בניית אתרים לעורכי דין

בניית אתרים לעורכי דיןבעידן של היום, אם אתה לא נמצא באינטרנט אתה לא קיים. כל עורך דין צריך אתר שיגרום לו לבלוט מעל המתחרים שלו, ויעזור לו באיתור לקוחות חדשים. ישראל היא שיאנית בכל הקשור למספר עורכי הדין, עם עורך דין אחד על כל 128 נפשות. ברור אם כך, שהתחרות בענף היא לא פשוטה. זאת הסיבה שעליכם לדאוג לאתר מקצועי ומעוצב היטב. כל מה שצריך לדעת על בניית אתרים לעורכי דין במדריך הבא.

 

בניית אתרים לעורכי דין – למה כל עורך דין צריך אתר?

נתחיל במעט נתונים כדי לסבר את האוזן:

  • ע"פ דוח של חברתGLawBAL  1 מכל 128 אזרחים ישראלים הוא עורך דין.
  • ישראלית היא שיאנית במספר עורכי הדין. לשם השוואה, בארה"ב הנתון עומד על עורך דין אחד ל-240 נפשות.
  • עם עשרות אלפי אתרים בארץ, אתם צריכים למצוא את הדרך לבלוט מעל המתחרים שלכם.
  • רוב הלקוחות כיום עורכים בירור באינטרנט לפני שהם רוכשים שירות או מוצר.

בניית אתרים לעורכי דין – להפוך את תנועת הגולשים ללידים

אתר אינטואיטיבי ונוח לשימוש יעזור לכם להפוך את הגולשים באתר ללקוחות שמכניסים כסף. לקוחות פוטנציאלים מחפשים שירותי עריכת דין ברשת מדי יום. כדי לבלוט מעל המתחרים שלכם, האתר שלכם צריך להיות מקצועי ומוקפד עד לפרט האחרון. אתר שיסומן על-ידי גוגל כבעל סמכות ימשוך אליו תנועת גולשים גדולה. מהו אתר בעל סמכות וכיצד משיגים אותה? מייד נסביר.

קראו עוד: שיווק עורכי דין

סמכות באינטרנט – מה זה אומר ולמה זה חשוב?

כדי להגיע לעמוד הראשון של גוגל, עליכם להשקיע עבודה רבה במלאכת קידום האתר. האלגוריתם של גוגל מציג בתוצאות הגבוהות אתרים שהוא מזהה כבעלי סמכות. בניית הסמכות לאתר דורשת השקעה לאורך זמן. כיצד האלגוריתם של גוגל מזהה סמכות? לאף אחד אין תשובה מדויקת, אבל על-פי ההשערות יש כמה גורמים שמייצרים סמכות בעיני גוגל: קישורים נכנסים מאתרים חיצוניים, תנועה ישירה של גולשים לאתר שלכם, תוכן איכותי ומקצועי כולל בלוג ומאמרים, עיצוב האתר בהתאם לחוקי גוגל, וכמובן השכלה והכשרה (חשוב מאד לפרט עליה ככל האפשר בעמוד האודות שלכם).

 

בניית אתרים לעורכי דין – איך לבלוט מעל השאר?

ראשית, הגדירו את השירותים שאתם מציעים בצורה ברורה והסבירו ללקוח מה הוא ירוויח אם יפנה דווקא אליכם. עליכם להסביר ללקוחות מה מייחד דווקא אתכם ואת המשרד שלכם, מה הופך אתכם לשונים מהשאר. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת, היא לספק מידע בעל ערך לגולשים שלכם. אתר שיש בו מידע מקצועי ומאמרים איכותיים יגרום ללקוחות לזהות אתכם כעורכי דין מקצועיים, שכדאי לרכוש את שירותיהם. מעבר לכך, כפי שהסברנו קודם זה יועיל לכם מבחינת קידום הסמכות שלכם במנועי החיפוש. אין לכם זמן לכתוב מאמרים בעצמכם? השקיעו בכותב תוכן מקצועי שיעשה זאת עבורכם, רצוי שהכותב יהיה בעל ידע משפטי.

קראו עוד: מדוע בניית אתר לעורכי דין היא משימה מורכבת ומיוחדת?

כיצד להשתמש באתר שלכם כדי ליצור תדמית ייחודית?

חלק מהותי בבניית אתר מצליח לעורכי דין קשור למיתוג. עליכם למתג את עצמכם בכל האמצעים העומדים לרשותכם, כולל לוגו מעוצב שיופיע באתר ובכל הרשתות החברתיות שלכם. כדי לייצר תחושה של קרבה ואנושיות, רצוי לשלב פורטרטים מקצועיים שלכם ברחבי האתר. אנשים אוהבים לראות פנים, זה ממוסס את הספקות והחששות.

 

על מה חשוב להקפיד בבניית אתר לעורך דין?

כדי שהאתר שלכם יתפקד בצורה חלקה, יש מספר כללי אצבע שחשוב להקפיד עליהם:

  • ניווט פשוט באתר – באמצעות תפריט ברור שנמצא בראש האתר ותיבת חיפוש.
  • גרסה סלולרית מותאמת – רבים מהגולשים שלכם יגיעו דרך הסלולר, לכן חשוב ליצור גרסה המותאמת למובייל.
  • נוחות הקריאה – הקפידו לחלק לפסקאות קצרות את הטקסטים באתר שלכם. הדגישו את הכותרות בצורה ברורה, כדי שהגולשים ימצאו בקלות את המידע שהם מחפשים.
  • זמן טעינה – חשוב שהאתר שלכם ייטען במהירות. הקפידו לכווץ את התמונות המופיעות באתר והימנעו מאלמנטים מכבידים כמו הנפשות ואנימציות.

 

איזה עמודים צריכים להופיע באתר לעורך דיןאיזה עמודים צריכים להופיע באתר לעורך דין?

מלבד עמוד הבית, חשוב לכלול באתר שלכם עמוד אודות שבו תסבירו לגולשים את החזון והערכים שלכם. ציינו את ההשכלה והתארים שלכם. מלבד עמוד האודות, חשוב לכלול עמוד שמפרט על השירותים שאתם מספקים ועל תחומי ההתמחות שלכם. עמוד נוסף שחובה לכלול באתר לעורכי דין הוא עמוד יצירת קשר, כולל טופס לשליחת הודעה ודרכים נוספות ליצור עימכם קשר, כמו טלפון וכתובת מייל. 

 

החשיבות של בלוג באתר לעורך דין

בלוג הוא כלי שיווקי נהדר שיכול לקדם את האתר שלכם באופן משמעותי. בעלי עסק עם בלוג שמתעדכן באופן שוטף, זוכים לתנועת גולשים גדולה יותר. בלוג משפטי יקדם את הסמכות של האתר שלכם. סביר להניח שהגולשים מחפשים בעיות משפטיות שונות בגוגל. מאמר עם תשובות לשאלות הללו, ימשוך את הגולשים להיכנס דווקא לאתר שלכם ובהמשך לשכור את השירותים שלכם. שימו לב, רצוי להימנע מביטויים משפטיים וניסוחים גבוהים מדי. השפה צריכה להיות מקצועית, אך פשוטה וברורה לקהל הרחב.

קראו עוד: בניית אתר אינטרנט למשרד עורכי דין

השתמשו בוידאו בלוגינג כדי לקדם את עצמכם

דרך נהדרת לשווק את עצמכם היא באמצעות סרטוני וידאו בנושאים משפטיים. את הסרטונים תוכלו לשלב באתר שלכם, ולעלות לרשתות החברתיות, כולל יוטיוב. הסרטונים לא צריכים להיות ארוכים, סרטונים קצרים באורך של שלוש דקות ומטה יעשו את העבודה. סרטוני וידאו מנגישים לקהל הרחב מידע מקצועי באופן פשוט. בנוסף, סרטוני וידאו מקדמים את האתר שלכם במנוע החיפוש. בסוף הסרטון חשוב לשלב הנעה לפעולה – הזמינו את הצופים ליצור איתכם קשר כדי לקבל עזרה משפטית.

 

כיצד לעצב נכון אתר לעורך דין?

לפני שאתם בוחרים סכמת צבעים לאתר, כדאי שתדעו: לצבעים שתבחרו יש אפקט פסיכולוגי על הגולשים שלכם. צבע יכול לעורר רגש בגולשים. גוונים כחולים ישדרו תחושה של ידע, ביטחון, הצלחה ואמון. לכן, משרדים רבים בוחרים בעיצוב עם גוונים כחולים. בחירה נוספת שיכולה להתאים לעורכי דין, היא עיצוב בגוונים של אדום. הצבע האדום מושך תשומת לב ומייצר תחושה של כוח ודחיפות. מעבר לבחירת הצבעים, חשוב להשתמש בצבעים עם קונטרסט גבוה, כלומר טקסט כהה על רקע בהיר.

השתמשו ברשתות החברתיות כדי לקדם את האתר שלכם

עורכי דין יכולים להפיק תועלות רבה מנוכחות דיגיטלית ברשתות החברתיות. דאגו להקים עמוד פייסבוק, טוויטר ועמוד לינקדין. השתמשו בסטוריטלינג כדי לשווק את עצמכם ברשתות החברתיות. הסבירו לגולשים מי אתם, במה אתם מאמינים ואיך תוכלו לעזור להם. אנשים מאד אוהבים לשמוע סיפורים אישיים. ספרו להם על המסע שעברתם כדי להפוך לעורכי דין. ספרו להם על המוטיבציה שמניעה אתכם לעסוק בתחום שלכם. השתמשו בתמונות שלכם כדי להעניק מימד אישי לסיפור שלכם.

 

לסיכום

עם התחרות הגדולה בשוק עריכת הדין, חשוב לדאוג לאתר מקצועי ומוקפד. האתר הוא כרטיס הביקור שלכם, באמצעותו תשיגו לקוחות חדשים. הקפידו על עיצוב אלגנטי וממשק נוח באתר שלכם. ספקו לקוראים שלכם מידע בעל ערך, באמצעות מאמרים, בלוגינג וסרטוני וידאו. הדגישו את הסיפור שלכם באמצעות סטורטינלג, ספרו על הערכים שלכם ועל מה שמייחד אתכם מעורכי דין אחרים. לבסוף, דאגו לקדם את עצמכם באמצעות הרשתות החברתיות. הדרך מכאן לצמרת היא עניין של זמן.

מחירון בניית אתרים
בניית אתרים

מחירון בניית אתרים

כיום עולם העסקים מתנהל ברובו ברשת. השיווק, המיתוג, משיכת הלקוחות ואף מכירת מוצרים מתבצעים אונליין. לכן, על מנת להצליח למשוך לקוחות ולהגדיל רווחים חשוב לבנות

בניית אתרים

בניית אתר אינטרנט חינם

מאמר זה מכסה סקירה נרחבת לגבי כמה מהכלים הפופולריים ביותר לבניית אתרים בחינם וכמו כן, מדריך זה יכלול מידע והכוונה כיצד לבחור כלי שמתאים לצרכים

בניית אתרים

בניית אתר מכירה באינטרנט

בניית אתר מכירה באינטרנט היא אינה משימה כל כך מסובכת כמו שזה נשמע. עם זאת, בניית אתר מכירות באינטרנט היא לא המשימה היחידה שתצטרכו לצלוח

בלוג

ג'ינגלים מקפיצים לעסקים

תגידו, קורה לכם שפתאום משום מקום אתם מתחילים לזמזם את הנעימה של פרסומת כל שהיא מהטלוויזיה או מהרדיו, פרסומת כזו ששואבת את המקור שלה משיר

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

עיקרי הדברים:

מחירון בניית אתרים

מחירון בניית אתרים

כיום עולם העסקים מתנהל ברובו ברשת. השיווק, המיתוג, משיכת הלקוחות ואף מכירת מוצרים מתבצעים אונליין. לכן, על מנת להצליח למשוך לקוחות ולהגדיל רווחים חשוב לבנות

קרא עוד »

בניית אתר אינטרנט חינם

מאמר זה מכסה סקירה נרחבת לגבי כמה מהכלים הפופולריים ביותר לבניית אתרים בחינם וכמו כן, מדריך זה יכלול מידע והכוונה כיצד לבחור כלי שמתאים לצרכים

קרא עוד »
050-2445-435

רוצה שגשוג והצלחה כלכלית

אנחנו מדברים תוצאות - לידים לעסק שלך!

מלאו פרטים בטופס וקבלו ייעוץ ראשוני ללא עלות.