בניית אתרים בחינם – החשיבות של אתר אינטרנט חדשני עבור העסק שלכם והדגשים השונים שעליכם לשים לב אליהם

בניית אתרים בחינם – למה אתרי אינטרנט הפכו להיות כל כך פופולאריים?

נסו לעשות את הדבר הבא – תחשבו על עסק כלשהו, חברה שאתם מכירים, נותן שירות או ספק כלשהו, מוצר או מותג, וכדומה, שלא מחזיקים בידם אתר אינטרנט או לפחות דף באחת מהרשתות החברתיות המובילות. סביר להניח שלא תוכלו למצוא דבר כזה (אם מצאתם, תפנו אותם בדחיפות לקרוא את המאמר הזה) שכן בשנת 2022, מרבית בעלי העסקים והחברות בעולם הבינו את החשיבות של רשת האינטרנט עבור קידום העסק שלהם, וכתוצאה מכך הקימו אתרי אינטרנט עבור העסק או החברה שלהם.

מדוע כל עסק חייב אתר?

זה פשוט מאוד. משום שהגולשים, הקהל, האנשים שבאמת ירכשו את המוצר או יביעו עניין מהותי בשירות/שירותים שאתם והעסק שלכם מציעים נמצאים אונליין. הם מחפשים אתכם כלבניית אתרים בחינם היא אופציה נהדרת עבור בעלי עסקים וחברות קטנות, אשר אינן מחזיקות בתקציב עתק עבור שיווק ופרסום העסק שלהם המדיה האינטרנטית. הזמן. אתר אינטרנט מביא איתו מגוון רחב של יתרונות. אתר אינטרנט הוא נכס שבו אנחנו משקיעים בטווח הרחוק. בעתיד הוא יכול להיות שווה הרבה מאוד ולא רק זה. אתר אינטרנט מאפשר להציג לגולשים שלנו את כל המידע החשוב, המהותי, הרלוונטי בלי להסתבך. זו הדרך לגעת ברגשות, להפעיל את הדמיון ובעצם לשווק את העסק שלנו במגוון של דרכים. עסקים שאין להם אתר אינטרנט פשוט מאוד נשארים מאחור ומשאירים יותר נתח שוקל מתחרים שלהם. אז נכון, כדי לבנות אתר צריך זמן, צריך משאבים, אבל אם אין לכם את האפשרות מבחינה כלכלית לפתח אתר שעולה הרבה כסף, גם אתם יכולים לבנות את האתר הראשוני שלכם בחינם.

למה דווקא בחינם?

בניית אתרים בחינם היא אופציה נהדרת עבור בעלי עסקים וחברות קטנות, אשר אינן מחזיקות בתקציב עתק עבור שיווק ופרסום העסק שלהם המדיה האינטרנטית. במאמר הבא תוכלו להרחיב את הידע על עולם השיווק והפרסום הדיגיטליים, על יתרונות וחסרונות של אתר אינטרנטי חדשני על העסק שלכם, וכמו כן על טיפים ודגשים חשובים ורלוונטיים עבור בניית אתרים בחינם בשביל העסק או החברה שלכם. חשוב לדעת דבר אחר! זה נכון שיש פלטפורמות המאפשרות לבנות אתר אינטרנט בחינם כמו למשל וויקס או וורדפרס, ועדיין תצטרכו להשקיע סכום מסוים של כסף באחסון האתר, בבחירת לינק לאתר וכמובן בקידום ושיווק שלו. בלי זה, לא תזכו להכרה.

בניית אתרים בחינם – על עולם השיווק והפרסום הדיגיטלי, ועל המהפך שעולם זה עבר בשנים האחרונות.

עולם השיווק והפרסום היו קיימים עוד לפני שבעלי עסקים וחברות יכלו לבחור את האופציה של בניית אתרים בחינם. מאז ומתמיד המטרה והיעד העיקריים של בעלי אותם עסקים וחברות הייתהעולם השיווק והפרסום היו קיימים עוד לפני שבעלי עסקים וחברות יכלו לבחור את האופציה של בניית אתרים בחינם. מאז ומתמיד המטרה והיעד העיקריים של בעלי אותם עסקים וחברות הייתה  ברורה ברורה – כל עסק מעוניין להגדיל את רמת ההכנסה החודשית שלו בעסק, ובשל כך עליו להגדיל את מאגר הלקוחות הקיים, זאת על ידי הגעה והשגה של לקוחות פוטנציאליים עבור העסק, החברה, או המותג שלו. טרם כניסת האינטרנט והרשתות החברתיות לעולם שלנו, שיטות ודרכי הפרסום והשיווק היו שונות ומגוונות – החל משלטי חוצות באתרים מרכזיים ונקודות מרכזיות, פרסומות טלוויזיה בערוצי החדשות והטלוויזיה המובילים, מודעות וכרזות בכתבי עת ועיתונים, וכדומה.

האופציות אשר היו ניתנות בפני בעלי עסקים, חברות, ומוצרים דאז היו בעיקר יקרות, אשר דורשות השקעה של משאבים רבים כגון זמן, כסף, וכוח אדם רב, אולם כיום עולם זה הפך להיות לפשוט הרבה יותר, כאשר ניתן להגיע לתוצאות שיווקיות יפות מאוד כמעט לבד לגמרי, לדוגמה באמצעות בניית אתרים בחינם. עליכם להבין – המעבר של בעלי עסקים וחברות למדיה האינטרנטית אינה סתמית, וכמובן שתהליך זה התרחש בעולם יד ביד עם הקדמה הטכנולוגית בעולם. אם בעבר אנשים היו עורכים את הקניות שלהם בדרכים פיזיים בלבד, כלומר היה עליהם להגיע פיזית לחנויות השונות, אזי שכיום בן אדם לא צריך לזוז מהכורסה על מנת לקנות אוכל לבית, להזמין מכנסיים חדשים, או לקנות למישהו אהוב מתנה לחג. על פי סקרים שבוצעו ברחבי אירופה, נכון לשנת 2020 כ85 אחוז מהאנשים העידו על עצמם כי הם מבצעים לפחות חלק מהקניות והרכישות שלהם דרך האינטרנט, או שהם היו מעוניינים להתחיל לבצע את הקניות שלהם בשיטה ודרך זו. עם כך, הבנתם את החשיבות של אתר אינטרנט עבור העסק שלכם והקידום שלו, כעת נותר לנו להבין כיצד תוכלו לממש ולבצע בניית אתרים בחינם.

בניית אתרים בחינם – על מה חשוב לשים דגש כאשר נבנה את אתר האינטרנט הראשון שלנו?

טרם כניסתכם לעולם בניית האתרים בחינם, חשוב להבין – בניית אתר אינטרנט והכנסת העסק שלכם לעולם השיווק והקידום הדיגיטליים הינם צעדים משמעותיים אשר לא מסתכמים אך ורקכיום עולם זה הפך להיות לפשוט הרבה יותר, כאשר ניתן להגיע לתוצאות שיווקיות יפות מאוד כמעט לבד לגמרי, לדוגמה באמצעות בניית אתרים בחינם בבניית אתר האינטרנט. טרם התחלתכם, חשוב מאוד לבנות אסטרטגיה מקיפה עבור פרסום וקידום העסק שלכם. עליכם להגדיר מטרות יעד ויעדים אליהם את מתכוונים להגיע, ולפי כך להכווין את הצעדים אשר תבצעו בעולם זה על מנת להשיג ולהגיע למטרות ויעדים אלה. מטרות ויעדים שתוכלו להציב לעצכם לדוגמה – הגעה לקהל לקוחות פוטנציאליים והגדלת מאגר הלקוחות של העסק, שמירה על מאגר הלקוחות הקיים בעסק שלנו בתור קהל לקוחות נאמן למוצר הבלעדי שלנו, חיזוק הקשר הבין אישי שלנו מול הלקוחות שלנו, ועוד.

במידה שאינכם בינים מספיק בעולמות אלה, אין לכם בעסק אדם או אגף אשר מתעסקים ואחראיים על תחום השיווק והפרסום בעסק, או שאתם סתם מעוניינים בהכוונה טרם כניסתכם לעולם זה, ניתן לשכור את שירותיהם של אנשי שיווק וחברות פרסום על מנת שיעזרו לכם בתהליך זה. חשוב מאוד לבחור נותן שירות או חבר שתעבדו איתה על פי ניסיון בעולם השיווק, התעסקות וידע קודם בבניית אתרים אינטרנטיים, המלצות חמות מעסקים אחרים שעבדו איתם, ועוד. בנוסף לכך, ישנה אופציה פשוטה יותר שבה תוכלו לרכשו קורס אונליין של שיווק דיגיטלי ובניית אתרים בחינם, ובכך להכשיר את עצמכם או את אחד העובדים בחברה שלכם להיות מומחה דיגיטלי ובניית אתרים.

בניית אתרים בחינם – לאחר שבנינו אסטרטגיית שיווק נרחבת לעסק שלנו, מה עלינו לעשות עכשיו כדי לבנות אתר אינטרנטי חדשני ויעיל?

בסופו של דבר, עליכם לזכור כי עם כניסת ומעבר חברות ועסקים רבים לעולם השיווק הדיגיטלי ובניית אתרי האינטרנט, אזי שיש כיום תחרות רבה בתחום זה. כמעט לכל עסק יש אלפי מתחריםטרם כניסתכם לעולם בניית האתרים בחינם, חשוב להבין – בניית אתר אינטרנט והכנסת העסק שלכם לעולם השיווק והקידום הדיגיטליים הינם צעדים משמעותיים אשר לא מסתכמים אך ורק  בבניית אתר האינטרנט. רק באזור שלו, ויש לזכור כי אזור גאוגרפי אינו משפיע כמו פעם על מאגר הלקוחות הפוטנציאלי שלכם (בשל התקדמות הסחר הדיגיטלי בעולם). בניית אתרים בחינם אומנם נראת פשוטה, אך ישנם מאפיינים ודגשים רבים שעליכם לשים לב אליהם על מנת שלקוחות פוטנציאליים ואנשים ברחבי הרשת ישימו לב ויתלהבו מהמוצר שאתם מוכרים.

חשוב להבין – בגלל שהלקוח בבית כבר מכיר ומורגל לאתרי אינטרנט רבים, אזי שהלקוח מכיר ויודע כיצד צריך להראות אתר אינטרנט תקין, ואיזה אתר אינטרנט מעיד על חולשה או על רמה נמוכה של מוצר. ברוב המקרים, הלקוחות והגולשים באינטרנט ישליכו את הרמה של אתר האינטרנט שלכם על הרמה של המוצר או השירותים שאתם מספקים. כך למשל אתר אינטרנטי אשר מעוצב בצורה לא אסטטית, אינו נגיד לטלפונים החכמים, ולא מכין תוכן מובן ואיכותי, יעלו חשש אצל הלקוח שהגיע לאתר זה, ובכך יקטינו את הסיכוי וירחיקו את הלקוח הנ"ל מרכישה של המוצר שאתם מנסים למכור או שכירה של השירותים אותם אתם מספקים ללקוח. ועל כן, חשוב מאוד לבנות אתר אינטרנט ברמה גבוהה, על מנת שאתר זה באמת יצליח למשוך את הלקוחות והגולשים ברשת, ולא ירחיק אותם ויגרום להם לפתח חוסר אמון במוצר שלכם.

מהם הדגשים הכי חשובים שעליכם לשים לב אליהם בבניית אתרים בחינם?

כפי שדיברנו בסעיף הקודם, ישנה חשיבות רבה לרמה של האתר על היכולת של האתר באמת למשוך לקוחות פוטנציאליים. לפניכם רשימה של דגשים חשוב שעליכם לשים לב בבניית האתרבניית אתרים בחינם אומנם נראת פשוטה, אך ישנם מאפיינים ודגשים רבים שעליכם לשים לב אליהם על מנת שלקוחות פוטנציאליים ואנשים ברחבי הרשת ישימו לב ויתלהבו מהמוצר שאתם מוכרים. החינמי שלכם.

  • תוכן מובן ואיכותי לא סתם מכנים את התוכן ברשת האינטרנט המלך. באמצעות התוכן שיופיע באתר שלכם אתם מציגים לקהל שלכם את כל מה שהוא צריך לדעת עליכם. תוכן זה לא רק טקסט או מלל. תוכן זה ברבה יותר מזה. בסופו של דבר, אתר האינטרנט שתבנו יהיה אמון על העברת כל המידע הנחוץ על העסק או על המוצר שלכם ללקוח. על מנת לעשות זאת, תצטרכו תוכן הסברתי איכותי וברמה גבוהה – טקסטים, סרטוני וידיאו, גרפיקות מוסברות, ועוד. על מנת להגיע לרמה הזאת של התוכן, מומלץ לשכור את שירותיהם של אנשים שעונים כגון – קופירייטרים, אנשי וידיאו, אנשי גרפיקה, ועוד, אשר יעזרו לכם להכין בסופו של דבר מאגר תוכן איכותי ונגיד.
  • אסטטיות הנראות והחזות של האתר שלכם מהווים את הפרמטר כמעט הכי חשוב באתר החינמי שתבנו! לעתים קרובות אנשים נכנסים לרגע קטן לאתר אינטרנט מסוים, ויוצאים ממנו במידה שהאתר לא משך את העין שלהם. אנשים נוטים לקשר חוסר אסטטיות ולהפוך אותה לחוסר אמון בחברה שלכם. בשל כך שמרו על קו צבעים ברור, פונטים נוחים לעין, ורמת גימור טובה של האתר.
  • נגישות אתר האינטרנט שלכם לטלפונים הניידים כאשר תבנו את אתר האינטרנט שלכם, העיצוב והבנייה של האתר שאתם מבצעים יהיה מותאם למחשבים קודם כל. אולם, בשנת 2022 הטלפונים הסלולריים הפכו להיות מרכז הגלישה האינטרנטית של מרבית בני האדם. שימו לב שאתם בונים את האתר שלכם דרך פלטפורמה אשר מנגישה את אתר האינטרנטדבר נוסף שחשוב לדעת הן בהקשר של בניית אתרים בחינם והן בהקשר של בניית אתרים בתשלום הוא שקיים קשר ישיר בין תהליך בניית האתר שלכם לבין הקידום שלו אחר כך במנועי החיפוש. שתבנו לטלפונים הניידים שכן, אנשים נוטים לא לסמוך ולא מעוניינים לגלוש באתר אשר מסובך לתפעול דרך הטלפון.
  • קצב הטעינה של האתר בשנת 2022 אנשים הפכו להיות חסרי סבלנות בשל הקדמה. כיום, על פי סקרים שבוצעו בן אדם יכול להגיע ל8 עמודים אינטרנט שונים בדקה אחת. שימו לב שאתר האינטרנט שאתם בונים הינו מהיר, ונטען ללא כל בעיה ובצורה מהירה יחסית.

דבר נוסף שחשוב לדעת הן בהקשר של בניית אתרים בחינם והן בהקשר של בניית אתרים בתשלום הוא שקיים קשר ישיר בין תהליך בניית האתר שלכם לבין הקידום שלו אחר כך במנועי החיפוש. לכן, חשוב לבנות אתר ששם דגש על כל הקריטריונים של קידום אתרים בין אם זה אתר מונגש, אתר שהקטגוריות שלו מסודרות כמו שצריך בצורה ברורה ונעימה לעין, אתר שכייף לגלוש בו, אתר עם תוכן עשיר ואתר שיש בו קישורים פנימיים וחיצוניים. לכן, אם אין לכם שום מושג בכל מה שקשור לבניית אתרים, התחילו ללמוד את התחום מהבסיס או היעזרו במומחים. יש היום לא מעט פרילנסרים שיבנו לכם אתר בסכום לא גבוה של כסף.

בניית אתרים לעורכי דין
בניית אתרים

בניית אתרים לעורכי דין

בעידן של היום, אם אתה לא נמצא באינטרנט אתה לא קיים. כל עורך דין צריך אתר שיגרום לו לבלוט מעל המתחרים שלו, ויעזור לו באיתור

חברת קידום אתרים בגוגל
בלוג

חברת קידום אתרים בגוגל

חברת קידום אתרים בגוגל ההיא חברה שתחום ההתמחות שלה הוא להוביל את האתר שלכם לראש מנוע החיפוש של גוגל. מדובר על מלאכה לא פשוטה בכלל

בניית אתרים לאמנים
בניית אתרים

בניית אתרים בדרום

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו כראוי, על מנת לגדול ולהתפתח ולזכות להכרה. עסק מצליח הוא עסק אשר יגיש את כלל שירותיו ללקוחותיו, וללקוחות

חברות קידום אתרים ברשתות חברתיות
בניית אתרים

בניית אתרים ואפליקציות

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו כראוי, וכן אפליקציה ייעודית, על מנת לגדול ולהתפתח ולזכות להכרה. עסק מצליח הוא עסק אשר מנגיש כלל שירותיו

חברת קידום אתרים בגוגל
בניית אתרים

בניית אתרים למסעדות

עסקים, בפרט עסקי מסעדות, צריכים אתר אשר יציג אותם כראוי, אשר ינגיש ויגיש את שירותיהם ללקוחות ולקוחות פוטנציאליים על מגש, תרתי משמע. האתר יתאר את

באילו פלטפורמות אפשר לבנות אתר אינטרנט לבד
בניית אתרים

קורס בניית אתרים באינטרנט

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו, ינגיש אותו ואת שירותיו, יתאר את פרטיו בצורה הטובה ביותר. מדובר בצורך הכרחי עבור כל עסק, ועל כן

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

עיקרי הדברים: