בקוד פתוח, וויקס מושתת על מערכת בקוד סגור ולכן היא הייתה מעט מגבילה עבור אנשים שרוצים ליהנות מהיצע אפשרויות בתהליך בניית האתר, כמו הוספת פיצ'רים באמצעות כתיבת קוד בעצמם בתבנית/תוסף הקיים.

בתקופה האחרונה חברת וויקס שדרגה את עצמה ואת מערכת ניהול התוכן, כך שהיא הרבה יותר נוחה וגמישה עבור המשתמשים שלה (על אף שהיא ממשיכה להתקיים בקוד סגור), ולכן בעלי עסקים רבים בוחרים בה כמערכת המועדפת להקמת אתר בצורה חופשית וללא ידע קודם. נכון לומר שהודות לקלות המערכת של וויקס כל אחד יכול לבנות אתר בעצמו, אך יש להקדיש לכך זמן למידה וניסיון כדי להכיר את המערכת ולהתנסות בהקמת האתר בפועל.

איך בונים אתר בוויקסאיך בונים אתר בוויקס?

תהליך ההקמה של אתר באמצעות מערכת WIX הוא פשוט ונוח, כשלרוב מדובר על תהליך של כמה שלבים מרכזיים:

  • רישום באמצעות כתובת מייל וקביעת סיסמא אישית
  • הגדרת קוסנפט האתר שרוצים לבנות, כמו אתר שהיה אתר תדמית, אתר בלוג, אתר שישמש מעצבי פנים או מוזיקאים וכו'. שלב זה מאפשר למערכת להכיר טוב יותר את המשתמש שרוצה להקים אתר בעצמו, וכך היא תציע לו את התבניות הייעודיות למטרת האתר שלו. בשלב זה קיימת אפשרות גם ליצור טיוטות של האתר, מבלי שהוא יוצג אונליין ברשת.
  • בשלב הבא צריך לבחור דומיין, שהוא כתובת האתר שיופיע בשורת החיפוש ברשת האינטרנט. קיימת אפשרות לבחור דומיין חינמי המותאם לכתובת המייל שהוזן בתהליך הרישום, דומיין חדש שעולה כסף או דומיין שכבר קיים בבעלותכם וגם הוא עולה כסף.
  • בשלב הבא מתחילים לעצב את האתר בהתאם להעדפות, כאשר כמעט כל האלמנטים המופיעים על המסך ניתנים לשינוי והחלפה עם כלי העריכה.
  • לאחר העיצוב מומלץ לבדוק כיצד האתר ייראה אונליין באמצעות כפתור ייעודי המעניק תצוגה מקדימה, וזהו השלב בו גם אפשר לבצע התאמות להתאמת האתר לגרסת המובייל.
  • אתר אינטרנט לא מספיק להיות מוצג לגולשים, הוא צריך גם להיות חשוף לכמה שיותר מהם ולכן יש ליישם בו תהליכי SEO. מערכת וויקס מאפשרת זאת באמצעות אזור ייעודי בלוח הבקרה, שהוא אחראי על הוספת כלים שונים שמשפרים את הקידום של האתר במנוע החיפוש.
  • רק לאחר שבוחרים לפרסם את האתר באמצעות כפתור ה- Publish, האתר עולה לאוויר וניתן להצגה עבור הגולשים בכתובת הדומיין שנבחרה בשלבים הראשונים.

מה היתרונות בבניית אתר עם WIX?

כפי שניתן לראות, תהליכי הבנייה של בניית אתר עם WIX הם מאוד נוחים ופשוטים ואינם מצריכים ידע טכני מסוים. נוסף לתהליכי עיצוב נוחים ופשוטים ליישום, גם עבור אלו שבונים אתר לראשונה בחייהם, תהליכי הניהול והתפעול של האתר הם מאוד נוחים וגם מאפשרים כלי ניתוח ומדידה למעקב יעיל אחרי הפעילות של האתר.

אסטרטגיות שיווק
פרסום לעסקים

פרסום דיגיטלי לעסקים –כל מה שרציתם לדעת על פרסום דיגיטלי לעסקים שלכם, וטיפים רלוונטיים עבורכם בעלי העסקים

עולם הפרסום והשיווק משחר ההיסטוריה, ועד לכניסת השיווק הדיגיטלי והאינטרנטי לחיינו משחר ההיסטוריה של עולם המסחר, בעלי עסקים הבינו את החשיבות של פרסום ושיווק עסקים

פרסום עסקים 
פרסום לעסקים

קידום אונליין לעסקים – על הנפח של קידום אונליין בעולם שיווק ופרסום העסקים בימינו  וכיצד קידום אונליין תפס מקום כה גדול בעולם זה

עולם הקידום של עסקים וחברות, כלומר עולם השיווק והפרסום הינו עולם אשר היה קיים מאז ומתמיד. העקרון תמיד היה פשוט מאוד וזהה – בעלי עסקים,

משרד פרסום חרדי
בלוג

משרד פרסום חרדי

תעשיית הפרסום היא תעשייה שרק הולכת וגדלה משנה לשנה, כאשר משרדי הפרסום עובדים ללא הרף כדי לחשוב על מהלכים שיווקיים חדשניים ואיכותיים שיצליחו למשוך אליהם