השאירו פרטים וקבלו ייעוץ ראשוני חינם!!!

בניית אתר אינטרנט בעצמך

בניית אתר אינטרנט בעצמךעסקים רבים הבינו שאם אין להם נוכחות ברשת האינטרנט, הם כאילו לא קיימים עבור קהל יעד מסוים, שאלו הם אותם גולשים שעושים שימוש שוטף ברשת כדי לצרוך תכנים מסוגים שונים, וכן גם לבצע רכישות מקוונות בצורה יעילה, מהירה ופשוטה יותר. לכן בין אם יש לכם עסק קטן שמוכר מוצרים, עסק בינוני שמציע שירותים או אפילו עסק שמספק מידע לציבור הרחב – כדאי שתעבירו את הפעילות העסקית שלכם לרשת האינטרנט, בנוסף לפעילות העסקית השוטפת השגרתית שאתם מנהלים בחנות/משרד או כל עסק אחר.

כדי שתוכלו להציע את השירותים/מוצרים/מידע שלכם לקהל הגולשים בגדול בצורה נגישה, עליכם להחזיק באתר אינטרנט איכותי ונוח לשימוש שניתן למצוא אותו ברחבי האינטרנט. בעבר היה נהוג לפנות למתכנתים מקצועיים שיבנו אתרי אינטרנט ייעודיים בהתאמה אישית, אך כיום מדובר על פעולה שאפשרית גם עבור אנשים שלא מחזיקים בידע טכני בתחום הפיתוח.

בניית אתר אינטרנט לבד – לא מורכב כמו שחשבתם

לא טעיתם, גם אתם כמו כל אחד אחר יכולים לבנות במו ידיכם אתר אינטרנט נגיש ונוח לשימוש, ללא צורך ברישום ללימודי תוכנה או מדעי המחשב. אם בעבר בנייה ופיתוח אתרים היו מורכבים משפות קוד מורכבות, כיום ניתן לעשות את זה בצורה ידידותית ופשוטה באמצעות מערכות ניהול תוכן (CMS). מערכות אלו הינן תוכנות מחשב מוכנות לשימוש, ולכן מאפשרות לכל אדם להשתמש בהן כדי להקים אתר אינטרנט מאפס וללא ידע בקודים, שפות פיתוח או כל רקע טכני אחר.

בניית אתר אינטרנט בעצמך – כיצד זה אפשרי?

מערכות ניהול תוכן בנויות כמו מערכות סטנדרטיות של תכונות מחשבים, כך ששימוש ראשוני בהם יעניק לבונה האתר את כל הכלים להתחיל ולבנות אתר אינטרנט עם דפי אינטרנט ממשיים, שלאחר חיבורם לשרת אחסון וירטואלי יוכלו להיות מוצגים ברשת האינטרנט. מערכת ניהול התוכן מאפשרת בכמה לחיצות עכבר וממשק נוח וברור מאוד ללוות את בונה האתר צעד צעד, עם תבניות עיצוב משתנות, פיצ'רים מסוגים שונים וגם כמובן כלים בסיסיים שיאפשרו להקים אתר אינטרנט בסיסי.

למרות שהשימוש בפלטפורמות ניהול תוכן הללו הוא ברור ונוח, רצוי מאוד להיעזר במדריכים שונים בתחום בניית אתר אינטרנט בעצמך, בין אם אלו מדריכים כתובים או מדריכים מצולמים, רק חשוב שהם יהיו מקיפים ויעניקו מידע שלב אחר שלב בתהליך בניית האתר.

פלטפורמות ייעודיות לבניית אתרים לבדפלטפורמות ייעודיות לבניית אתרים לבד

כאמור, בניית אתר אינטרנט בעצמך אפשרית רק בזכות אותן מערכות ניהול תוכן שמשתמשות בקוד פתוח, ולכן גם נגישות לכולם בצורה חופשית ופשוטה. כיום אפשר למצוא סוגים שונים של מערכות כאלו:

  • וורדפרס WordPress – זוהי מערכת ניהול תוכן הכי נפוצה כיום, ולמעשה גם בין הפופולריות שיש בין אלו שרוצים לבנות אתר אינטרנט בעצמם. ההתקנה של המערכת על גבי המחשב היא די פשוטה, וממשק המערכת עצמה הוא מאוד נוח וידידותי ומאפשר מגוון של תוספי ותבניות עיצוב.
  • וויקס WIX מערכת תוכן נוספת ופופולרית, המתבססת על עורך וויזואלי קל לשימוש וברור גם לאנשים ללא ידע טכני. יש משתמשים שיוכלו למצוא את הממשק הזה מאוד נוח לשימוש לצורך בניית אתר, במיוחד אנשים שרוצים אתר לצרכי תדמית כמו מעצבים שמציגים את עבודותיהם, או בלוגרים שמעלים תכנים שונים באופן שוטף. 
  • אישופ e-shop – זוהי מערכת תוכן שפותחה בארץ, והיא משמשת לבנייה של אתר וירטואלי שאלו הם אתרי מסחר מקוונים. יש לדעת כי מערכת זו מאפשרת הקמה של אתר מסחר רק בארץ.
  • שופיפאיי Shopify – בשונה ממערכת אישופ שהיא ישראלי., מערכת שופיפאיי היא בינלאומית ולכן מאפשרת לבנות אתר מסחר בינלאומי עם שלל תבניות עיצוב.
  • דרופל Drupal – למרות שזוהי מערכת ניהול תוכן שנחשבת "מוכנה לשימוש", מדובר על מערכת מעט יותר מורכבות מאלו האחרות שציינו, ולכן בניית אתר באמצעותה נחשב לתהליך מורכב שדורש ידע טכני בתחום הפיתוח.
  • ג'ומלה !Joomla – מערכת ניהול תוכן נוספת שהיא חופשית לשימוש ונוחה עבור אל ושרוצים לבנות אתר בעצמם, אם כי היא פחות מוכרת ונפוצה בשימוש עבור אלו שמעולם לא התנסו בה בעבר.

איזו פלטפורמה היא הכדאית ביותר?

בין היצע מערכות ניהול התוכן הקיימות כיום, קשה להצביע על המערכת המומלצת והטובה ביותר כיוון שבחירה זו תלויה בשלל משתנים כמו סוג האתר שרוצים לבנות, הגודל והמורכבות שלו מבחינת דפי אינטרנט, אילו אפשרויות עריכה/בנייה רוצים שיופיעו בממשק הניהול, וכן גם האפשרויות של תהליכי הקידום (SEO) שמערכת ניהול התוכן מאפשרת.

אפשר להגיד כי הביקוש הרב ביותר הוא עבור בניית אתרים באמצעות וורדפרס, כשמערכת וויקס היא האופציה השנייה המועדפת ביותר על אנשים שרוצים לבנות אתר בעצמם. וורדפרס מציעה מגוון תבניות עיצוב, תוספים ופיצ'רים אך בעיקר מתאימה את עצמה לתהליכי קידום האתר שרוצים לעשות – כי בזירה התחרותית ברשת לא מספיק רק לבנות אתר אינטרנט, אלא צריך לעשות את הכל כדי שהוא יהיה יקבל חשיפה רחבה ויופיע בראש תוצאות החיפוש של הגולשים. 

 

אסטרטגיות שיווק
פרסום לעסקים

פרסום דיגיטלי לעסקים –כל מה שרציתם לדעת על פרסום דיגיטלי לעסקים שלכם, וטיפים רלוונטיים עבורכם בעלי העסקים

עולם הפרסום והשיווק משחר ההיסטוריה, ועד לכניסת השיווק הדיגיטלי והאינטרנטי לחיינו משחר ההיסטוריה של עולם המסחר, בעלי עסקים הבינו את החשיבות של פרסום ושיווק עסקים

פרסום עסקים 
פרסום לעסקים

קידום אונליין לעסקים – על הנפח של קידום אונליין בעולם שיווק ופרסום העסקים בימינו  וכיצד קידום אונליין תפס מקום כה גדול בעולם זה

עולם הקידום של עסקים וחברות, כלומר עולם השיווק והפרסום הינו עולם אשר היה קיים מאז ומתמיד. העקרון תמיד היה פשוט מאוד וזהה – בעלי עסקים,

משרד פרסום חרדי
בלוג

משרד פרסום חרדי

תעשיית הפרסום היא תעשייה שרק הולכת וגדלה משנה לשנה, כאשר משרדי הפרסום עובדים ללא הרף כדי לחשוב על מהלכים שיווקיים חדשניים ואיכותיים שיצליחו למשוך אליהם