השאירו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני חינם!!!

בניית אתר וורדפרס מחיר

בניית אתר וורדפרס מחירבתקופת הקורונה הרבה מאוד עסקים העבירו את העניינים העסקים שלהם לאינטרנט, שהוא היה בין המקומות הבודדים שאפשרו לקהל הצרכנים לקבל שירות, לרכוש מוצרים ולקבל מידע מעסקים שנאלצו להיסגר בגלל הסגרים. כיום לאחר שפאניקת הנגיף מאחורינו וכמעט כולם מחוסנים או לפחות מחלימים, שלל עסקים ממשיכים לנהל את עסקיהם באופן מקוון הודות ליעילות שמהלך זה העניק להם, וכן גם לקהל הלקוחות שלהם.

כתוצאה מכך עלה הביקוש עבור עסקים חדשים וותיקים להקמת אתרי אינטרנט איכותיים שימצא ברחבי הרשת, כשהשאיפה היא למצוא בונה אתרים שיצליח לבנות אתר איכותי, מקצועי ומעוצב שגם לא יעלה סכומי כסף גדולים. המענה הטוב ביותר לכך היה האפשרות להקים אתר באמצעות מערכת וורדפרס, ובמאמר הנוכחי נרחיב על הנושא של בניית אתר וורדפרס מחיר.

בניית אתר – אילו עסקים צריכים להחזיק אתר אינטרנט?

בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים כיום, כל עסק חייב שיהיה לו אתר אינטרנט נגיש עבור קהל הגולשים, בין אם מדובר על עסק קטן, עסק חדש או אפילו אנשים פרטיים שהם עוסקים פטורים/מורשים שמנהלים עסק עצמאי בביתם. כיוון שהצרכנים של היום צורכים אינספור מידע דרך רשת האינטרנט, זה המקום האידיאלי לבעלי עסקים לפרסם את עצמם כדי להיכנס לתודעה של קהלי יעד רלוונטיים עבורם.

בניית אתר וורדפרס – מה זה אומר ולמה זה כדאי?

כשמדברים על בניית אתר וורדפרס, הכוונה היא לבחור באפשרות של הקמת אתר דרך מערכת וורדפרס. זוהי מערכת ניהול תוכן הפועלת על קוד פתוח, וכך למעשה היא מאפשרת לבנות אתר בצורה הרבה יותר מהירה, פשוטה ונוחה ללא כל צורך בידע טכני בתחום פיתוח התוכנה. 

הודות למערכת וורדפרס. כל בעל עסק יכול לקבל אתר אינטרנט איכותי ומעוצב בזמן מהיר, ואם מדובר באתר קטן אפילו מספר ימים לאחר סיום האפיון שלו. בנוסף, מערכת וורדפרס מאפשרת לכל בעל אתר לשלוט על האתר שלו בצורה קלה ופשוטה יותר, ללא צורך בקבלת הסברים מעמיקים ומורכבים על הפעלת המערכת ועדכון/העלאת תכנים חדשים.

סוגי אתרי אינטרנט לעסקים

  • אתר תדמית – אתר בסיסי המהווה מעין כרטיס ביקור לעסק.
  • אתר בלוג – אתר בסיסי נוסף שמשמש ליצירת תוכן ברשת, ומבנה הדפים בו הוא קבוע לרוב.
  • אתר וירטואלי/אתר מסחר – אתר שמאפשר לרכוש דרכו מוצרים/שירותים אונליין באמצעות מערכת סליקה מאובטחת.
  • פורטל – אתר אינטרנט גדול ודינאמי המכיל שלל נושאים, ולכן גם שלל עמודי אינטרנט.

בניית אתר וורדפרס מחיר – כמה זה יעלה לכם?

השאלה הזו מעסיקה הרבה מאוד בעלי עסקים שרוצים להחזיק נכס דיגיטלי איכותי, שגם נראה טוב וגם ימשוך אליו כמה שיותר גולשים רלוונטיים. אבל למרות הלהיטות בקבלת תשובה חד משמעית לשאלה, המציאות היא שאין תשובה אחידה לכך כיוון שעלויות בניית אתרים כרוכות בהרבה מאוד משתנים.

בראש ובראשונה תלוי באיזה אתר מדובר, כי כפי שניתן לראות יש שלל סוגים של אתרי אינטרנט, והבנייה והפיתוח של כל אחד מהם דורש הליכי עבודה שונים. אתר תדמית הוא לרוב אתר בסיסי עם כמה דפי אינטרנט בודדים שיש לבנות ולפתח, ולכן העלות שלו תהיה בין 2000-10,000 ₪. לעומת זאת, אתרי מסחר שמשמשים לרכישה של מוצרים/שירותים באופן מקוון הינם מורכבים יותר מבחינת בנייה שלהם, ולכן עלויות ההקמה שלהם יכולות להתחיל מ-10 אלף ₪ ולעלות ככל שמדובר על אתר מורכב וגדול יותר, וכן אם הדרישה היא לבנות אתר מיוחד מבחינת המערכת שלו.

באופן כללי כדאי לזכור שתהליכי בניית אתר וורדפרס מחיר יהיו זולים יותר לעומת בנייה של אתר בקוד סגור, אך העלויות הסופיות משתנות בהתאם לפרמטרים כמו סוג אתר, מורכבותו, דרישות בעל האתר וכמובן מקצועיות של בונה האתר.

האם אפשר לבנות אתר לבד?

כן, אבל זה בכלל לא מומלץ. למרות שאתרי וורדפרס מבוססים על מערכות ניהול תוכן, ולכן הן גם מאוד נוחות וידידותיות לשימוש, בנייה והקמה של אתר אינטרנט מאפס יכולה להיות לא פשוטה ואף מאתגרת – במיוחד לאלו שלא מחזיקים בידע טכני בסיסי. בנוסף לכך, כדי להגיע לאתר אינטרנט מרשים ואיכותי שייצור את האפקט הנכון עבור הגולשים, וכן גם רושם והערכה למותג שלכם, רצוי לדעת באילו תבניות וכלי עיצוב מתאימים יש להשתמש בוורדפרס כדי לייצר אתר מעוצב ומושך.

קיימים שלל סרטונים ומדריכים מפורטים שיסייעו לכל אחד להקים בעצמו אתר אינטרנט, אך גם לאלו שיש את הסבלנות והידע הבסיסי ייקח לא מעט זמן עד להשגת אתר אינטרנט איכותי ואפקטיבי שיתאים לצרכים של העסק. בדרך כלל שמדובר על אתר אינטרנט שהוא בלוג, מדובר על אתר בסיסי לחלוטין שמכיל לרוב עמוד אחד ומגוון עמודי פוסטים, שאותם אפשר לבנות לבד אם לא רוצים להשקיע בעיצוב.

בשורה התחתונה, אם הצורך שלכם הוא באתר אינטרנט בסיסי וראשוני בלבד כמו אתר בלוג להעלאת תכנים ומאמרים, תוכלו לבנות כזה בעצמכם עם סבלנות ולמידה עצמית. כדי לבנות אתר איכותי לעסק שימתג אתכם כמו שצריך ,כדאי לפנות לבונה אתרים מקצועי שיידע כיצד לעשות זאת בצורה טובה.

אסטרטגיות שיווק
פרסום לעסקים

פרסום דיגיטלי לעסקים –כל מה שרציתם לדעת על פרסום דיגיטלי לעסקים שלכם, וטיפים רלוונטיים עבורכם בעלי העסקים

עולם הפרסום והשיווק משחר ההיסטוריה, ועד לכניסת השיווק הדיגיטלי והאינטרנטי לחיינו משחר ההיסטוריה של עולם המסחר, בעלי עסקים הבינו את החשיבות של פרסום ושיווק עסקים

פרסום עסקים 
פרסום לעסקים

קידום אונליין לעסקים – על הנפח של קידום אונליין בעולם שיווק ופרסום העסקים בימינו  וכיצד קידום אונליין תפס מקום כה גדול בעולם זה

עולם הקידום של עסקים וחברות, כלומר עולם השיווק והפרסום הינו עולם אשר היה קיים מאז ומתמיד. העקרון תמיד היה פשוט מאוד וזהה – בעלי עסקים,

משרד פרסום חרדי
בלוג

משרד פרסום חרדי

תעשיית הפרסום היא תעשייה שרק הולכת וגדלה משנה לשנה, כאשר משרדי הפרסום עובדים ללא הרף כדי לחשוב על מהלכים שיווקיים חדשניים ואיכותיים שיצליחו למשוך אליהם