בונה אתרים

בשנים האחרונות ובפרט מתחילת עידן הקורונה בעולם, מרבית מבעלי העסקים ראו ירידה משמעותית בהכנסות וחלקם הלא קטן אפילו הגיעו למצב של פשיטת רגל. בשל הסגרים שהטילה המדינה, מרבית מהאזרחים עברו לרכוש את כל אשר חפץ ליבם באינטרנט ובעקבות כך, בעלי העסקים ראו בעניין זה פתרון יצירתי למצוקה שלהם ואכן הקימו אתר אינטרנטי שסיפק מענה לבקשתם והחזיר אותם לימי טרום הקורונה. חלקם אפילו סגרו את החנות הפרונטלית ופרחו בעולם הדיגיטל. אחרים נפתחו לחשיפה ענקית שהעניקה להם לקוחות מכלל רחבי הארץ, ובעקבות כך הגדילו את החנות שלהם למספר סניפים בפריסה ארצית. בשל העובדות בשטח, קשה להתעלם מהיתרונות הבולטים של הטכנולוגיה ולכן נבחן את הדברים לעומק.

הכוח האמיתי הקיים באתרים אינטרנטיים

לצערנו, לא מעט מבעלי העסקים עדיין לא מבינים מהו הכוח הטמון בעולם הדיגיטל והדבר יכול להשתנות באמצעות קריאה בסיסית בלבד. עולם האינטרנט הולךלפני שאתם ממהרים לתת לכל אחד לבנות את אתר החלומות שלכם, שימו לב לטיפים שלנו בבחירת בונה אתרים מקצועי וגדל מרגע לרגע והדבר הנכון שעלינו לעשות הוא פשוט לנצל אותו, בכל מובן המילה.

על פי מחקר שנעשה על ידי UPS בנושא קניות, נמצא כי 81% מהצרכנים הביעו שביעות רצון מהרכישות באינטרנט לעומת 66% שבחרו להגיע לחנות פרונטלית אך נמצאו פחות מרוצים. בעקבות כך, אנו מבינים כי אכן קיימות הוכחות לאחוז הרכישות באינטרנט, ובאופן ישיר הדבר משפיע על אתר העסק שלכם. הוא יקבל חשיפה משמעותית ובכך גם ההכנסות שלכם יוכפלו. האתר שלכם יהיה נגיש לכל נקודה ונקודה בארץ ואף יתרה מזאת, הסחורה שלכם תסופק למגוון רחב של אנשים מכל הסגנונות. לשם כך רצוי שהאתר שלכם יכלול מוצרים ו/או שירותים מגוונים המתאימים למגוון רחב מהאוכלוסייה על מנת שתראו הכנסות מרשימות.

אנו נתקלים לא מעט פעמים בשאלה "האם אפשר לבנות אתר לבד"?

אולי התשובה שלנו תפתיע חלק מכם, אך לחלוטין אפשר לבנות אתר לגמרי לבד. כמובן שהדבר לא תמיד קל ואף מצריך מחשבה מרובה ומתן תשומת לב לפרטים הקטנים, בפרט כאשר בונה האתר אינו איש מקצוע. אך ישנן פלטפורמות בהן ניתן לבנות אתרים גם בחינם.

ונעבור לשאלה האמיתית, "האם מומלץ לבנות אתר לבד"?

התשובה שלנו היא באופן חד משמעי לא. אנו ממליצים לתת לאנשי המקצוע לעשות את עבודתם נאמנה ולהוריד את הנטל המחשבתי הכרוך בהבנת הדברים לעומק. כאשר איש המקצוע יעשה בשבילכם את העבודה הקשה, יתווסף לכם הרבה זמן חופשי לביצוע מטלות הקשורות לעסק ואפילו השקעת מחשבה בכל הקשור להגדלת העסק שלכם לתחומים נוספים.

ישנם מספר סוגי אתרים כאשר כל אחד מהסוגים מתאים לתחום שונה. בין הסוגים ניתן למצוא:

בניית אתרי תדמית- אתרי תדמית נועדו על מנת להציג מידע אודות העסק והבעלים שלו, תוך מתן שימוש בתמונות, סרטוני וידאו וכדומה. אתרי תדמית יכוליםלרוב בונה אתרים מקצועי ידע ליצור אתר שמתאים לכל סוגי המכשירים ולכל גדלי המסכים הקיימים בשוק. אך למען הסר ספק, העלו את הנושא הזה ובדקו שהכל נעשה כראוי. להראות במגוון דרכים. למעשה, הם יכולים להיות עמוסים בפרטים ולעומת זאת מדויקים, הם יכולים להיות צבעוניים ולעומת זאת אסתטיים. בפועל, הם נועדו על מנת לשקף את העסק בעיני הגולשים, מה שמצביע על כך שכל אתר תדמית יהיה שונה משאר אתרי התדמית של העסקים השונים, גם אם הם מוכרים מוצרים דומים. כמובן שהדבר תלוי בשימוש בדמיון של בעל העסק ובהוצאה לפועל של בונה האתרים.

בניית אתר רספונסיבי- אתרים אלו, מתאימים את עצמם לכל סוג של מכשיר ממנו צופים בהם. הדבר נעשה על ידי זיהוי המכשיר והתאמת הפריסה, העיצוב ואף התוכן בצורה אוטומטית ללא תקלות.

בניית חנות וירטואלית- חנויות אינטרנטיות נועדו על מנת להציג את המוצרים שלכם לקהל לקוחות האתר, בתוספת מידע רחב על כל מוצר ומוצר על מנת ליצור אמינות בקרב הגולשים ולהניע אותם לרכישת המוצרים שהאתר שלכם מציג.

בניית אתר קטלוג- אתר קטלוג הוא אתר הנראה לעין קליל ויפה יותר. הוא נועד על מנת להציג את מגוון המוצרים שיש לאתר שלכם להציע בצורה מפורטת ומרהיבה תוך שימוש בהנעה ליצירת קשר.

לפני שאתם ממהרים לתת לכל אחד לבנות את אתר החלומות שלכם, שימו לב לטיפים שלנו בבחירת בונה אתרים מקצועי

  • ניסיון ומקצוענות- הדבר הראשון שמצריך בדיקה הוא הניסיון של איש המקצוע. עליכם לברר כמה זמן הוא נמצא בתחום, לבקש תיק עבודות או קטלוג רלוונטי ולבחון את המקצועיות שלו על ידי הסתכלות על הדברים הקטנים.
  • שיתוף פעולה מלא- חשוב שתהיו מעורבים בעבודה באופן מלא לאורך כל התהליך. לפני שאתם מסכימים לשים את הכסף שלכם אצל בונה האתר העתידי שלכם, וודאו איתו כי תהיו שותפים לתהליך ללא יוצא מן הכלל. דבר זה חשוב על מנת שתוכלו לבחור את הפרודוקטים, הגופנים והסמלים בהם אתם חפצים. כל זאת על מנת שבסוף התהליך תהיו מרוצים במקסימום האפשרי ושהאתר שלכם יצא כמו שחלמתם עליו.
  • חוות דעת מלקוחות קיימים- הרוב המוחלט כמובן יסכים שאין דבר יותר מוכיח מאשר לקוחות, לטובה ולרעה. אז לפני שאתם ממהרים לסגור עסקה, חפשו אחר חוות דעתם של הלקוחות הקיימים של בונה האתרים שלכם. לא פחות חשוב לעקוב אחר הדירוג והביקורות הכלליות שניתנו על אותו איש המקצוע ולוודא כי אכן הדברים תואמים את המציאות.

אז מה האתר שלכם צריך לכלול על מנת להראות ולהרגיש מקצועי?

בנוסף למוצרים או השירותים בהם האתר שלכם מתרכז, האתר שלכם צריך לכלול מספר דברים על מנת להיות סוחף ומקצועי. וביניהם:

איכות השרתים ותחזוקה מקסימלית- על מנת שהאתר שלכם לא יקרוס לעיתים קרובות, ובשביל לספק מהירות אופטימלית ללא באגים, עליכם לוודא עם בונה האתר כי איכות שרתי האחסון והתחזוקה הכוללת של האתר שלכם לא פחות ממעולה.

עיצוב מקורי- עיצוב ייחודי ומוקפד על דיוק ברמה מחשבתית עד לפרטים הקטנים. כיום ניתן לראות שישנם לא מעט אתרים שנראים פשוט אותו הדבר. עניין זהבעזרת בונה אתרים מקצועי, תוכלו ליצור אתר בעל חוויה דיגיטלית חדשנית ויוצאת דופן. יוצר שיעמום רב בקרב הגולשים וכבר לא מעורר שום עניין. לכן, השתדלו לבוא עם רעיונות מקוריים, שילובי צבעים יוצאי דופן, יצירת לוגו מיוחד ועוד מגוון רחב של רעיונות שיבדילו אתכם מהשאר, ימשכו את עיניהם של הגולשים ואף יגרום לתת מודע שלהם לזכור אתכם לאורך זמן.

תוכן שיווקי- כתיבת תוכן שיווקי באמצעות כותב תוכן מקצועי שיתן תשומת לב מירבית על מילות מפתח רלוונטיות. התוכן צריך לכלול את תיאור העסק, המוצרים והשירותים אותם יש לכם להציע בצורה אמינה ומוֹכֶרֶת.

תמונות- השקיעו בצילום המוצרים, הקפידו שהצילום יעשה באופן מקצועי ומושך עיניים. אנו עדים לכך שכיום רוב האנשים קונים עם העיניים. שלבו תמונות וסרטונים באתר בצורה אסתטית ויפה על מנת להמחיש את המוצרים ללקוחות.

חווית משתמש- בעזרת בונה אתרים מקצועי, תוכלו ליצור אתר בעל חוויה דיגיטלית חדשנית ויוצאת דופן. לרוב בונה אתרים מקצועי ידע ליצור אתר שמתאים לכל סוגי המכשירים ולכל גדלי המסכים הקיימים בשוק. אך למען הסר ספק, העלו את הנושא הזה ובדקו שהכל נעשה כראוי.

לרוב, אנשי מקצוע המתמחים בבניית אתרים, יעסקו גם בשיווק דיגיטלי ולכן לאחר סיום הקמת האתר שלכם, ראו אפשרויות נוספות להמשך העבודה מול בעל המקצוע. כגון, קידום האתר בשיטה המתאימה לסוג העסק שלכם, בניית דפי נחיתה במקרה הצורך והגעה למטרה הרווחת- להיות בראש הרשימה במנועי החיפוש בגוגל וברשתות החברתיות.

 

בניית אתרים לעורכי דין
בניית אתרים

בניית אתרים לעורכי דין

בעידן של היום, אם אתה לא נמצא באינטרנט אתה לא קיים. כל עורך דין צריך אתר שיגרום לו לבלוט מעל המתחרים שלו, ויעזור לו באיתור

חברת קידום אתרים בגוגל
בלוג

חברת קידום אתרים בגוגל

חברת קידום אתרים בגוגל ההיא חברה שתחום ההתמחות שלה הוא להוביל את האתר שלכם לראש מנוע החיפוש של גוגל. מדובר על מלאכה לא פשוטה בכלל

בניית אתרים לאמנים
בניית אתרים

בניית אתרים בדרום

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו כראוי, על מנת לגדול ולהתפתח ולזכות להכרה. עסק מצליח הוא עסק אשר יגיש את כלל שירותיו ללקוחותיו, וללקוחות

חברות קידום אתרים ברשתות חברתיות
בניית אתרים

בניית אתרים ואפליקציות

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו כראוי, וכן אפליקציה ייעודית, על מנת לגדול ולהתפתח ולזכות להכרה. עסק מצליח הוא עסק אשר מנגיש כלל שירותיו

חברת קידום אתרים בגוגל
בניית אתרים

בניית אתרים למסעדות

עסקים, בפרט עסקי מסעדות, צריכים אתר אשר יציג אותם כראוי, אשר ינגיש ויגיש את שירותיהם ללקוחות ולקוחות פוטנציאליים על מגש, תרתי משמע. האתר יתאר את

באילו פלטפורמות אפשר לבנות אתר אינטרנט לבד
בניית אתרים

קורס בניית אתרים באינטרנט

כל עסק צריך אתר אשר יציג אותו, ינגיש אותו ואת שירותיו, יתאר את פרטיו בצורה הטובה ביותר. מדובר בצורך הכרחי עבור כל עסק, ועל כן

לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:

מבצע מיוחד לבאים דרך האתר

עיקרי הדברים: