אחסון אתרים

מה בעמוד זה?

אחסון אתרים בשל מעבר העולם לשיווק ופרסום בצורה דיגיטלית, כל בעל עסק חייב להחזיק בידיו אתר אינטרנט עסקי

אחסון אתריםלא מדובר על סוד שעולם השיווק והפרסום בימינו הפך להיות עולם כמעט דיגיטלי לחלוטין. אם בעבר שיטות הפרסום והשיווק הנפוצות על ידי עסקים היו דברים פיזיים כגון חלוקת פלאיירים במקומות ציבוריים, העלאת שלטי חוצות בכבישים ראשיים, פרסום בכתבי עת חשובים ומוכרים, ועוד, אזי שכיום כל עולם השיווק והפרסום, במיוחד עבור עסקים קטנים עד בינוניים נמצא במדיה ובמרחב האינטרנטי. ואם בשיווק ופרסום דיגיטליים עסקינן, אזי שהצעד הראשון שכל בעל עסק עצמאי או נותן שירות כלשהו חייבים לבצע על מנת "להתקיים" באינטרנט הינו הקמת אתר אינטרנט עסקי.

אתר אינטרנט הוא עמוד הטווח המרכזי של עסקים וחברות כיום. אתר אינטרנט של עסקים וחברות צריך להכיל את כל המידע הרלוונטי על העסק או על החברה, להכיל מידע רלוונטי וחשוב על המוצר שהחברה שלכם מפתחת או מציעה למכירה, על צוות העובדים בה, ובסופו של דבר להכיל כל תוכן אשר עלול למשוך לקוחות ולגרום להם לבחור לרכוש את המוצר שאתם מוכרים או את השירותים שאתם מציעים למכירה. יתר על כך אתרי אינטרנט רבים מכילים אופציות של קנייה אינטרנטית, כאשר באמצעות כך אתר האינטרנט הופך להיות ממש החנות עצמה. עם זאת, כל אתר אינטרנט טוב דורש בימינו אחסון אתרים רלוונטי. בכתבה הקרוב נשפוך עבורם אור על אחסון אתרים, וננסה לספר טיפים לבחירת אחסון האתרים הטוב ביותר עבורכם.

אחסון אתרים מה זה אחסון אתרים, ולמה מדובר באחד הדברים החשובים ביותר עבור אתר האינטרנט שלכם?

במידה שהחלטתם להקים אתר אינטרנט לעסק שלכם ואף הקמת את הסקיצה של אתר העסק הראשוני שלכם, כעת הדבר החשוב ביותר עבורכם הינו למצוא חברה אשר מתעסקת באחסון אתרים (WEB HOSTING באנגלית) שתוכל לספק לכם את השירותים הבלעדיים של אחסון אתרים. חברת אחסון אתרים אמונה ודואגת לכך שאתר האינטרנט שלכם ייטען ויעלה במהירות ובזמן קצרים יחסית, תוך כדי שהמחיר שייגבה ממכם לא צריך להיות בשמיים. חשוב מאוד לעשות מחקר מעמיק על מנת למצוא את חברת אחסון האתרים האיכותית, המקצועית, והמתאימה ביותר עבורכם, וכזו שגם לא מתכוונת לגבות ממכם מחירים מוגזמים של כסף

על פי מחקרים רבים אנחנו יודעים שכיום המהירות שבה אתר האינטנרט שלכם נטען, בנוסף לנוחות ולחוויה של המשתמש בקצה באתר האינטרנט שלכם הם דברים קריטיים ביותר. החוויה והמהירות של האתר שלכם הינה קריטית שכן היא משפיעה על הדירוג של אתר האינטרנט שלכם בגוגל ביחס לאתרי אינטרנט מתחרים אחרים (קידום אורגני בגוגל) ובכך, במידה שאתר האינטרנט שלכם יכלול אחסון אתרים מהיר ויעיל, הסיכוי של אתר האינטרנט שלכם להופיע במקום מוביל יותר במנוע החיפוש של גוגל ביחס לאתרי האינטרנט המתחרים באותו התחום שלכם הינה גבוהה וחזקה יותר.

אחסון אתרים מידע מעמיק על מה זה בדיוק אחסון אתרים

בסופו של דבר, כל אתר אינטרנט כיום צריך להחזיק בידיו 2 דברים על מנת שהוא יוכל לתפקד בצורה ראויה דומיין ואחסון. ובפירוט רב יותר, לאחר שאתם מסיימים ומבצעים את התהליך של בניית אתר האינטרנט של החברה שלכם, כעת כל אתר אינטרנט אשר קיים בעולם צריך להיות מאוחסן על ידי שרת מסוים אשר קיים בעולם כאשר האחסון של אתר האינטרנט שלכם יכול להתרחש בחוץ לארץ או אפילו על המחשב האישי לכם.

כיום יש מספר רב של חברות אשר מתעסקות באופן ספציפי ברחסון אתרים, כאר חברות אלה מעניקות עבורכם את השירותים של אחסון אתרי האינטרנט שלכם, ומציעות מספר רב ומגוון רחב של פתרונות עבור אחסון אתר האינטרנט שלכם. בעצם חברות אחסון אתרים מתאימות כל אתר אינטרנט לסוג האחסון הרלוונטי עברו. חשוב להבין שיש שרתי אחסון אתרים אשר מיודעים לאחסן תחתם אתרי אינטרנט קטנים ופשוטים, כדוגמת אתרי אינטרנט תדמיתיים של עסקים קטנים, אך יש שרתי אחסון שמתאימים לאתרים גדולים עם תנועה רבה של אנשים, שיכולים להחזיק אלפי עד מיליוני גולשי אינטרנט באתר כל יום. כמו כן יש שרתים רבים באמצע.

מהי הסיבה לכך שאחסון אתרים זה דבר כל כך חשוב לעסק שלכם?

אחסון אתרי אינטרנט הוא אחד הדברים החשובים ביותר לאתר האינטרנט שלכם כיום, בצורה כזאת שהבחירה של איזה חברת אחסון אתרים תבחרו יכול לשנות את הפנים של כל השיווק והפרסום של החברה שלכם באינטרנט. ובשל כך, אנחנו לא ממליצים להקל ראש בבחירת חברה לאחסון אתרים, במיוחד כאשר המטרה של אתר האינטרנט שלכם הינה לייצר לקוחות חדשים, על מנת להגדיל את ההכנסה החודשית של העסק שלכם בסופו של דבר.

אתם חייבים להבין כי הגולשים הממוצעים ברחבי האינטרנט כיום הם אנשים לא סבלניים שגולשים במהירות רבה ועוברים מהר בין אתר לאתר. במידה שהגולש הממוצע יצטרך להמתין כאשר הוא נכנס לאתר האינטרנט שלכם, אזי שמרב הסיכויים הם שהוא יבחר לצאת מאתר האינטרנט שלכם ולנסות אתר אינטרנט מתחרה אשר נטען בצורה מהירה יותר. כאשר מדובר על אתרי אינטרנט אשר מותאמים לטלפונים הניידים, מדובר בנושא אפילו חשוב וקריטי הרבה יותר, שכן במקרים רבים טעינת אתר האינטרנט לא תתבצע על הוויפי אלא על נתוני הגלישה, אשר במרב המקרים מאיטים את מהירות הגלישה גם ככה. בשל החשיבות הרבה שכבר הוסברה בפניכם של בחירת חברה אחסון האתרים הטובה ביותר עבורכם, אנחנו ממליצים נחרצות לפעול לפי השלבים הבאים ועל פי פרמטרים הבאים שיתוארו בכתבה.

כאשר אתם מתחילים לחפש חברת אחסון אתרים אנו ממליצים על לקיחה בחשבון של הפרמטרים הבאים – 

  • בצעו הגדרה מראש של הצרכים של אחסון האתר שלכם הצרכים של אתר האינטרנט שלכם מבחינת אחסון האתר יוגדרו בהיבט של המיקום הפוטנציאלי של קהל היעד שלכם האם קהל היעד של האתר נמצא בישראל או בחוץ לארץ? בנוסף לכך עליהם להתחשב ברמת התעבורה, כמות תיבות המייל הדרושות באתר, נפח האחסון שלכם, במחיר, ועוד. לכל הפרמטרים הללו ישנה השפעה על בחירת שרת האחסון שלכם, ועל כן חשוב להגדיר ולנתח אותם מראש.
  • חברת אחסון ישראלית או מחו"ל לכל בחירה סביב שאלה זו יש יתרונות וחסרונות.

היתרונות בבחירת חברת ישראלית הם שאחסון ישראלי עשוי לקצר במרב המקרים את זמן התגובה של השרת, ובשל כך גם את זמן הטעינה של אתר האינטרנט שלכם (למרות שיש המון פרמטרים נוספים שמשפיעים על כך!) שירות הלקוחות בחברה ישראלית יינתן כמובן בשפה העברית ובצורה טלפונית, וחברות מסוימות מציעות ממשקים שונים אשר עובדים ותומכים בשפה העברית.

החסרונות של אחסון ישראלי הינם שייתכן כי הגלישה תהינה איטית שכן חברות ישראליות רבות דוחסות כמות גדולה מידי של אתרים על שרת אחד, החבילות המוצעות לכם יהיו צנועות וקטנות יחסית לחברות בין לאומיות, ועוד.

  • חשוב לבדוק את המהירות המוצעת של טעינת ועליית האתר המהירות שבו אתר האינטרנט שלכם עולה היא חשובה ביותר, זאת משום שכמו שצוין, לגולשים באינטרנט כיום אין שום סבלנות להמתין או לחכות לטעינת האתר שלכם. המהירות של טעינת האתר תלויה בפרמטרים רבים כגון המרחק הפיזי של האתר מהשרת, העומס שקיים על השרת, הגודל של אתר האינטרנט, ועוד.
  • שירותי תמיכה טכנית של חברת האחסון שתעבדו מולה תבדקו מול החברה שאתם מתעניינים בשכירת השירותים שלה מהי התמיכה הטכנית שמוצעת לכם האם מדובר בתמיכה טכנית אשר פעילה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע? האם החברה שאתם עומדים לשכור את השירותים שלה פועלת בחגים ומועדים ישראליים? מדובר בשאלות חשובות, שכן במהלך החיים תתקלו בתקלות ובעיות בטעינה של אתר האינטרנט שלכם, כאשר תמיד תרצו לתקן את הבעיות בזמן הקצר והרלוונטי ביותר.
  • לבחור חבילות אחסון קטנות אם אתם בעלי עסק קטן, ואתר האינטרנט שזה עתה הקמת הינו אתר אינטרנט תדמיתי קטן אתם לא צריכים חבילות אחסון אתרים יוקרתיות, אלא חבילות קטנות וצנועות של אחסון אתרי אינטרנט. אל תפלו לחברות אשר מנסות למכור לכם חבילות אחסון אתרי אינטרנט מפוצצות וגדולות אשר לא תואמות את גודל וחשיבות אתר האינטרנט שלכם. אתרי אינטרנט תדמיתיים של עסקים קטנים לרוב זקוקים לחבילת אחסון אתרים צנועה וקטנה.

טיפים לבחירת חברת אחסון אתרים

במידה והחלטתם שאתם מקימים אתר או לחילופין, אם אתם בתהליך של הקמת אתר, עכשיו אתם צריכים לבחור חברה לאחסון אתרים. ככל שהחברה שתבחרו תהיה איכותית ומקצועית יותר, ככה יהיה לכם קל יותר לנהל את האתר. למעשה, קיימת חשיבות רבה למהירות של האתר שמושפעת גם בין השאר מבחירת חברת אחסון אתרים. זה נכון גם בהיבט של הגולשים, אבל גם בהיבט של תהליכי קידום אורגניים בגוגל. להלן כמה טיפים חשובים שכדאי להכיר, מה שיעזור לכם לבצע את הבחירה הנכונה לגבי שרת האחסון.

  1. הגדירו איזה צרכים אתם צריכים עוד מראש- לכל אתר אינטרנט יש צרכים ולכן כדאי לחשוב כמה גולשים אמורים לעבור בו ביום, כמה תיבות דואר אלקטרוניות אתם צריכים, מה נפח האחסון אשר דרוש לכם ועוד. לפי הגדרת הצרכים יהיה לכם קל יותר לבחור חברת אחסון.
  2.  השוו בין חברות – לפני שאתם מגיעים להחלטה כזו או אחרת, כדאי לבחון את היתרונות אל מול החסרונות של חברת אחסון מהארץ לעומת חברת אחסון מחול. כמו בכל דבר, לכל בחירה שתעשו יש את היתרונות אל מול החסרונות שלה. למשל, אחסון דרך חברה ישראלית יסייע לקצר את משך תגובת השרתים ואת זמני טעינה, אבל הגלישה עלולה להיות איטית כי חברות ישראליות נוטות להכניס כמות גדולה של אתרים
  3. תמיכה מאוד מומלץ לבחור חברת אחסון המספקת שירותי תמיכה 24 שעות ביממה. בחירה כזו תאפשר לכם תיקון מהיר של תקלות וחיסכון אדיר בזמן
  4. כדאי לבדוק מהי המהירות הנדרשת לפני שאתם בוחרים חברת אחסון כזו או אחרת. כאמור, למהירות יש חשיבות רבה והיא תלויה במרחק הפיזי שקיים מהשרת. היא גם מושפעת מהעומס שיש על השרת, גודל הדפים ועוד מגוון של פרמטרים

 

לסיכום, כל אתר אינטרנט שעולה לרשת חייב להיות מאוחסן על גבי שרת. זה יכול להיות שרת בארץ או בחול. כל שנותר לכם הוא להכיר מעט את פתרונות האחסון ולעשות את הבחירה שהכי מתאימה לכם

Picture of חברת ירדן גרופ
חברת ירדן גרופ

גאים להוביל את ענף האינטרנט בישראל עם 800+ אתרים בבעלותנו במגוון רחב של תחומים פורטלים מובילים עם מאות אלפי גולשים, בנוסף מקדמים מגוון רחב של אתרים באמצעות קידום אורגני, מומן, וקניית קישורים

להזמנת קישורים ותוכן אונליין
לקבלת הצעת מחיר או ייעוץ בחינם:
מבצע מיוחד לבאים דרך האתר
בניית תכנית שיווק באינטרנט
בניית תכנית שיווק באינטרנט

מפרסמים רבים כיום בוחרים להעביר את מירב מאמצי השיווק שלהם לעולם הדיגיטל. עולם הדיגיטלי מבטיח לכלל המפרסמים בו ליהנות מיתרונות רבים על פני אפשרויות הפרסום

פיתוח אתרים
פיתוח אתרים

פיתוח אתרים – עולם השיווק והפרסום בעולם שינה את פניו במהלך השנים האחרונות ככלל ניתן להגיד שהדרך שבה מרבית העסקים מפרסמים ומשווקים את העסקים שלהם

נכסים דיגיטליים
נכסים דיגיטליים

כיצד הקורונה השפיעה על תחום הנכסים הדיגיטליים והביאה את התחום הזה לקדמת הבמה בימינו? לעתים קיימת כבר הרגשה שאנשים משתמשים בקורונה ככלי לתאר כל שינוי

קידום אתרים לעסקים
קידום אתרים לעסקים

מרגישים שהעסק שלכם תקוע? ההכנסות לא גדלות והקהל לא מתרחב? הגיע הזמן להשקיע קצת באתר העסק שלכם. כפי שכבר הבנתם, היום הכל מתחיל ונגמר באינטרנט.

שיווק רשתי
שיווק רשתי

אנשי מכירות ידועים ביכולת שלהם לשכנע אנשים לרכוש מוצרים ושירותים שונים, כאותם סוכני מכירות מבצעים את עבודת המכירה באמצעות שיוך לחברות ותאגידים גדולים מתחומים שונים.

התקשרו עכשיו!
הכירו את מערכת המתקדמת בישראל להזמנת קישורים ותוכן אונליין

רוצה שגשוג והצלחה כלכלית

אנחנו מדברים תוצאות - לידים לעסק שלך!

מלאו פרטים בטופס וקבלו ייעוץ ראשוני ללא עלות.

הצוות שלנו כאן עבורך